Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Share funkcija ps4 uploada na FB naj nebi omogočala gameplay zvoka ampak samo zvok od mikrofona!?

Zanimivo, da v nobenem reviewu ps4 ni blo to omenjeno. Upam, da bo kakšen patch, ki bo to kasneje omogočal, če je to dejansko res.

>http://www.youtube.com/watch?v=WFEOE4blz00

>http://www.youtube.com/watch?v=2lXCI8x-M4Q

Je pa tukaj od mashable za facebook share upload direkt na fb od enega špila. Bi lahko bil to gameplay zvok?

https://www.facebook.com/photo.php?v=10103838678723940&l=4058951023658481013

Urejano od EventHoriz0n
Link to comment

Jaz še vedno nekak računam na prednaročilo od gameworlda :D Samo glede na neodzivnost na njihovem fb profilu napram vprašanj folka o številu ps4, kolko bi jih naj dobli za prednaročnike, mam vedno večje dvome, da bo to dejansko 29. oz. 30.

Za Avstrijo pa pomoje brez prednaročila bol težko, razn če bodo meli par konzol za walkine, vrjanta kakšnih midnight eventov kot v Ameriki. Naprimer pri gamestop.at piše, da bodo prednaročila opravljena po 1.10.13 komaj dobavljena nekje konc januarja 2014.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Urejano od EventHoriz0n
Link to comment

Jaz imam tudi prednaročeno na GW.Nasplošno zadnji čas niso odzivni tudi glede ostalih stvari..in ne samo PS4..pred tremi dnevi sem zagnjavil in pravi,da vsi prednaročniki dobimo konzolo! Eventhorizont, katerega meseca si prednaročil? Vprašal sem glede datuma in če bo dobava točna in evo odgovor:

Glede na trenutne informacije, naj bi dobava bila točna. V kolikor bo prišlo do kake zamude, pa bomo o tem obvestili vse naročnike.

cleardot.gif

Link to comment

Jah, prednaročil sem ekstra pozno, komaj sredi oktobra. Zaradi tega mam tudi manj upanja, ker sem pomoje bol pri koncu seznama prednaročnikov. Mam pa še kanček upanja, ker je takrat še šlo, zdaj pa če probaš na GW pa ti javi "zahtevana količina ni na voljo".

@TadejSLO: Lahko vprašam, kaj imaš navedeno na GW "moj račun" pod "nedavna naročila" in "stanje" pri PS4?

Link to comment

Pri meni je plan B tudi Avstrija (relacija MB-Gradec), če pade GW v vodo.

miham: kje naprimer bi ti probal takrat v Avstriji? Meni kaj več kot naprimer mediamarkt pa saturn ne padeta na pamet trenutno. Nevem pa če sploh prodajajo konzole v metroju? Bi mogoče blo najboljše neko trgovino v kakšnem manjšem kraju najt, kot pa v vlkem shopping centru, ko nebi blo takega navala.

Urejano od EventHoriz0n
Link to comment
Pri meni je plan B tudi Avstrija (relacija MB-Gradec), če pade GW v vodo.

miham: kje naprimer bi ti probal takrat v Avstriji? Meni kaj več kot naprimer mediamarkt pa saturn ne padeta na pamet trenutno. Nevem pa če sploh prodajajo konzole v metroju? Bi mogoče blo najboljše neko trgovino v kakšnem manjšem kraju najt, kot pa v vlkem shopping centru, ko nebi blo takega navala.

Za Saturn v Gradcu mau merkej, lh da so tkat sam prenaulal ampk par mescov k smo bli gor je delval k d gaming oddelk zapirajo, tko ponudbe lih d ne ni blo, konzol č se ne motm sploh nism vidu

DarkKwaad.png

Link to comment
Pri meni je plan B tudi Avstrija (relacija MB-Gradec), če pade GW v vodo.

miham: kje naprimer bi ti probal takrat v Avstriji? Meni kaj več kot naprimer mediamarkt pa saturn ne padeta na pamet trenutno. Nevem pa če sploh prodajajo konzole v metroju? Bi mogoče blo najboljše neko trgovino v kakšnem manjšem kraju najt, kot pa v vlkem shopping centru, ko nebi blo takega navala.

Tako kot si rekel Medimarkt, Saturn. Potem pa še Libro pa Toys r us, aja pa Gamestop še, ampak tam dvomim da bo kaj. To imam namen pregledat. :)

miham.png
Link to comment
Jah, prednaročil sem ekstra pozno, komaj sredi oktobra. Zaradi tega mam tudi manj upanja, ker sem pomoje bol pri koncu seznama prednaročnikov. Mam pa še kanček upanja, ker je takrat še šlo, zdaj pa če probaš na GW pa ti javi "zahtevana količina ni na voljo".

@TadejSLO: Lahko vprašam, kaj imaš navedeno na GW "moj račun" pod "nedavna naročila" in "stanje" pri PS4?

Pod nedavna naročila je ono vlko kvadratno oknce..naročilo# (koda),datum,pošlji na,skupaj naročilo,stanje (pending-Pre-Order),poglej naročilo,ponovno naročilo.Spodaj pa naslov kam se naj pošlje dostava..maš kako drugače napisano ali kako bi moglo bit?

Link to comment

No ,drugače pa ti posredujem info oz. vsem vam nam, ki imamo prednaročeno pri Gameworldu:

Pozdravljeni,

na zalogo za prednaročila dobimo več kot 20 konzol. Košarica več ne dopušča naročila, saj so vse naročene konzole že 'rezervirane' za prednaročila. V kolikor že imate oddano naročilo, ste med prednaročniki, ki bodo konzolo dobili.

LP, Kaja

Edit: Glede garancije pri Gameworldu je tak, da lahko prineseš osebno k njim ali pa v Big Bang ,Sony servis...vsaj tako so mi osebno povedali, ko sem bil pri njih

Urejano od Tadej SLO
Link to comment
Možno pa, da je tudi od špila odvisno. Naprimer BF4 uploade, ki sem jih do zdaj videl niso imeli zvoka, prav tako 2k14, Assasins Creed pa naj bi imel. Upam, da ni res za bf4, ker to bi najbrž bil edin špil, kjer bi dejansko uporabil share funkcijo :D

Mislm da moreš imet prikloplene slušalke v kontroler.

Milan2287.pngMilan2287.png

Link to comment

Na srečo ja, so Ameri zajci tole rundo. :)

Ampak ravno zaradi teh zadev je dobro malo počakat pred nakupom konzole, da se porodne težave zglihajo :) Sej kako smo PS3 dobili popeglan v EU, ko se je čakalo :P

Je pa očitno delež pri okvarah tudi dejstvo, da so določeni osebki, ki jim je konzola kmalu umrla, dobili le-to v zelo slabo zapakiranih škatlah, brez vsake zaščite mehurčkaste folije ali pa celo obrnjeno na glavo. Kot bi ti Pošta dostavila LCD TV obrnjen na glavo....

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.