Skoči na vsebino

The Witcher 3: Wild Hunt


Priporočene objave

Da pristavim svoja dva centa:

Uspelo mi je končat prologue (cca 4-6ur da sem nardil vse) drugače pa koncept fighta je kopiran iz dvojke se pravi če se dovolj dobro pripraviš na fight pa glede na to da maš take lepe hinte kaj nardi komu največ dmg-a je tudi zadnji fight v prologue mala malca. Sredi igranja oz nekje na sredi prologuea sem menjal težavnost iz "normal" na "hard" nevem kaj je ono predzadnje in je dost bolj zanimivo oz challenging med fighti, ne gre več z glavo skozi zid :).

Končno fucking dobil tisti del ko "sprejemaš odločitve" iz drugega dela (skos sem mel v glavi da sem nekaj nardil narobe, zakaj ni blo tiste scene, a sem izbral tam simulate save)...čeprav je malo wtf...tisti glede triss pa sasskie (maš opcijo ali eno al drugo)...če se pa prav spomnim si pa še vseeno lahko rešil sasskio ki je postala zmaj kljub temu da si rešil triss, nisem ziher ampak po tistem amfiteatru zmaja (sasskie) nisem ubil sem pustil živet...tak da....wtf.

Drugače pa je igra ki me je potegnila not totalno, vzdušje fantastično, mini-game (gwent) ni tak lahek kot tisto metanje kock v drugem delu. Čeprav ko vidiš kake karte majo nasprotniki kasneje...te malo mine...morš met kr srečo da maš lucky hand oz da se ti poklapajo stvari, malo pa treba tud študirat kak pa kaj pa zakaj.

Inventory oz nasploh tisti backpack je stvar ki me malo moti, preveč slik, pa premali text oz preveč razmetano okol (za delanje potionov ob enih zjutraj ni glih fajn ko že komaj gledaš :D).

KAR SE MI PA ZDI NAJBOLJ POMEMBNO: kot zagretemu PCjašu oz dolgoletnemu ljubitelju miške in tipkovnice je witcher 3 prva igra ki sem jo probal na PC in PS4 pa mi je na PS4 100x bolje igrat ker se mi zdi da so kontrole naravnost fantastične, lepo skupaj tipke, vse pri roki...ko se navadiš je mala malca (sem pa se na začetku lovil kaj je kje). Na PCju je pa nekaj tu, nekaj tam, ne morš dat na isto tipko skip pa confirm....krnekaj. Tak da če kdo koleba med PC pa PS4 zarad kontrol....vam kot dolgoletni zaprisežen PCjaš svetujem igranje na kontrolerju!

Se mi pa je zgodilo nekaj kar se mi že dolgo dolgo dolgo ni v igri (niti v Destiny, niti v Skyrimu...mogoče v prejšnjem witcherju pa še to ne tak)....to pa da sem včeraj ob polnoči rekel grem še samo to pogledat kaj je....pa še samo tisti vprašaj prečekiram, letim mimo questa...ok še to nardim pol grem mimo še ene zanimive lokacije, pa spet...pol pade dober loot, pa samo to še prodam. Grem prodat, aha kaj če probam nardit nov armor, skraftamo...treba probat kak to deluje...in tako naprej in naprej...in ko sem mislil da je minlo pol urce me pride punca vprašat po zdravju če vem da je ura 3:40 zjutraj :loser::loser::loser::banghead::duh:.

Danes pa isto ob 23h sem šel za kako uro igrat...nehal 5 minut pred tem spročilom...se pravi nekje okol pol dveh ponoči :headscratch:.

Lahko noč :D:tepen:

Urejano od mateii
mateiix.png
Link to comment
a potem ni dobro dati simulate w2 saves?
Ne me narobe razumet, če si igral prejšnji del oz veš kaj si se odločal potem je smiselno simulirat, recimo jaz sem dvojko preigral 2x z Iorverthom (default mislim da je vernon roche, to je ziher), potem sem pustil v prologue dvojke onemu "princu" da preživi (default je mislim da si ga ubil)....morda je kaka razlika v karakterjih v kasnejšem poteku zgodbe...nevem. Htel sem samo povedat da tisti del ko sasskia postane zmaj mi ni jasen...ostalo je ok. Recimo zadnja odločitev kjer imaš na voljo ali si ubil Letho-ta (witcherja ki ga loviš cel drug del) ali si ga pustil živet. V trailerjih sem videl da se pojavi v tertjem delu...tak da očitno te odločitve ZELO vplivajo na drug del (gledano na karakterje).

kako zažgete gnezdo?

Greš pod alchemy pa nekje spodaj maš Grapeshot oz Samum (bombe) nardiš in ti da 2 bombi v inventory ki jih potem equipaš v pockete in z L1 tam ko signe izbiraš maš pod signi spodaj še 5 al 6 krogecov in boš v enem videl bombe.

Uničiš pa gnezno tako da greš tja, pobiješ vse monsterje in potem stopiš do gnezna pa pritisneš X da vrže sam bombo not. (PAZI če jo ti sam vržeš z R1 gnezda ne uniči...zapraviš bombo za brezzveze.

kaj pa prodajaš?

Prodajam oz prodajaš večinoma junk (čeprav maš v junku tudi leather oz goat hide pa te fore katere je včasih pametno dismantlat da dobiš leather scraps pa twine za craftanje) pa stvari ki jih ne rabiš. Ko pobijaš bandit campe dobiš mali miljon swordov pa opreme ki je useless...pač take stvari se prodajajo da nabereš malo denarja pa ohraniš prazn prostor v inventoryju :).

mateiix.png
Link to comment
  • vrhovni

Če si igral The Witcher 1 in 2, potem izbereš "simulate", kjer po preigranem prologu izbereš svoje prejšnje odločitve. Če še nisi igral prejšnjih The Witcher iger, potem pa izbereš drugo opcijo, kjer se bo zgodba odvijala tako kot so si jo razvijalci zamislili za novince v The Witcher seriji.

Več tukaj: The Witcher 3: Wild Hunt – to simulate or not to simulate a Witcher 2 save

Za katere pretekle odločitve se gre pa tukaj: What The Choices Of The Witcher 2 Mean In The Witcher 3

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

šit, pozabila sem kupiti gwent karte v White Orchid, pa jih ne morem več. :( sem čisto pozabila z innkeeper komunicirat :D sem delala bolj side misije in potem kar na enkrat sem končala prologue.

te osnovne karte so en šit :)

Pa mislim, da sem pomotoma zacetni armour prodala. Vse mi gre narobe :) pa vedno tako pazim, kaj prodam. Ta inventory bi moral biti bolje osnovan.

No ja, itak bo enkrat se en play padu na visji stopnji, ker sedaj igram na najnizji. Prvi play pri meni (pri kateri koli igri) je vedni nizja stopnja, da lazje uzivam

Urejano od mistress3riple

mistress3riple.png

Link to comment
mah jaz sem dal simulate po nesreči, čeprav nisem igral w1/w2...zajebal?
Nisi, preberi si na netu kaj pomeni katera odločitev.

Kot zanimivost naj povem...da če izbereš da lethno ni umrl (kar je bla moja odločitev tud iv witcher 2) se pojavi "dokaj" na začetku igranja oz po koncu prologue-a. Res da side-quest ampak vseeno...thumbs up...pa še dober chain quest je. Verjetno če daš da si ga ubil tega ni...

Tak kot kaže odločitve iz drugega dela vplivajo tudi v obliki questov (vsaj ta no...). Ni major story change ampak vseeno...

mateiix.png
Link to comment

Emerald Dust is often found from defeating a Wraith (or its variants like the Noonwraith, Nightwraith, etc). You can find two Wraiths in White Orchard, one guarding a Place of Power in the woods just to the North of the village of White Orchard, and one in the White Orchard Cemetary. There is also a Noonwraith located in the Abandoned Village that is South of the town of White Orchard, and is part of the Side Quest: Contract: Devil by the Well

Emerald Dust can also be purchased from certain vendors, like the Blacksmith found at the Nilfgaardian Outpost.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.