Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • vrhovni

E3 2014 uradni gameplay napovednik:

>https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=TnTYVT6lwBc

Datum izida je potrjen za 26. september, ko igra pride na PC, Xbox One, Xbox 360, PS4, PS3, Wii, 3DS ter PS Vito.

Urejano od japanboy
Popravljen datum izida - dodan za Evropo.

10573384652.png

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...
  • 3 tednov kasneje...

jezus kristus in nevem kaj vse.

Gola skoraj ne morem dati na world class+ brez da grem all out attack, kar pomeni, da je v danem trenutku samo en branilec pred 2-3 napadalci in dostikrat je to premalo. Pa hitrost igre je zelo hitra. Vsako leto se mi zdi hitrejša.

Podaje so konkretno lažje sej so tudi take uspešne, ko v 14 nikakor nebi ratale (A-short pass), through ball se mi tudi zdi učinkovitejši.

Defenderi zgledajo boljši in uspešnejši, golmani pa skoraj nepremagljivi. Razen če so napadalci tokrat majn učinkoviti, kar se delno kaže da normalen B shoot nikakor negre v gol.

Crossi in koti so fajn down tunani, čeprav Diego Costa še vedno več kot odličen z glavo.

All in all. Meni se tak sistem 10x bolj dopade ko fifa 14. Ma tudi nove lepe animacije. Trenutno me čudita le gamespeed in B streljanje saj so golmani res močni. Niti fines shoot mi ne rata kaj dosti.

Osebno bi mogoče raje vido močnejše branilce, sej golman me je dosti krat reso sam 1 na 1, ko sem čisto mimo kiksno z branilci.

Mislim da bo tiki taka letos in, ter tisti ki niso hteli dosti crossat bodo verjetno happy.

Urejano od Sawyer
Link to comment

Zaj sem še PC demo probal. Gamespeed je vsaj 50% nižji kot na Xboxu. Igralci niso več tak fejst agilni.

Voham isto sranje ko z fifo 14 ko se gamespeed iz igre v igro random spreminja brez da lahko fplivaš. Zelo moteče online.

Folk misli da je to odvisno od laga ampak jaz ko sem več kot 500 iger odspilal v singleplayer vem da ni to res.

Link to comment

ne vem zakaj je demo čist zanč?? (igram PS4) ko sem probal igrat je pri hitrih žogah kr slika zaostajala? žogo je kokr malo zameglilo in isto se dogaja pri igralcih če šprintajo??? WTF? isto kokr da bi gledu kao posnetek ko daš gol pri fifi 14. ne vem kako se temu reče ni dovolj sličic pri predvajanju framsi slike so zanič al kako se temu reče?:) Mogoče bi kdo znal razložit moj igralčarski problem?

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.