Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Xbox One [NE-OPIS]


Bessie

Priporočene objave

  • vrhovni

post-803-144771044952_thumb.jpg

First up, the all-new Xbox One Stereo Headset. The Stereo Headset pairs a premium, full-range (20Hz – 20kHz) audio experience with a unidirectional microphone taking advantage of Xbox One’s Skype-powered chat audio codec. Included in the package is a detachable Stereo Headset Adapter that puts all of the audio controls right at your fingertips. You can balance the game and chat audio levels, control the master volume, and mute the microphone.

The Xbox One Stereo Headset does not use separate batteries and is passively powered through the Wireless Controller. Additionally, headset is compatible with mobile devices, tablets and PC/Mac.

For Xbox fans that already have a favorite set of stereo gaming headphones, we’re happy to reveal that the Stereo Headset Adapter will also ship separately. Plug your compatible headset into the Xbox One Stereo Headset Adapter to chat with your fellow players, and enjoy the convenient volume controls right on the adapter.

Slušalke Tritton Warhead in Tritton Primer niso kompatibilne z adapterjem!

Več o kompatibilnosti: KLIK!

post-803-144771044957_thumb.png

post-803-144771044947_thumb.jpg

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Kater router pa imaš ?

Takle mogoče ? http://www.tablix.org/~avian/blog/images2/2009/12/sinope_568.jpg

Sklepam da je tak če imaš wireless.

1. Torej prijavi se v router, http://192.168.1.1/ (user, user - je primarno up. ime ter geslo)

2. Pojdi pod zavihek Configuration>Security>Port Forwarding

3. Klikni spodaj desno Add ter nastavi ime (User defined) kakršno želiš (recimo jaz imam Xbox One)

4. Wan Interface lahko avtomatsko forwardaš na Xbox-OS (če imaš xbox prižgan ter je povezan z internetom ti ga samodejno zazna), če ti ga pa ne pa ročno vpišeš interni IP xboxa kot opisano zgoraj (zadnjo cifro pri IP-ju xboxa si zapomneš in jo vpišeš tukaj - recimo kot primer 192.168.1.5

5. Ostane ti samo še pisanje portov in sicer najprej si izbereš Protocol porta ki ga odpiraš, potem pa vpišeš pod External ter Internal Port tistih nekaj portov.

Slika katere porte moraš odpret ter kater protokol uporabit: https://dl.dropboxusercontent.com/u/45507937/Port.jpg

Slika odpiranja portov: https://dl.dropboxusercontent.com/u/45507937/Port1.jpg

(Naenkrat lahko odpreš 3 porte, ko jih dodaš klikni Apply ter enostavno še enkrat klikneš Add dokler ne odpreš vseh potrebnih)

6. Pojdi pod zavikek Configuration>Local Network>UPnP ter obkljukaj Enable UPnP

7. Stisni gumb Apply, pojdi na zavihek System>Reset & Restart klikni Commit nato pa še Restart in počakaj da se router restarta (ter preveri če so vse nastavitve ki si jih naredil shranjene).

Z tem boš porte ročno odprl in pravtako omogočil avtomatsko odpiranje potrebnih portov, ker meni osebno samo UPnP oz. samo ročno odprti porti zelo radi nagajajo zato moram met obe opcije vključene da imam NAT odprt.

Urejano od Kratos
Link to comment
  • vrhovni

Zato ker moraš na XO nastaviti fiksni IP. Sedaj imaš na ruterju vklopljen DHCP (avtomatsko določa IP-je napravam) in vedno ko boš resetiral ruter/zmanjkalo elektrike, boš dobil drugačno dodeljen IP na XO.

Teoretično lahko pustiš ruter nastavitve pri miru in samo nastaviš fiksen IP na XO. Natančneje pa ti bo znal povedati Kratos, ki si lasti konzolo in pozna tvoj ruter.

EDIT: no Kratos že pomaga. ;)

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Jah to je pa siolov izgovor za router. Načeloma bi ti moral on sam zaznat, ker imaš označeno ime gostitelja, se prek njega orientira in bi ti moral delat z vsakim internim ip-jem ampak dobro če noče pa pač spremeniš na konzoli v statični ip.

Na Xboxu pojdi:

Settings > Network > Advanced Settings > IP Settings > Manual

pri Manual pod:

- Ip Adress vpiši 192.168.1.6

- Subnet mask vpiši 255.255.255.0

- Gateway 192.168.1.1

To mislim da je to, po končanem postopku restartaj vso elektroniko (router, xbox).

Link to comment
  • vrhovni

Tole je bilo povedano na začetku tega meseca:

According to Phil Spencer, Corporate Vice President of Microsoft Game Studios, information surrounding the Games with Gold service for Xbox One is coming soon.

“Phil when can we expect games with gold for xbx1? Summer, fall?”, asked one Twitter user.

“Answer to this will be coming fairly soon,” came Spencer’s reply.

Tako da zaenkrat še nič konkretnega, je pa v planu.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

To sem mel dans http://www.ign.com/articles/2014/02/19/latest-xbox-one-update-introduces-a-new-bug

Skoraj sem zlamo škatlo.

Potem se pa ta joke berem. http://www.ign.com/articles/2014/02/17/cheaper-xbox-one-digital-prices-tested-by-microsoft

Nevem kaki briliantni marketing majo da morjo cheap price testirat. Nej pol vse gejme dajo testno cheaper ne pa najvecji fail game ki je star ze 3+ mesce.

Urejano od Sawyer
Link to comment
  • vrhovni

Meh, ta black screen še ni tako hud. Huje bi bilo, da se bi pojavil random med igranjem.

Tole "testiranje nižjih digitalnih cen" pa je z drugimi besedami trenutno: popust za igro Ryse. Znižana je cena ene igre in čisto nič drugega, pa še to za samo določen čas. Ideja je sicer zelo dobra in jo močno podpiram, ampak jo morajo razširijo na popolnoma vse DL izvode iger, tudi na nove. Če jim to uspe, potem kapo dol! Potem bo tudi konkurenca morala narediti nekaj v tej smeri, kar je zelo dobrodošlo. Digitalne vsebine bi morale biti z lahkoto cenejše kot fizični izvodi.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni
Yeah, obvezen dodatek za medijske zadeve na X1!

[ATTACH=CONFIG]6014[/ATTACH]

Daljinec je sedaj tudi uradno bil predstavljen:

post-803-144771045654_thumb.jpg

Releasing across Xbox One markets worldwide in early March, the Xbox One Media Remote lets you control video playback for Blu-ray movies and streaming video on Xbox One. Additionally, there are dedicated Back and OneGuide buttons. The OneGuide button provides one-touch, quick access to your favorite TV shows and movies through the Xbox program guide. This remote is designed to help you listen, watch and switch among experiences instantly – allowing you to rule your entertainment.The Media Remote can also control TV/Receiver power and volume through Kinect, which uses IR blasting to send signals to your TV and/or receiver.

The Xbox One Media Remote will retail for $24.99 ERP in the US and available in stores around the world.

The motion-activated backlit buttons illuminate as soon as you pick it up "allowing it to be used in the darkest of rooms

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Meh, ta black screen še ni tako hud. Huje bi bilo, da se bi pojavil random med igranjem.

Tole "testiranje nižjih digitalnih cen" pa je z drugimi besedami trenutno: popust za igro Ryse. Znižana je cena ene igre in čisto nič drugega, pa še to za samo določen čas. Ideja je sicer zelo dobra in jo močno podpiram, ampak jo morajo razširijo na popolnoma vse DL izvode iger, tudi na nove. Če jim to uspe, potem kapo dol! Potem bo tudi konkurenca morala narediti nekaj v tej smeri, kar je zelo dobrodošlo. Digitalne vsebine bi morale biti z lahkoto cenejše kot fizični izvodi.

tacajt, ko se bodi spomnili, bom že vse igre pokupil hehe. Pohiti MS

Link to comment

@Sawyer ko greš na market, ti na prvi strani v enem kvadratku piše "get 15$ off any digital purchase".

Je še kdo dobil povabilo k doživljenskem beta testiranju nadgradenj xbox one softwara ?

Sem danes prižgal xbox in mi spodaj na veliko piše da sem eden izmed "limited" izbranih za testiranje vseh prihajajočih updejtov par tednov/mesecev pred uradnim izzidom in da sem dobil na mail kodo. Je še kakšen tak ?

Edit: Aja še to sem pozabil povedat, xbox one ima updejte planirane za vsak mesec oz. še pogosteje včasih.

Temu se reče podpora :D

Urejano od Kratos
Link to comment
@Sawyer ko greš na market, ti na prvi strani v enem kvadratku piše "get 15$ off any digital purchase".

Je še kdo dobil povabilo k doživljenskem beta testiranju nadgradenj xbox one softwara ?

Sem danes prižgal xbox in mi spodaj na veliko piše da sem eden izmed "limited" izbranih za testiranje vseh prihajajočih updejtov par tednov/mesecev pred uradnim izzidom in da sem dobil na mail kodo. Je še kakšen tak ?

Edit: Aja še to sem pozabil povedat, xbox one ima updejte planirane za vsak mesec oz. še pogosteje včasih.

Temu se reče podpora :D

Ciao Kratos. Zgleda so za testerje našli nas slovenceljne, revčke. Ja tudi jaz. Sam ne vem če bi se javil za prašinarja, glede na to, da ni nobene ugodnosti z njihove strani. No je...to da se ti lahko konzola zašteka ali upočasni. Za takšno testiranje in obremenjevanje konzole, predvsem pa mojega časa (glede na to, da si lahko brez konzole kar nekaj časa), bi pričakoval da mi ponudijo vsaj beta teste vseh prihajajočih iger ali pa celo alfa. Nekaj v znak dobre volje. Tako, pa ne razumem, zakaj bi jim dovolil da se hecajo z mojim sistemom? zdej smo pa dobri, a? ko pokličem MS podporo.. ju nou...hmmm ju dont liv in kontri vere xbox sejls. A nema z moje strani. Dokler mi kaj ne ponudijo in pika. Sori, to sem pa kar malce jezen.

lp

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.