Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Torej praviš da najboljše da počakam in ne kupim nič kar se tiče nemčija/anglija.... in raje počakam da pride na police v avstriji vsak kak media markt kjer bo ziher konzolo prej za dobit kot pa čakat do 29.01.2014 za slovenijo... brezveze

Iz vidika garancije v slo je to pomoje najboljše.

Čeprav jaz osebno, če bi takrat bil v Angliji bi šel na launch event že samo iz firbca. Če bi pa meli na voljo tudi kakšno ps4 pa bi najbrž podlegel moji nestrpnosti ter reskiral in jo kupil:D

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
Ja sej pise v najbolsem primeru v letu2014 :) to je se dolga ampak ok sej pridejo se druge igre,me pa se nekej zanima za kaj ubistvu se lahko zdej uporabla te USB 3.0 vhodi na ps4? ali pa zakaj se bojo lahko uporabljal?ker ce sem prav razumel nebo slo filmov iz usbja predvajat :/
sm rahlo preveč tečen zarad GW trenutno d bi šu preverjat, ampk jz bi ugibov da zarad kšnga backupa d lh zunanji disk prflogaš notr in podobno

DarkKwaad.png

Link to comment
Ja sej pise v najbolsem primeru v letu2014 :) to je se dolga ampak ok sej pridejo se druge igre,me pa se nekej zanima za kaj ubistvu se lahko zdej uporabla te USB 3.0 vhodi na ps4? ali pa zakaj se bojo lahko uporabljal?ker ce sem prav razumel nebo slo filmov iz usbja predvajat :/

Kolko sem razumel trenutno uporabnost USB priključkov na PS4 lahko polniš DS4, za priključitev USB headsetov, ter lahko tudi updejtaš PS preko USB ali pa če daš not nov externi HDD, preko USB na le-tega naložiš pol systemski software (potem, ko si downloadal preko računalnika).

Je dosti sourcov glede tega, samo tukaj pač prvega, ki sem ga uspel najt LINK

Link to comment
  • vrhovni
Ja kakor vidim nebo nič iz filmov in serij prek USB,ker sam si želim uporabljat PS4 tudi kot video predvajalnik.

Ne vem no, meni predvajanje filmov/serij iz USB-ja na PS3 ni nikoli potegnilo... enostavno je preveč čakanja in dela. Vsak film moraš naložit na USB, podnapisi so problem,... blu-ray ripi niso ravno majhni fajli za nalaganje, še posebej če imaš samo USB 2.0 na PC-ju.

Na PS4 komaj čakam da pride DLNA, da lahko brez problema streamam filme iz PC-ja. Daleč največji luksuz!

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

mi ni dalo miru in sem pisala GW:

"Na hitro, da imate takoj odgovor, obširnejši mail pa sledi....

Konzol ta teden še ne bo. Trudimo se da jih dobimo v naslednjih 10 dneh saj Sony obstruirra našega partnerja in naše tržišče. Ko bomo imeli potrjeno informacijo o pošiljanju pa pošljemo vse informacije kot je treba."

Mi lahko nekdo razloži, kako Sony obstruira njihovega partnerja? A zraven sedi sony predstavnik in jim govori kam lahko pošiljajo?

Pa upajmo, da dobimo konzolo do konca leta...do takrat pa nimam pojma, kako si bom kratila čas. z gledanjem vseh nadaljevank, ki jih še nisem uspela pogledat :headscratch:

in sedaj še tekmovanje...kaj bo prej prispelo: slušalke ali ps4?

mistress3riple.png

Link to comment

Po moje je tudi nekaj na tem, da pač ne želijo, da se količina namenjena za nek trg redči, ampak spet obstaja samo en trg in to je EU, kar pa korporacije še niso čisto sprejele, eno je verjetno problem jezikov in pa različnih standardov. Vsako državo moraš zadovoljiti in če ne drugega prevesti navodila, za UK mora biti drugačen kabel...

Itak pa na policah razen na redkih dogodkih na Day One očitno ne bo, ker je vse razprodano v prednaročilih.

BessieSABU.png

Link to comment

GameWorld bi mogu potalat nekej v opravičilo za nateg in zamudo kljub obljubam da bo na launch kle. Če bi reku takoj, lej ne bomo mel ker ne bo šlo, ok bomo tečni ampk tko je, ne pa d nm kle prodajajo neke buče -.- usakmu k je prednaroču ps4 in mu je biu oblubln bi mogl potalat usaj keye za tri mesečn PS+ če ne kj druzga

DarkKwaad.png

Link to comment

Jaz sem zdaj klical Jerneja glavnega od GW, ker mi seveda ni dalo mira..dobil sem občutek, da mu je za verjet.Rekel se mu,da naj naredi izjemo pa da dam 50 evrov več za PS4..je rekel, da zdaj v petek sigurno nebom dobil..Ampak pravi,da tak dobimo drug tedn oziroma 100% do petnajstega,ker pač je Sony rekel,da naj se ne pošilja v druge države, kjer ni predviden uradni izid in da lahko s tem distributer izgubi licenco.Distributer zato hoče,da se malo "naval" umiri in bo poslal..Lahko jih pač gori keri zaj*** " :-) konzole so pa v skladišlu GW je plačal avans in to je to! To glede avansa mi je že rekel uhhh lep čas nazaj..tak,da to drži.Opazil sem ,da se trudi in na vsak način hoče,da dobimo PS4.Milsim,da je vredno počakat najkasneje do predbožičnega vzdušja,ki bi bilo odlično vzdušje da pade PS4..če pa še te nebo?!Te pa žal januar in BB!

Link to comment
Jaz sem zdaj klical Jerneja glavnega od GW, ker mi seveda ni dalo mira..dobil sem občutek, da mu je za verjet.Rekel se mu,da naj naredi izjemo pa da dam 50 evrov več za PS4..je rekel, da zdaj v petek sigurno nebom dobil..Ampak pravi,da tak dobimo drug tedn oziroma 100% do petnajstega,ker pač je Sony rekel,da naj se ne pošilja v druge države, kjer ni predviden uradni izid in da lahko s tem distributer izgubi licenco.Distributer zato hoče,da se malo "naval" umiri in bo poslal..Lahko jih pač gori keri zaj*** " :-) konzole so pa v skladišlu GW je plačal avans in to je to! To glede avansa mi je že rekel uhhh lep čas nazaj..tak,da to drži.Opazil sem ,da se trudi in na vsak način hoče,da dobimo PS4.Milsim,da je vredno počakat najkasneje do predbožičnega vzdušja,ki bi bilo odlično vzdušje da pade PS4..če pa še te nebo?!Te pa žal januar in BB!

sony je rekel, naj se ne pošilja? NAJ?

tadej hvala. glede avansa je tudi meni že rekle, da imajo plačan. jaz res upam, d bo vsaj do sredine naslednjega tedna. imam dopust in bilo idealno. ampak ok, tudi 15 je še ok.

sem si pa na koledarju premaknila datum izida za en teden :D

mistress3riple.png

Link to comment

@ Clicky se strinjam, ampak realno gledano mogoče "še" bojo sporočili,ker itak še imajo čas rečimo do petka.Žalostno je to,da si od junija oz. prej želim koznolo nenormalno in spremmljam sceno vsaki dan do amena :-) nato pa sledi bonus čakanje..hehe, ok če dobimo do božiča bo to nepopisno veselje.Sploh nimam volje,da prižgem Sego Dreamcast, ko imam pa tolko iger ohohoh samo še na toti kos plastike PS4 mislim...najraši bi se dal v skrinjo zamrznit za dva tedna..

Link to comment
@ Clicky se strinjam, ampak realno gledano mogoče "še" bojo sporočili,ker itak še imajo čas rečimo do petka.Žalostno je to,da si od junija oz. prej želim koznolo nenormalno in spremmljam sceno vsaki dan do amena :-) nato pa sledi bonus čakanje..hehe, ok če dobimo do božiča bo to nepopisno veselje.Sploh nimam volje,da prižgem Sego Dreamcast, ko imam pa tolko iger ohohoh samo še na toti kos plastike PS4 mislim...najraši bi se dal v skrinjo zamrznit za dva tedna..

a veš, kok te zastopim. od kar sem od nekoga prevzela prednaročilo, samo še sanjam o konzoli

mistress3riple.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.