Skoči na vsebino

Ekskluzivno:PlayStation 4


Bessie

Priporočene objave

Bi znalo kaj srat ja, Bessie dej uprasaj Sonyjevce, ampak mislim da ne bodo kej dost zadovoljni z vprasanjem, ker kakor jst razumem napisano v FAQu, bo PS+ pri nas uradno za PS4 zazivel na dan prodaje in to naj bi bil ob pomanjkanju konzol tudi razlog za delay za Balkan.

Bom jst se mal moje severne sosede povprasal, ampak se vracam domov sele cez 4 ure, jutri grem pa delat.

 

 

Link to comment
  • vrhovni

PlayStation Plus za SLO PSN račune je sedaj že nekaj časa na voljo za PS3 in Vito. PS+ ponuja enake akcija (enake cene, igre, popusti,...) kot jih imajo drugod po EU (GER, UK, ITA,...).

Ne znam pa ti povedati ali prepaid PS+ naročniške kartice, ki jih lahko kupiš v tujini, veljajo tudi za SLO. Sam kupujem PS+ naročnino kar v PS Store trgovini preko moje Visa Electron kartice (jo dobiš popolnoma zastonj in ni potrebno imeti rednih dohodkov), ker tako naredim kar takojšen nakup in ni potrebno čakati na kartico da pride po pošti oz. ni potrebno prepisovati redeem kode. Vsake toliko imajo akcijo, ko lahko kupiš letno PS+ naročnino za 1 leto (50€), zraven pa ti podarijo še 3 mesece gratis. Več na to temo imaš v temu namenski temi: PSN plus

Jaz bi si na tvojem mestu naredil SLO račun, ampak ob novem računu seveda izgubiš (si ne moreš prenesti na nov račun) trofeje prejšnje nakupe,... Če že imamo to možnost, da smo dobili uradno PS Store podporo pri nas je po moje pravilno da jo tudi podpremo in kupujemo v njej. Po vrhu vsega pa imaš tako ceno v € in ti ni potrebno vedno pretvarjati valute, da dobiš občutek koliko kaj stane.

Za online igranje na PS4 bo obvezen nakup PS+ naročnine.

Ali bodo težave z online igranjem, če konzolo kupiš pred uradnim izidom pri nas... umm... mogoče ja, ampak najverjetneje ne. To bomo zagotovo izvedele 29. novembra, razen če ima kdo na forumu insajderske informacije.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Bi znalo kaj srat ja, Bessie dej uprasaj Sonyjevce, ampak mislim da ne bodo kej dost zadovoljni z vprasanjem, ker kakor jst razumem napisano v FAQu, bo PS+ pri nas uradno za PS4 zazivel na dan prodaje in to naj bi bil ob pomanjkanju konzol tudi razlog za delay za Balkan.

S Plusom pri nas za PS4 na day one pravi(jo), da nebi smelo biti nobenih težav!

BessieSABU.png

Link to comment

Kje ste prednaročili ali pa nameravate nabavit ps4 konzole na dan izida pri nas?

Sam sem pri online retaileru iz Maribora (nebom delal reklame, samo predvidevam,da veste za katerega se gre). Me zanima,kje ste se drugi:)

Ve kdo, ce bo slucajno v slo kaksen polnočni ps4 launch event 29ega, kot majo v ameriki pri walmartu, besbuy, gamestop, etc.?

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni

post-803-144771039965_thumb.jpg

Počasi se bliža PS4-day! 15. novembera v USA, 29. novembera v EU!

>http://youtu.be/58sZV69tK-4

v USA bo na dan izida ob 4:00 GMT (po naše 5:00 - ja zjutraj!) v New York-u PS4 All Access: Greatness Awaits special event! Na voljo bo tudi strem.

Tudi v EU bo nek event (verjetno v UK?).

Urejano od matej1990
popravljen lokalni čas...

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Mene pa vsak dan bolj daje abstinenčna kriza, ko gledam takole tele škatle PS4 in videe o njem. :tired:

Samo upam, da k nam pride, tako ali drugače, vsaj v drugi polovici decembra. Itak bo pa pol od Januarja dalje kar naval iger, ker bo izšlo vse kar je bilo prestavljeno iz launcha + ostale reči.

Dying Light upam, da pride v prvi četrtini leta. :)

10573384652.png

Link to comment

Če ga bo težko dobit v trgovinah ali na spletu bi se znalo zgodit, da bodo na bolhi nabijali cene. Kot naprimer pri iphonih,ko pridejo ven pa v Slovenijo pride 20 komadov, pol pa se na bolhi prodajajo po oderuških cenah. Še posebej pred božičem.

Glede na napovedi,da je naprimer v Avstriji do jan razprodan bi se znalo kaj takšnega zgodit.

Sent from my GT-I9505 using Tapatalk

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.