Skoči na vsebino

Bloodborne


japanboy

Priporočene objave

  • vrhovni

Umrl že kar nekajkrat in sploh ne morem v tej kliniki ubit tega volka oz. volkodlaka kar ta stvor že je. Me moti predvsem ko tarčo "zakleneš" da je umikanje zelo zoprno, saj v bistvu ne vidiš kam greš. Ne moreš rotirati kamere, ker je pogled zaklenjen. Za ljudi s krhkimi živci tale stvar sigurno ne bo pravšnja :D

10573384652.png

Link to comment
  • vrhovni

Insight je očitno povezan z dvigom težavnosti pri nekaterih bossih.

"With 14 and 27 insight there was a noticeable difference in the two monsters i tested in Cathedral Ward.

Lantern guy gained eyeballs on his lantern and he now casts a ranged Spell. Sycthe guy gains an enchantment on his Scythe that burns you."

Vir

Urejano od japanboy

10573384652.png

Link to comment

Igra je končana, meni osebno je bil prvi run dokaj lahek, šefi so padli v prvem ali v drugem poskusu.

Ima pa igra štiri različne konce, jaz sem videl že dva in ja čeljust se mi je spahnila pri videnemu. :)

Jaz igre niti ne primerjam iz dark souls ampak mi bolj liči na ninja gaiden. :)

Skratka moja ocena je čista 10. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni
Pol pa to ni zame

Sent from my iPhone using Tapatalk

V bistvu je štos bolj pri blood echotih. Ker kar jih nabereš, če umreš se ti izničijo in če v drugem poskusu umreš preden jih dobiš nazaj, potem so izgubljeni. Pa tudi boj zahteva potrpljenje. Ni vse samo run-gun ipd. Sicer je pa igra vredna vsakega centa.

@luka24, 4 različni konci? :o

10573384652.png

Link to comment
V bistvu je štos bolj pri blood echotih. Ker kar jih nabereš, če umreš se ti izničijo in če v drugem poskusu umreš preden jih dobiš nazaj, potem so izgubljeni. Pa tudi boj zahteva potrpljenje. Ni vse samo run-gun ipd. Sicer je pa igra vredna vsakega centa.

@luka24, 4 različni konci? :o

Jep, štiri različne razplete imaš. :)

Za dva še ne vem, raziskujem kaj bi lahko bilo. :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni

Prišel do Cleric beast in jo premagal v 3 oz. 4 poskusu, niti točno ne vem kateri je bil. Molotovka ji kar lep škode naredi in 10 kolikor jih lik nosi sigurno odbije okoli pol zdravja zveri. Sem pa našel še enega bossa nekje v kanalih z ognjeno kroglo mislim da. Hotel equipat kladivo, no pol pa zvem ko sem malo bolj firbčen, da je treba met določene zahteve. In šele nato vidim da bom moral levelat par statsov.

Sicer je to prva igra takega tipa zame, ampak je pa zasvajujoča. Me uspeh igre niti ne čudi :). Še več takih. :beer:

10573384652.png

Link to comment
Ni treba spoilat za vse, ampak me zanima, od česa je odvisen konec in kako veš da so na voljo štirje? :o

Boš sam pogruntal na koncu, dva sta lahka za enega moraš malo po itemih naštudirat za četrtega pa še sam ne vem. :)

Četrtni pa naj bi bil opcijski nekje drugje.... :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
  • vrhovni

Pri Clericu je treba bit dokaj blizu vedno. Ker manj zdravja zgubiš kot pa če ga držiš na polrazdalji in te potem lahko krepko oskubi zdravja. Edino kar je treba pazit pri tem ko si blizu je da ne stagniras prevec ker te prime in te 4x trešči ob tla in ce nimas zdravja polnega izgubis celo lestvico zdravja. Vem ker se je to meni zgodilo 2x ampak sem pred tem napolnil lestvico in sem odnesel celo "kožo" zahvaljujoč temu. Molotovke pomagajo ampak več kot 10 jih ne moreš imet na1x. In večino dela moraš opravit še vedno z orožjem.

Tako sem se jaz matral. V 5 al 6 poskusu je ratalo.

>http://youtu.be/X53X_IgF9J8

10573384652.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.