Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Jaz sem prej pisal na GW in evo odgovor ;

"čist nestrpni vsi ja...takoj ko bomo imeli FIKSNO in POTRJENO informacijo kdaj in kako jih dobimo bomo dali naprej mail. Mislili smo da bomo to informacijo imeli že včeraj ali danes pa je še ni, preden pa jo dobimo pa ne bomo nič pošiljali, da ne bomo kaj narobe rekli. Veliki retailerji in predvsem Sony pa se zelo trudijo da mi teh playstationov sploh nebi dobili.. ampak jih bomo. Kot že rečeno pa informacija pride takoj, ko bo fiksno potrjena"

No, drugače ko spremljam hrvaške forume, ki je ful dost folka prednaročilo na GW so vsi prepričani,da dobimo drugi teden ni da nebi!

Tudi, ko je bil sejem Reebot pred časom na hrvaškem poroča en uporabnik, da se je pogovarjal osebno z GW, ki so bili nekaj dni na sejmu.. pa mu je rekel,da dobimo teden dni prej oz. 22 email pošto kak za naslednji teden..in tudi jaz kaj sem zadnjič objavil (telefonski pogovor GW) Nevem kaj še naj rečem:-)

Link to comment
  • vrhovni

Zastopim nestrpnost, ampak eno je da to ni mogoče da teden dni pred izidom ni nobenih informacij, niti neuradnih. Dobavitelj bi zagotovo kakšne informacije lahko imel. Vsaj to ali bo konzola na launch day oz. v dneh po launchu ali pa kasneje v decembru.

P.S.: Malce sem vendarle miren, ker sem danes dobil razpored dežurstev za december in sem očitno zaenkrat dobil odobren dopust v drugi polovici decembra. Zato pa me po eni strani živcira to s konzolo da še ni nobenih informacij.

10573384652.png

Link to comment

Zanimivo je to, da na njihovi strani ni več košarice..pod PS4 in prej ko je bila pa čeprav je bila že polna je napisalo "zahtevana količina ni na voljo" in "Predviden izid 30.11.2013" od danes pa piše "Ni Predviden izid 30.11.2013"

Živimo v upanju, upanje umre zadnje :-)

edit: pred dvema dnevoma pa sem ponovno dobil od Kaje ki je verjetno tajnica pri GW info. da za enkrat naj bi bila dobava točna.

Urejano od Tadej SLO
Link to comment
Jaz sem prej pisal na GW in evo odgovor ;

"čist nestrpni vsi ja...takoj ko bomo imeli FIKSNO in POTRJENO informacijo kdaj in kako jih dobimo bomo dali naprej mail. Mislili smo da bomo to informacijo imeli že včeraj ali danes pa je še ni, preden pa jo dobimo pa ne bomo nič pošiljali, da ne bomo kaj narobe rekli. Veliki retailerji in predvsem Sony pa se zelo trudijo da mi teh playstationov sploh nebi dobili.. ampak jih bomo. Kot že rečeno pa informacija pride takoj, ko bo fiksno potrjena"

No, drugače ko spremljam hrvaške forume, ki je ful dost folka prednaročilo na GW so vsi prepričani,da dobimo drugi teden ni da nebi!

Tudi, ko je bil sejem Reebot pred časom na hrvaškem poroča en uporabnik, da se je pogovarjal osebno z GW, ki so bili nekaj dni na sejmu.. pa mu je rekel,da dobimo teden dni prej oz. 22 email pošto kak za naslednji teden..in tudi jaz kaj sem zadnjič objavil (telefonski pogovor GW) Nevem kaj še naj rečem:-)

Ja mislim vodilni pri Sony-u ne bodo mogli spat, ker bo v Slovenijo prišlo 100 komadov konzol. :D Do solz sem se nasmejal temu fopanju.

miham.png
Link to comment

To gre nekej hudo narobe, če že veliki prodajalci (mueller, big bang, harvey norman,...) ne dobijo konzol. Vsi pa so bili prepričani in so predvidevali da bodo day one verzije dobili v zahtevanih količinah in po tem bili sposobni dobavljat konzole v roku maksimalno enega tedna. A iz tega je nastalo to da tudi prednaročniki naj bi dobili day one konzolo do 14 dni po uradnem izzidu, kar kaže na to da se je nekje nekaj zelo zapletlo, ker vem da take trgovine nebi dajale iz las privlečenih informacij.

Priporočam da se pripravite na najhujše in sicer da boste/bomo te konzole dobili šele po decembru enkrat (vsaj nekateri).

Link to comment

Jaz pa mislim, da je tu nekaj hudo narobe, če vse te trgovine (velike in male) pobirajo prednaročila z obljubami, da bo na dan izida ali malo kasneje, pol pa ni iz tega nič. To je zavajanje kupcev.

Glede na prost pretok blaga v EU pa tudi obstajajo še druge poti za te trgovine, kako dobit PS4 in ne samo preko uradnega playstation dobavitelja za Slovenijo.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment

Če bo slučajno kdo 29.11. v Berlinu, bo mislim, da skoraj edina lokacija, kjer bo brez problema možno kupiti PS4 na launch day brez rezervacije oz. prednaročila :D

Tukaj post iz nemškega ps bloga ter uraden odgovor od sonyja:

E0010.pngps-plus-overlay.png

58

Hinterlassen am 21. November 2013 um 11:36 von disor de.gif

“Für dieses Event haben wir ein großes Kontingent PlayStation 4-Systeme vor Ort für euch beiseite gelegt und für jeden potentiellen Käufer sollte eine Konsole verfügbar sein.”

kann man eine Stückzahl nennen?

“Sollte für jeden potentiellen Käufer verfügbar sein” ist ein wenig schwammig.

  • avatar_13399.jpgHinterlassen am 21. November 2013 um 16:28 von Roland Fauster

    Eine Stückzahl können wir nicht nennen, aber es handelt sich hier um ein Gewicht von mehreren Tonnen! icon_wink.gif


Link to comment

Na gameworld FB strani danes:

[h=5]Na vaši strani gameworld.si sem zasledil pri PS4 napis da je spremenjen iz Predviden...na " Ni Predviden izid 30.11.2013" To pomeni da ne dobimo na day one?[/h]Všeč mi je · · Pred 18 urami/-a

Link to comment

.

Vita/PS4 'Ultimate' bundle in-bound this year

It’s not all about PS4 this Christmas for Sony, with the firm throwing £2.5m behind Vita, too.

The company is putting together PS4 and Vita into an 'Ultimate Bundle', which will launch before Christmas. Gamers that own both consoles can stream their PS4 games to their Vita and play off-screen, which Sony views as a big selling-point for the handheld.

The company is also running a £2.5m TV campaign for Vita. Entitled ‘The Best Way to Play’ the ad will promote both Vita’s connectivity with PS4 and its big Q4 exclusive, Tearaway.

“We’re really excited for Vita as we move into Christmas,” said senior product manager Ben Law.

“We’ve got a great campaign with key messaging around new releases like Tearaway, the ever-growing game catalogue and the Remote Play service.”

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.