Skoči na vsebino

Metal Gear Solid 4: Guns of The Patriots


RIDDICK

Priporočene objave

Pravim samo, da na tak način zna vsak napolnt BR disk.

Vsaka igra, ki bi imela 5 minut videa, bi ga spalila gor nekompresiranega pa bi bilo takoj 50 GB. Bi bil zato špil kaj večji ali boljši? Kje so pa displayi za prikazovanje takega videa? V šejkovi dnevni sobi, na njebovi jahti pa trije na njegovem privatnem letalu... Še kje drugje kot pri šejku in pri tebi doma?

Vsem bi pa lahko rekel: "Moj špil je tako velik da zasede cel BR disk."

In fanboy bi seveda razumel to kot naravnost "epic" zadevo - cel BR... noro!!! Čeprav tiste extra kvalitete nebi nikoli videl. Ali razumel kaj pomeni.

No, neki (pa magar interni) standardi v industriji/razvojništvu se uporabljajo. Tako kot so se uporabljali določeni standardi, da se je igra ob dani količini multiledijskih vložkov in teksturnih datotek spravila na DVD plošček. Kar pomeni, da je tale 5 minutni film na celem BDju močno pretiravanje brez repa in glave.

Dejstvo je da špil ne vsebuje 5 minut videa in nisi serviral nobenih podatkov o tem, koliko od BR diska je dejansko videa, koliko zvoka in koliko ostalih zadev. Dejansko bemtiš v prazno proti nekim fiktivnim fanboyem. Dejstvo je da na DVD npr. filmov z enako kvaliteto verjetno ne bi spravili (ker vseeno ne gre za 5 minut videa), razen če hočeš menjavati ploščke ob vsaki večji sekvenci.

Meni to, da je igra izkoristila celoten prostor BR diska pove nekaj (pa čeprav malega in težko določljivega) o predvideni kvaliteti multimedijskih vložkov. Pa nekompresija tudi nosi druge posledice za sabo - predvajanje je procesorsko manj požrešno. In to je bil verjetno ves namen vsega sporočila, ne pa detajlna analiza vsebine. Ko bodo pa na veliko izhajale igre z 5 minut videa, bo pa tvoja teorija imela nekaj podlage. Si verjetno edini, za katerega bi morali v isti sapi razložiti, da gre več kot za XX minut videa, XY tekstur, XY minut avdio vložkov in nevem česa vsega. Pa še takrat bi imel spet kaj za povedati okoli fiktivnih fanboyov, ki ti gredo na živce.

Kot je Alkhor rekel, v končni fazi - kaj te briga koliko placa je zasedlo, vseeno pa se pričakuje malo boljša kvaliteta, če so si zasedli cel BR. Zato je pa tam.

Link to comment
  • Odgovorov 251
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

A v BBju to?

Js jo ze mam pa je zakooooon :D

H5n1 wtf? Ok ... cudne stvari se dogajajo sam da pa spil dobi 8.7 za zgodbo je pa ze mal pretirano ... :tard:

Kva te sploh briga kuk dajo špilu oceno, sploh eč govorimo o MGS4 za katerga vsi vemo da bo sekal. Očitno sem se res motil preed meseci ko sem mislil da bo 4ka isto skropucalo kot 3ka kar se gameplaya tiče. Tale bolj open combat pristop z tono orožja in kupom modifikacij za vsak gun mi je jako všeč, ker v trojki sem nabral kupe orožja ampak sem redko sploh uporabljal kej drugega kot tranquilizer gun ali pa EZ ker je kazen če so te odkrili preprosto bila prevelika.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
primerjaj halo3 vs mgs4 zgodba halo3 bolsa kot v mgs4 po njihovih ocenah

Halo 3 pa ima ja najboljšo zgodbo, a? Kdo pa mislite, da stoji za vsemi metal geari, patrioti, virtualnimi simulacijami sanj nekoga, ki sanja da je v virtualni simulaciji, pokvarjenimi predsedniki s pokvarjenimi rokami in pa space cyber-vampire-ninjami s homo-emo afinitetami? Covenanti, jasno.

Link to comment

Ma, saj vem. MGS4 je sigurno odlicna igra (ceprav ne tako kot NG2, hehe) in jaz jo bom tudi sigurno obrnil... nekoc (tako kot npr. GTA4, verjetno).

Samo zdaj me res ni za resno jemati. Pac, odkar je NG2 prisel, nisem tapravi. Tisti Shoelacov oglas me je pa res sokiral in sem pac moral svinjarijo ven stresti. (Drugace bi pa jaz vsaj za dva, idealno pa tri mesece X360 rabil, ce bi res hotel NG2 orenk obdelati.)

Saj nekoc bo padel tudi X360, samo ko si ga preprosto ne upam kupiti. Ima namrec cisto prevec hude robe. "Taprave" igre so sicer, tako kot na PS3, velikovecinoma eno veliko sranje, samo tiste trgovinske so pa cisto prehude.

Potegaman.jpg
Link to comment
Ahaha, Junior iz epskega off-topica v konstruktivno menjavo konzol. :bowdown:

To pusti kot edinega OT-lejmerja tu me. Se bom pa kregal čez zgodbo od Hala s spacemanom... :innocent: not.

Hehe kekken, če bo vse po sreči boš lahko v prihodnjih tednih svoje MLG BR master skille združil z Juniorjevimi I broke countless arcade sticks v H3 ;)

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.