Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni
zakaj sem se odločil za xboxa?

4. televizija preko XO, prav huda zadeca.

Hja, če se preseliš v USA ali pa drugo leto v UK. Pri nas te funkcije žal ne boš nikoli dočakal.

No, kolikor berem, je MS naredil napako... namesto da je vsiljeval celoten Kinect, bi raje dodal vsaki konzoli samo spodnji del Kinecta - mikrofon. Vsi XO uporabniki od Kinecta omenjate samo njegovo sekundarno funkcijo - zvočne ukaze. Kamera je očitno popolni višek. No, za to je seveda tudi MS kriv, ker dejansko ni Kinect igre, nad katero bi bili igralci navdušeni. :(

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Vse kinect igre ki sem do zdaj videl majo tak vlki delaj da se meni osebno zdi cisto neuporabno.

tudi meni se ne da ubadati s kinect igrami, sem prestar za te hece. Edina kinect neigra, ki mi je fenomenalna, pa je Fitness. Carsko, komaj čakam večer, da se sprevim pred kinect v športni obleki, pa švic za 10 minut:rock:

Premikanje po menijih in odpiranje aplikacij pa je meni fenomenalno. Zopet bom povdaril, glasovni ukazi na XO fenomenalno delajo na prvi ukaz, razen da je res ropot v okolici. "xbox on" carsko. Se mi vključi xbox in tv istočasno. Kje smo to še videli? samo v ZF:D

"xbox, select"....."ghost" jeeeee zažene špil, pa je. Deluje prav lepo na prvi ukaz. kar me posebej rajca, pa "xbox, record that" in ti lepo posname del igranja, ki se ti je zdel odličen. dovolj za sedaj "xbox, turn off"

Link to comment
a z tv featursi si samo to mislil, da ti ga vklopi? in ne watch discovery oz channel 55 etc? lol ok....

tako je. Liste ti ne najde niti ne moreš glasovno upravljati. Ni sile, ker prav lepo zgleda ko gledaš tv, pa ti prileti sporočilo..."xbox, go home" pa ti televizija še vedno dela na srednjem zaslonu. Ali pa "snap" pa imaš na desnem predelu ko gledaš tv, urejaš karkoli drugega. Prijetna funkcija, čeprav ne v polni funkcionalnosti, mali bombonček.

Link to comment

Sramota, da niso mogli niti simple univerzal remote voice funkcije uvesti. Go channel 12 etc.

Nevem no jaz mam 2 TVja enga ob drugem in na oba isti pc v extended view prikloplen. Primarni poganja kaki igo, drugi kajkoli druga. Tak da bi z xboxom sel par korakov nazaj z to napredno tv funkcijo kar pomeni da mi bo ps4 isto sluzla kot bi xbox.

In sem spet na zacetku. Vecinoma me tak multiplatform igre zanimajo, tak da bi te bil ps4 bolsa izbira.... Zanimiv se mi je edino kak ti xbox play partnere isce, ce si niso vse sproti zmisljevali, oz v primeru da spilas samo rage trigger igre kot fifa in kaki fighting bos hitro spilal z nezazeljenim folkom, ce te bo vsak ratal z slabo ko ga premagas.

Urejano od Sawyer
Link to comment

Gospodje, en nasvet potrebujem in seveda vašo pomoč. Kako bi zvok spravil iz xbox one na zvočnike, če je priključen na ta monitor, ki je prikazan na sliki in ima izhode to kar vidite. Zunanji zvočniki so Audioengine 2. A je možna opcija, hdmi iz xboxa v monitor, potem pa kabelj iz monitorja tam kjer so narisane slušalke v zvočnike? Imam še možnost uporabiti USB zvočno kartico sound blaster x-fi surround 5.1 pro, katere sliko prilagam tudi nižje. Dajte mi en pameten nasvet. Preko optičnega kablja sem že poizkusil. Problem je ker usb kartica ponudi samo out preko optike.

lp.

post-656-144771041898_thumb.jpg

post-656-144771041883_thumb.jpg

post-656-144771041894_thumb.jpg

Link to comment
  • vrhovni

Jup, s HDMI kablom poveži XO in monitor, nato pa kolikor vidim bi naj zvočniki zadaj imeli ta 2 input priklopa:

post-803-14477104193_thumb.jpg

Zvok iz monitorja dobiš samo preko priklopa za slušalke na monitorju.

Lahko uporabiš tale kabel, ki ga je Bessie predlagal ali pa kar tale:

post-803-144771041926_thumb.gif

Kvaliteta zvoka bi morala biti enaka ne glede na izbiro kabla.

Pa na XO ne pozabi nastaviti zvok na stereo!

post-803-144771041919_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Jup, s HDMI kablom poveži XO in monitor, nato pa kolikor vidim bi naj zvočniki zadaj imeli ta 2 input priklopa:

[ATTACH=CONFIG]5535[/ATTACH] [ATTACH=CONFIG]5537[/ATTACH]

Zvok iz monitorja dobiš samo preko priklopa za slušalke na monitorju.

Lahko uporabiš tale kabel, ki ga je Bessie predlagal ali pa kar tale:

[ATTACH=CONFIG]5536[/ATTACH]

Kvaliteta zvoka bi morala biti enaka ne glede na izbiro kabla.

Pa na XO ne pozabi nastaviti zvok na stereo!

legende! Hvala lepa, točno ta taspodnji kabelj in dela tako kot je treba. Hvala Matej1990 in Bessie

lp.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.