Skoči na vsebino

The Witcher 3: Wild Hunt


Priporočene objave

  • vrhovni

Prodanih je bilo 4 milijone izvodov v dveh tednih! :applause:

Marcin Iwinski, soustanovitelj CD Project:

4 million RPG fans spending their hard-earned money on our game is a sign that we did something right, and you can be sure that we'll harness all that positive energy and make the upcoming expansions worthy of the grand adventure that you're telling us Wild Hunt already is!

Until then, keep on enjoying Wild Hunt, do not forget to grab your weekly set of free DLCs, and stay tuned for constant updates and enhancement to the game we are continuously working on.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Če greš nazaj na oni moj Amazon.co.uk link, in pogledaš pod Hardcover ceno, vidiš da tudi še drugi prodajajo ta guide (9 New from £14.56).

post-803-144771099792_thumb.png

Klikneš in nato vidiš kdo vse ima na zalogi vodič. Na primer takoj drugi prodajalec ti ga z dostavo vred proda za 40€. Je sicer nabita cena, ampak po moje bo samo še višja.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
  • vrhovni

Igra bi naj imela proračun velik samo 67 millijonov dolarjev, od tega jih je bilo 35 namenjenih za promocijo in oglaševanje. Torej je bila igra narejena s samo 32 milijoni.

Mogoče se sliši smešno, ampak to je malo za tako obsežno igro. Na primer GTA 5 je namenil samo za razvoj zajetnih 137 milijonov dolarjev.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
Če greš nazaj na oni moj Amazon.co.uk link, in pogledaš pod Hardcover ceno, vidiš da tudi še drugi prodajajo ta guide (9 New from £14.56).

[ATTACH=CONFIG]10141[/ATTACH]

Klikneš in nato vidiš kdo vse ima na zalogi vodič. Na primer takoj drugi prodajalec ti ga z dostavo vred proda za 40€. Je sicer nabita cena, ampak po moje bo samo še višja.

za

[TABLE=class: small-line-height]

[TR=class: order-summary-unidenfitied-style]

[TD=class: a-text-left]Items:[/TD]

[TD=class: aok-align-bottom aok-nowrap a-text-right]£10.57[/TD]

[/TR]

[TR=class: order-summary-unidenfitied-style]

[TD=class: a-text-left]Postage & Packing:[/TD]

[TD=class: aok-align-bottom aok-nowrap a-text-right]£4.02[/TD]

[/TR]

[TR=class: order-summary-grand-total]

[TD=class: a-padding-small cell-separator, colspan: 2]


[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: a-size-medium a-color-price a-text-left]Order Total:[/TD]

[TD=class: a-size-medium a-color-price aok-align-bottom aok-nowrap grand-total-price a-text-right]£14.59[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

eden, že naročam :)

Link to comment
  • vrhovni

No, samo da sedaj imaš. :beer:

Ja pa da ne govorimo o Destiny 500mio.

Kapo dol poljakom.

Od tega je za razvoj (dobil Bungie) bilo namenjenih "le" 140. :D

Je pa ta razlika... Destiny je nova igra in so zato zanjo porabili gore denarja pri marketingu, infrastrukturi, licenčnine,... medtem ko je The Witcher že uveljavljena igra. Acitivison je itak že povedal, da pričakujejo pri Destiny 2 bistveno manjši vložek zaradi že sedaj tako visokih vložkov.

Se pa strinjam, pri CD Projekt RED so zelo dobro izkoristili svoj budget.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

Da pristavim svoj del izkušnje oz igranja do sedaj:

Igra je zunaj že skoraj mesec dni, v tem času mi je uspelo prilezt do 21 levela skoraj samo z questi v novigradu oz velenu.

Questi so superironi...čeprav main quest je bolj tak...zasenečn ob poplavi sidequestov in to enih res bolanih chain-questov oz nemogočih zapletov do smešnih, čudnih, bravuroznih razpletov.

Ne morem verjet kak povdarek so dali na vsak posamezn sidequest od podlage zgodbe do implementiranja v samo main-zgodbo do nekaterih res izjemnih vokalnih vložkov (res dajo določenim osebam neko osebnost in izraz čustev) res superiorno.

Navdušen sem bil na questom o dandelionu, predvsem priscillo in pesmijo ki jo zapoje res vrhunsko vokalno in glasbeno dodelan komad.

Overall navdušen sem na zvokom v igri, ambientom, igralskimi vložki, zgodbo res so naredili fuc*ing good job.

Svati ki me motijo pa je geraltov retardiran konj....še vedno grem v 80% raje peš (če ne preko fast-travela) kot pa z konjem ki se 100x zaleti v drevesa, grmičevje, naleti na invisible wall ob odprti cesti in se za trenutek ustavi (kar pogosto), bojevanje je recimo ok, moti me pa da niso prenesli odvijanja oz odkrivanja zgobe sploh pri side-questih iz drugega oz prvega dela.

Vse preveč te vodi za roko, idi sem idi tja idi ono idi tretje, če ti ostane kaka opcija še z kom za pogovarjat ti to vse igra sama pove (v prvih dveh delih je bil point da si šel večkrat nazaj ko si nardil kak quest in ti je bila ponujena kak nova opcija pogovora da si bodisi izvedel kaj več glede samega dogodka, zgodbe ali kak dodatn info o čem tretjem). Pač bolj se prilagajamo noob friendly igram iz tega vidika :).

Pa še to pri levelu 21 imam 22000+ golda in si nimam kaj začeti z njim, pokupil vse kar me je zanimalo pa stvari so fuuuuuuuullllll preveč vredne (ono res full preveč), že od začetka nisem imel težav z dnarjem. Itak je vse podrejeno oz najboljše stvari si scraftaš sam tak da je pointless kupovat kakršenkoli gear (razn za konja recimo pa še to sem dobil vse razn +100 max inventory size increase sem kupil).

Če kdo pozna zgodbo iz knjig je tam velik povdarek na tem da je Geralt reven oz nima denarja in služi predvsem in samo z pobijanjem stvorov ne pa da za vsako žnj stvar dobiš 100+ golda :D. Ampak ok...i'll live.

No danes sem se po skoraj mescu dni vandranja in delanja questov odpravil (opravil vse do lvl 23 al 24) na skellige in bil samo ono OMFG....še en tak svet...zgledal je manjši na zemljevidu, spet bo miljon questov...jeeeeeeeeej. Redkokater rpg me je presenetil na tak način, ponavadi da delaš queste tak je kar hitro konec potem do greš main naprej ampak sem bil pozitivno presenečen. Res da postaneš overpovered ampak so kr solidni leveli tudi na skellige tak da ostaja nek challenge še naprej. Bo nekaj na tem da so dejali da pričakujejo za povprečnega igralca da bo igral 2 meseca predn bo konec. Ob službi, otroku in lepem vremenu je težko iztržit več kot kakšno uro ali dve na dan.

Skellige mi je z zimskim pridihom in temi mostovi pa gorami in otočki bolj tak witcherevski kot pa velen...deluje rahlo bolj temačen pa z gostimi gozdovi da zanimivo atmosfero igranju oz že samo potovanju.

Moram pa popljuvat izgled witcher seta (griffin mi je bil dokaj všeč) ta tadrug enhanced feline pa mi je bljak, kot da je nek zakamufliran gej z res oprijetimi hlačami in ovratnikom do brade....dafu*k. Mogoče stvar okusa ampak moral bi bit bolj nek badass-look.

mateiix.png
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.