Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

sj toj problem pr GW. lej če bi pred 29mu rekl ne vemo kaj bo kdaj bo, vemo da bodo komplikacije, čakte na navodila naprej bi instantno blo bolš z njihovga stališča. mi neb skoz jamral pa oni bi usaj stal pr tem kar so rekl. tko pa usak tedn na novo lažejo, si zmišlujejo izgovore pa neki napihujejo upanje

DarkKwaad.png

Link to comment

"Kako naprej?

1. Zavedamo se, da smo prekršili obljubljeno, zato vam bomo v primeru, da želite naročilo stornirati, takoj vrnili vplačano akontacijo

2. Da vsaj malo ublažimo vašo jezo in seveda čakanje, vam podarjamo bon v vrednosti 10€ za nakup PS3 ali PS4 iger v naši spletni trgovini. Koda za ta popust, ki jo vpišete pri zaključku nakupa je gwfuckeditup , ko jo vpišete bo popust avtomatsko odštet

3. Če ste med prvimi dvajsetimi naročniki in naročila ne boste odpovedali, vam seveda še vedno pripada brezplačna PS4 igra, ki je Call of Duty: Ghosts. To igro vam lahko v primeru da boste ostali pri naročilu pošljemo že sedaj."

DarkKwaad.png

Link to comment

Pozdravljeni. Sem na novo registriran na forumu ga pa zaradi ps4 že kar nekaj časa spremljam. Včeraj sem pisal Techshopu če imajo še kakšno konzolo na zalogi. Odgovor je bil, da bodo zalogo objavili na spletni strani. Ker pa je zanimanje veliko je vprašanje če bodo sploh imeli kaj zaloge

pred koncem leta.

lp

Link to comment

Tako v ponedeljek, oziroma torek se pa končno tudi jaz pridružim lastnikom PS4... :) Me je danes Playgame razveselil. Drugače pa imam pri konzolko.si tudi prednaročeno, sem na 30 mestu, ampak nimajo nobene 100% informacije kdaj konzolo dobili. Če kaj izvem, da jih imajo na zalogi, bom tu napisal, pa nekomu odstopim rezervacijo.

Urejano od miham
miham.png
Link to comment

Sem zadnjič probal, kako je z updejti iger ter sistema v standby mode, pa dejansko deluje :)

Kolikor sem na netu videl v standby mode porabi ps4 10w, medtem ko pa downloada pa porabi 70w energije. Ni slaba stvar, da ko se vklopi ps4 ni treba čakat, da se downloada pa inštalira vse skupaj.

Edino v nastavitvah mora bit omogočeno, da je med standby mode povezan na internet ps4. To se edino ne spomnim, ali je privzeta nastavitev ali ne.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.