Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Glasovni ukazi:

>http://youtu.be/RzmHmE-rNyg

Določena poenostavljena imena delujejo, določena samo včasih, določene pa sploh ne:

Need For Speed: Rivals

"Need for Speed" (worked)

"Need for Speed Rivals" (worked)

"Need for Speed Most Wanted" (failed, appropriately enough)

Assassin's Creed IV: Black Flag

"Assassin's Creed IV Black Flag" (worked sporadically)

"ACIV" (worked)

"Black Flag" (worked)

"Creed IV" (worked)

"AC" (worked sporadically)

Call of Duty: Ghosts

"Call of Duty" (worked)

"Call of Duty Ghosts" (worked)

"COD" (failed)

"Ghosts" (failed)

Battlefield 4

"Battlefield 4" (worked)

"Battlefield" (worked)

"BF4" (failed)

Lego Marvel: Super-Heroes

"Lego Marvel Super-Heroes" (worked sporadically)

"Lego Marvel" (worked sporadically)

Določeni preprosti zvočni ukazi za igre, ki delujejo trenutno brez problema ("Battlefield", "Call of Duty", "Need for Speed",...), bodo imeli težave ob izidu nadaljevanj... Sony bo moral nekaj storiti glede tega.

XO po drugi strani ne bo imel teh težav, ker na njem ne delujejo ti enostavnejši ukazi ("Forza", "Ryse", "Battlefield",...), je pa zato potrebno povedati polno (včasih zelo dolgo) uradno ime:

As for Xbox One, I've run similar tests on that console, and it seems that the "Xbox, go to..." prompt requires the speaker to use the full, official name of the game. Anything more casual than that didn't work for me.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

nooooo:)) od danes naprej sem tudi jaz ponosni lastnik Sony-jeve nove mašince :)) Moram povedati da sem enostavno navdušen nad konzolo (UI, grafika, odzivnost, igralnost, in še bi lahko našteval..). Tiha je da se je NE SLIŠI! dejansko sem vse zvoke izklopil in poslušal v popolni tišini, in vse kar je dala od sebe je le toliko, da veš da je še vklopljena :P Tudi ko je vstavljen BR, konzola da od sebe minimalni zvok :) skratka, VSE dela tako kot mora, in komaj čakam, da jo še ostali dobite, da skupaj zaigramo Battlefield ;) kdor pa želi, me pa lahko doda na psn: kovsejr7

še par slikic :)

post-3759-14477104225_thumb.jpg

post-3759-144771042261_thumb.jpg

Urejano od kovsejr

psn - kovsejr7

Link to comment
o hudo točno ta bundle js gledam,dej mal poročaj o kameri,o killzonu pa to :D hvala

Glede Killzona te moram razočarat...namreč, nisem neki pristaš te igre, in sem jo zamenjal za Battlefield 4, katera bo jutri pri meni :)

Glede kamere pa tak..vidi se, da je stvar dobro pošlihtana, saj nima delay-a. Edino, kar me moti, je to, da nima kakšnega stojala, in jo zato ne moreš fiksirati nikamor. Zaj jaz osebno jo imam pred TVjem na mizici, ker drugam je ne morem dat. Drugače pa kar se playrooma tiče...ODLIČNA zadeva za show-off kar vse zmore kamera in touch-pad :) oboje deluje FENOMENALNO! :)

psn - kovsejr7

Link to comment
ajaa super :D sej drugač za kamero se lahko dokupi stojalo. Kakšen pa se ti zdi kontroler in grafika :)

glede kontrolerja...pred PS4 sem imel xbox 360, in moram priznati, da xbox kontroler temu NE SEŽE niti do malega prsteka na nogi :) zame je popoln :) še posebej analogna gumba, ki sta dodelana v nulo :)

grafika pa tak...ko sem zagnal Assassins Creed, sem moral čeljust iz tleha pobirat :D sam žal nisem nikoli videl uber kompa in tako nevem kakšna je grafika tam, toda, če je to šele začetek, kar PS zmore, ga niti nikoli nočem videt ;) VEM, da boste čist vsi povrsti ki še dobite konzole navdušeni do konca! :)

edit: pozabil še povedat, da zvok, ki prihaja iz kontrolerja je super popestritev dogajanja! :))

še slikca direktno iz konzole:

post-3759-144771042268_thumb.jpg

Urejano od kovsejr

psn - kovsejr7

Link to comment
meanwhile pa GW še naprej serjejo in prodajajo prazne besede -.- tok sramotno nesposobnih in nezaneslivih ldi pa še ne. to se ne spodob za trgovino pa če nam zraun dajo dve đabe igre

res je. včeraj sme jim spet pisala in tišina. naj fraking povedo, da so zajebla in to je to. to je zadnje poslovanje z njimi, če dobim ali ne dobim konzole.

v torek grem prednaročit v BB in če do božiča ni glasu od GW, jim skenslam prednaročilo in lepo počakam uradni izid v slo. itak če bom do božiča počakala in ne bo, lahko pa potem še en mesec. se pa bojim, da glede na to, kok so nesposobni, mi bodo denar vračali tudi mesece in mesece

jebemti, pri nas kupec pa res nič ne pomeni.

mistress3riple.png

Link to comment
lej, razumem da jih "distributer" zajebava, ampak če ne bi skoz obljubljali, da bo na dan izida, potem bi jim še verjela. sedaj jim ne več

Točno to je kar mene najbl grize. neprestano oblublanje pa n vem kaj še. za učer je blo spet rečen da dobimo mejle ker bojo zvedl kako in kaj. k bo to mim zame ne obstajajo več

DarkKwaad.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.