Skoči na vsebino

DRIVECLUB


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

Sem ustanovil klub. Je pa invite only, da se ne bi kar nekdo narinil noter :D.

KSI 2014

Sicer pa vse ostale malenkosti uredim, paint job itd. Sem samo kreiral. Tako, da kdor ima igro naj prosim pove še PSN_id da ga lahko dodam oz. invajtam v igri oz. naj me še prej doda kot kontakt, če me še ni. Če vas takoj ne dodam nič paničarit :D, pridem šele proti večeru domov tako da ko bom utegnil vas dodam. Sicer bomo pa še ustanovili klub, če se bo ta napolnil. Trenutno je pač 6 članov limit.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Hja, jaz sem danes spet poskusil igrati challenge, ampak stvar ne gre nikamor. Bom spet poskusil čez kake pol ure. V glavnem upam da čimprej uredijo to, ker je zelo zoprno bit v klubu in ne igrat challengov. Sicer pa igra je odlična. Upam samo da čimprej pokrpajo te luknje in izdajo dodatek za sneg, dež kot so obljubili.

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Saj razumem, ampak tole je ze prav annoying s challengi. Kadarkoli, ampak res kadarkoli se poizkusim logirat, so sivo obarvani kar pomeni da jih ne gre igrat. Edino multiplayer dela, pa še ta tako-tako, ampak gre razumet rešujejo kolikor se rešiti da. Sicer sem pa popoldan hotel igrati session, ker sem dobil invite in seveda kot "ulito" stvar ni delala ;>. A res niso mogli počakat z izidom, če smo čakali že 1 leto ;>.

10573384652.png

Link to comment

Zdej je s challengi tako, da jih špil postavlja sam med dirko - cornering, speed, drifting vodilnega.. je pa trenutno zadeva v reševanju, ker je pod speed dajalo drifting in podobno :D Popoldan meni špil tudi ni delal, zvečer pa se je dalo furat online, samo je količina kretenoidov izredna in tole bodo morali čimprej omogočit magari vsaj 'your Club members only' dirke. Ne pa da nesposobni debili delajo masovke v prvem ovinku - sicer itak potem tem genijem hitro spizdiš in se da zelo lepo dirkat (če je folk normalen). Učerej sem z nekom na čilski progi imel krasen dvoboj za 3. mesto, ki se je vlekel od 3. ovinka pa do konca :)

Je pa skoraj že potrjeno, da bodo skinili season pass za špil.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment
  • vrhovni

Am tisto s challengi ne bo veljajo da jih špil postavlja sam med dirko. Tisto so faceoffi.

Challengi so druga stvar. Ko prideš v igro spodaj levo je meni in tisto je onemogočeno, ker nekaj uporabnikov pi*di nad tem, ker jim ravno še to manjka za platinasto trofejo. Sicer pa MP ko dela je super se strinjam, samo glede uporabnikov, ki delajo masovke pa hja, opcija ki si jo omenil bi skorajda morala biti, upam da to še pride.

Glede SP pa hm, škoda. Kaj vraga pa potem, če si ga že kupil? Ker sam sem ga, zdaj bodo pa ukinili to. :|

10573384652.png

Link to comment

Zivjo opazil sem da je za driveclub neki popusta za psn plus uporabnike ce ae ne motim... Pa me mal zanima, a je to sam spil k dirkas skos ene in iste proge pa pobers xpje da se lvlas... Ali te spil potegne notr? Nekako se odlocam med bf4 in la driveclubom.. Naj mi nekdo malo napise kdo kako kj zgleda igral bi pa tud pred neta.. =)

Link to comment

ja glej maš tuki pri driveclubu imaš tukaj različne evente oz dirke in na teh moraš izpolniti določene naloge reci pri driftu naberi 5000scor seveda pa je tukaj dobivaš xpj oz točke s katerimi se prideš level seveda zdaj pa še k plus plus igri te verzije drivecluba ta igra naj bila zamaknjena za določen čas to najbolje da poščeš v temi če se ne motim je omenjeno osebno če se že odločaš potem jo raje kupi na ploščku seveda igranje prek neta je samo serverji še niso porihtani tako da včasih deluje cel dan lepo ali pa cel dan po malo meni osebno je solidna igra vendar bi lahko sony bolje opravil svojo nalogo dodajam ti še en gameplay

pa še ostali ki to igrajo bodo dali verjetno svoje vtise o igri odločiti se moraš pa sam
Link to comment
  • vrhovni

Poglej tule nekompresirane videe, če ti jih bosta seveda računalnik in internetna povezava "prebavila."

Nisem oseba, ki zna pisati članke, opisovati in podobno. Še manj prepričati nekoga v podobnem primeru kot ga imaš ti.

Lahko pa povem le to, da je igra kot sama po sebi prijetna. Je pa tudi odvisno seveda katero kategorijo igraš, če igraš seveda proti CPUju. Je razlika igrati začetne single evente ali pa kasnejše, ko lahko samo 1 event delaš tudi več dni.

Igra naj bi dobila season pass, čeprav je nekaj Dr.Miha pravil, da ga naj ne bi bilo. Poglej njegov prispevek zgoraj.

Skratka zaenkrat se mi zdi igra kot sama zanimiva in niti približno se mi jo ne zdi odložit v kot. Samo škoda še, ker po 1 letnem prekladanju ni izšla z dodatkom, ki pride kasneje - omogočil bo dež, sneg ipd. Challengi zaenkrat še ne delajo, je pa moteče to, da strežniki za večigralstvo še ne delajo kot bi morali. Ampak se stanje izboljšuje.

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.