Skoči na vsebino

Über NextGen Anketa!


Ozi

Katero od dveh najtežje pričakovanih next-gen konzol si boš lastil in kdaj?  

42 glasov

  1. 1. Katero od dveh najtežje pričakovanih next-gen konzol si boš lastil in kdaj?

    • PS4! Takoj, ko bo dobavljiva v SLO!
    • PS4! Že prednaročena po sumljivih kanalih!
    • PS4! Day1 road-trip čez planke!
    • PS4! Tekom tega leta.
    • PS4! Ne še kojci, gotovo pa v 2014.
    • XBONE! Takoj, ko bo dobavljiv v SLO!
    • XBONE! Že prednaročen (Mueller).
      0
    • XBONE! Že prednaročen (ostalo-piši kje).
    • XBONE! Tekom tega leta.
    • XBONE! Ne še kojci, gotovo pa v 2014.
    • PS4 in XBONE! Kojci, ko ju najdem v SLO, našparanga mam jurja + drobiž in to je to!
    • PS4 in XBONE imel bom tudi jaz. Nekoč. Najkasneje v 2014.
    • Nisem nahaypan in bom hladen kot šrpicer počakal na prve feedbacke. Ledenica pa to.
    • Moj next-gen bo prejšnji-gen, ker pričakujem padec cen!
    • Not interested.


Priporočene objave

Hja, če bi vedel da GW obstaja in to prej ter da bodo dobili na launch day, pol bi zanesljivo naročil pri njih. Goblin še zdaj ne ve kdaj bodo dobili. Edino kar mi pomaga je da sem 1. na vrsti prednaročnikov, ampak to je pirovo, če konzole ne bo na launch day...

jaz sem pa 2. :D

lej čist takle je...ko sem junija, ko sem prednaročil ps4 študiral, joooj kje je šele november, in je to zdaj v šusu minalo, nebo vrjetno problem še kakšna 2 tedna al pa 3 počakat mar ne? :) Sem pa skoraj prepričan da bodo pri Goblinu tudi dobili par kosov za nas, ki smo oddali prednaročilo :) tako da zdržima, ko pa bodo konzole se pa pri Goblinu srečama :D

psn - kovsejr7

Link to comment
  • vrhovni

Problem zdržat ko je še mesec, dva do launcha ali pa tri ni problem. Ko se pa stvar čedalje bolj bliža se ti pa zdi da se čedalje bolj vsak dan vleče in ob tem da še ni nobenih info, pa še toliko bolj, čeprav se je konzola že davno prednaročila. Če bi to vedel je ne bi prednaročil in bi bil takorekoč praktično na istem kot pa tisti ki jo je. Oboji je na launch day ne bi dobili. Upam pa da se kaj spremeni na pozitivno :)

10573384652.png

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
Hja, če bi vedel da GW obstaja in to prej ter da bodo dobili na launch day, pol bi zanesljivo naročil pri njih. Goblin še zdaj ne ve kdaj bodo dobili. Edino kar mi pomaga je da sem 1. na vrsti prednaročnikov, ampak to je pirovo, če konzole ne bo na launch day...

Vidis, pa jo bos imel prej kot pa mi, ki smo jo narocili pri GW. Edino prav je Goblin naredil, ker ni nic obljubljal.

Sent from my iPhone using Tapatalk

mistress3riple.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.