Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

jeeeeee, od danes naprej lastnik Battlefield 4, Ryse in cod Ghost, ki pa se še dolčka iz marketa :rock: zdej imam pa dobolj za nekaj časa. A no, sam še fifo in nba 2k14, pa sem za letos dober

konzola mi je čedalje boljša, res.

p.s. ravno gledam na youtube posnetke težav, ki jih ima ps4. Klinc dandanes res ne veš kaj bi vzel, da bi bil siguren o usodi svoje nove igrače. Bogi, ne zavidam jim, prav res ne.

lp

Link to comment
Aja igre pa ima muller sem pri njih kupil Forza 5 Day One drugje pa iger niso imeli.

tako je. Imajo še Ryse, Battlefield, Need 4 Speed, pa še ene dve Kinect igri. Maš pa tud v BigBangu, Battlefield. Še vedno mislim, da je cool, prepaid kartice nafilaš pa greš preko marketa kupiti. 54 funtov je tam ene 64EUR za tolk dobiš tudi pri nas v Milerju. BB je za ene 6eur dražji.

lp

Link to comment
jeeeeee, od danes naprej lastnik Battlefield 4, Ryse in cod Ghost, ki pa se še dolčka iz marketa :rock: zdej imam pa dobolj za nekaj časa. A no, sam še fifo in nba 2k14, pa sem za letos dober

konzola mi je čedalje boljša, res.

p.s. ravno gledam na youtube posnetke težav, ki jih ima ps4. Klinc dandanes res ne veš kaj bi vzel, da bi bil siguren o usodi svoje nove igrače. Bogi, ne zavidam jim, prav res ne.

lp

Se strinjam z tabo, da je konzola iz dneva v dan boljša res tudi sam sem lastnik konzole od petka rezerviral sem jo mesec nazaj v štacuni Media Markt Klagenfurt, in mi tudi mal ni žal!Glede nakupa tvojih špilov naj povem, da sta BF4 in COD odlična izbira na novi konzoli sploh multiplayer tako,da lahko kakšno geekneva skupi :D Rysa pa še nisem probov preveč špilov zaenkrat imam ga pa v planu :D

p.s-Tako PS4 kot Xbox ONE imata ob izidu določeno št.konzol, ki ne delujejo, če imaš pač srečo dobiš konzolo, ki deluje kot mora, in uživaš ob igranju pa naj bo to PS4 ali Xbox ONE to sem napisal z namenom, da ne bo folk mislu da se kvari samo Xbox One!

Xbox ONE Day ONE!!!:rock:

Link to comment

jaz sem čist fuknjen na ta dva naslova BF4 in Ghost. Po moje bom na začetku ghosta nažigal juhuhu noči. Dokler se mi ne zagabi. Potem za kuliranje pa pride v igro BF4. Ko sem prodal pred parimi meseci ps3, sem si v ta čas ko je bila tema ubodel BF4 in Ghost za pc, pa še kontroler od xboxa 360, da se navadim na filing. BF4 sem špila z miško in tipkovnico, Ghost pa preko gamepada. kakšna razlika danes. Igram par minut pred šihtom bt4, pa šit čisto opletam, streljam kot kura, nimam filinga. Bo treba malo natrenirati. Komaj čakam danes, da pridem domov. Jooooj me kar na wc primer sam na cod pomislim. Mravljince sem fasal ravnokar.

In ni problema. kakšno partijo bova zih ubodla, sam da se malo še navadim na špile okej.

lp

Link to comment

presenetil me je predvsem glasovni nadozor preko kinecta, ki je super saj prepozna 90/100% glasovnih ukazov, konzola je super ta črna se ji prav poda :D grafika je zelo dobra. Forza je dokaj realistična. Kontroler z force feedbackom z katerim začutiš vsakič, ko pospešiš, zdrsiš, greš v ovinek ali opočasniš res super izdelava priporočam z forzo jutri opišem še kako se obnese kinect v igri oziroma igranje igre za kinect z kinectom in z call of duty ghosts.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.