Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

Jaz sem spremenil na Sony bluray playeru DNS in s tem pridobil dodatno nekje trideset aplikacij, ki so na voljo le za Ameriški trg..tudi Netflix je deloval in vse naj naj..DNS sem najdel na You Tube...delovalo je več, kot pol leta..ni dolgo nazaj sem probal, ker sem posodobil z novim FW pa mi ne deluje:-) Morem se malo k stvari spravit pa naštimat za PS4, če bo šlo..

Link to comment

1 mesec maš testne verzije, pol pa stane cca 8$ na mesec. VPNja mislim da X1 ne podpira(torej ti ostane možnost da vzpostaviš vpn na kompu, pa skonektaš x1 s kompom ali pa če router podpera vpn). S proxyjem je podobno, sam da jih večina routerjev podpera. Spet problem pr teh zadevah je, da težko najdeš delujoš zastonj vpn/proxy, torej bi mogu še dodatno na mesec plačevat. Jz se zajebavam z VPNjem ko downloadam igre, ki so regijsko zaščitene(x360) pa se ne bi hotu na dnevni ravni drkat s tem. Če te zanima ti lahko pokažem kako se vzpostavi vpn(sicer mam jz osx, sam načeloma bi znov tut za windows).

Lažje je prek torrentov al pa kakih streamov, ko/če pa bo to enkrat pr ns pa bom jz zihr se naroču ;)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment

sem, zaj mi ze gre bolse. Xbox shut off (Eksbox šaat off) se mi 1x ni primlo ali pa stop listening (lisning).

Z select mam tudi bleme. Ko pa je zeleno pa 99% prime.

Moram si sprintat kaj so sploh komande.

Grlo me pa tudi ze boli ko se derem. Ceprav mam obcutek da prava komanda tudi tiho prime.

Twich app je taki shit wtf. vse pixlasto.

Link to comment

Potem se nebom obremenjeval z netflixom, itak imam naštiman RSS feed tako da mi vse downloada avtomatsko.

Meni xbox prime v 90% primerih, na začetku ko nisem še imel občutka sem se drl XBOX GO TO... zdaj pa čist potiho rečem in zagrabi skoraj vedno (včasih je potrebno kaj ponovit drugače pa dela čist lepo), imam kinect postavljen pa na najbolj neprimernem kraju, nad računalnikom v desni strani sobe in je postavljen postrani + ventilator računalnika je precej glasen in mi sploh ni hotel skalibrirat ker je napisalo da naj ga postavim nekam tišje - vendar še vedno dela presenetljivo dobro. Sicer bom v kratkem ga dal na bolj optimalen prostor.

Link to comment
Je ze kdo upal kupiti igro online?

60 U.S. dollars =43.8981563 Euros

Sprasujem zato ker sem naletel na par mesece staro temo kjer so veterane banali vse po vrsti zaradi free vendar regijsko zascitenig iger ker so imeli fake regione. Lol slovenci niti izbire nimamo.

na podlagi česa pa so jih benali?

frend z amerike lahko pride k tebi, se vpiše v svoj account in pač kupi igro v dolarjih s slovenskim IP-jem, pa zato ne sme bit benan

ti pa lahko to igro naprej igraš s tvojim accountom

XBL : C Denis SLO

PSN : C_Denis_SLO

 

Link to comment
na podlagi česa pa so jih benali?

frend z amerike lahko pride k tebi, se vpiše v svoj account in pač kupi igro v dolarjih s slovenskim IP-jem, pa zato ne sme bit benan

ti pa lahko to igro naprej igraš s tvojim accountom

Težava je v tem, da ti M$ lahko bana account kadarkoli se jim zdi. Sprejel si namreč njihove pogoje.

Drugače pa so jih banali na podlagi zlorabe napake v M$ sistemu. Kupovanje iger na Oman marketplace-u, ki sploh ne obstaja, ampak je bilo zaradi exploita napake v sistemu, možno kupiti igre po ceni 0. Če mene vprašaš, je bila to čisto M$ krivda, žal so oni to videli drugače in hoteli dati lekcijo ostalim, kaj se lahko zgodi, če bo tudi v prihodnje hotel kdo njihove napake izkoristiti.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.