Skoči na vsebino

Xbox One težave


Slovencek

Priporočene objave

Pozdravljeni,

sem nov na forumu in tudi "bil" ponosen lastnik xbox one.

Zadeva je taka. Danes sem si privoščil par tekem fife15, igral sem dobre pol ure in kar na enkrat se xbox ugasne. Ok, nič jasno.

Prižgati se noče, naredi samo kratek pisk in to je to. Na adapterju za napajanje stalno sveti oranžna. Probal sem ga dati iz elektrike itd...in nič novega.

Zdaj pa me zanima če je že kdo imel tako izkušnjo oz. kako jo rešiti

Hvala in lep pozdrav.

Link to comment

Originalnih v prosti prodaji ni, preko servisa pa tudi ne gre, če nimaš originalnega pokvarjenega... to si kupil tistega USA X1 z bolhe za male pare ;) a originalnega USA napajalnika pa nisi dobil zraven, lahko bi ga porabil, če imaš konverter 220 na 110V cca 30€.

Morda na e-bayu najdeš kakega originalnega, če kdo po delih prodaja...

BessieSABU.png

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Upam da vete, da imajo vsi Xboxi+oprema ter Kinekt senzor garancijo do marca 2016, če ga registrirate na uradni strani.

Vse kaj je potrebno je kreacija novega free slovenskega live računa, da se nebi kdo slučajno spomno in registriral na UK/US račun. Sicer ni hudega ker lahko odstraniš naprave.

Pa sej ni važno ki si napravo kupo, dokler imas serijsko stevilko. Po tej vidi MS, ce imas garancijo ali ne.

Nato imas dve opciji. Plačaš napravo in ti jo takoj pošlejo, denar ti vrnejo kasneje ko jim ti vrneš pokvarjeno opremo. Ali pa ti pošleš pokvarjeno opremo in ti oni pošlejo novo ko dobijo staro. V tem primeru nerabiš nič plačat.

Urejano od Sawyer
Link to comment

Velja tudi za stare.

1. Naredi slovenski outlook.com račun.

2. Loginaj v Xbox.com da dobiš free GamerTag.

3. Loginaj na https://myservice.xbox.com/

in registriaj konzolo in Kinekt.

Tu se ti izpise garancijska doba. Moja je bila kuplena lani decembra v mediamarktu kot verjetno ze vsi vete ko sem mel bleme z kinektom.

Standard Warranty: Expires Mar , 2016

Glede MS slovenija dvomim. Boš moral prej sodelovati direktno z MSjem.

Tu pa je tudi potem opcija zamenjave napajalnika za orginalnega avtorja te teme.

Moram povedati, da jaz sam nisem se to izvajal. To je za mene takrat izvajal serviser v mediamarkt.at

Je mi pa rekel da lahko to jaz sam naredim, vendar se mi takrat ni dalo z tem zafrkavat.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...
  • Pred 5 meseci ...
  • 1 year later...

Pozdravljeni, mi zna kdo pomagat? Xbox se ne connecta v xbox live. Wifi dela..na vrhu mi kaze samo home nic drugega pac ne morm dostopad do trgovine ne nic. Racun sem si naredil v ameriki ravno zaradi kupovanja n xbox storu. Kasneje se je pa pojavilo obvestilo unable to pay. Zdaj nevem ali je to kaj v povezavi vse skupaj ali ne. Hvala za vsak odgovor

20160608_180643.jpg

Link to comment
  • vrhovni

Torej prej ti je vse normalno delalo? Si lahko kupoval/brskal v Xbox Store, igral online multiplayer,...?

 

Če svoj XO odklopim iz interneta dobim isto samo "home" napis, ostali pa zginejo. Isto se tudi pojavi "connect to Xbox Live" napis.

IMG_20160608_190917.jpg

Idi na network settings in zaženi "test network connection".

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
pred 1 uro, matej1990 pravi:

Torej prej ti je vse normalno delalo? Si lahko kupoval/brskal v Xbox Store, igral online multiplayer,...?

 

Če svoj XO odklopim iz interneta dobim isto samo "home" napis, ostali pa zginejo. Isto se tudi pojavi "connect to Xbox Live" napis.

IMG_20160608_190917.jpg

Idi na network settings in zaženi "test network connection".

Ja vse sem lahko delal razen pac tistega gold nisem imel kuplenga tako d nism spilal online.. To sm ze naredu in pravi da je vse vredu

Link to comment
  • vrhovni
  • Kdaj se ti je prvič pojavila ta napaka?
  • Probaj to: drži Xbox logo na konzoli za 5-8 sekund (dokler se konzola sama ne ugasne). Odklopi napajalni kabel pri vtičnici za 2 min. Priklopi nazaj napajanje in vklopi konzolo. Ko te prijavi, se ročno odjavi iz računa in nato ponovno prijavi.
  • Probaj resetirat router.
  • Si mogoče vključen v preview (beta) program?
  • Si menjaval router oz. kakšno drugo mrežno opremo?
  • Si spreminjal nastavitve na XO?
  • Imaš XO posodobljen? Če je odgovor ne, potem ga posodobi.

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment
pred 11 urami, matej1990 pravi:

Torej prej ti je vse normalno delalo? Si lahko kupoval/brskal v Xbox Store, igral online multiplayer,...?

 

Če svoj XO odklopim iz interneta dobim isto samo "home" napis, ostali pa zginejo. Isto se tudi pojavi "connect to Xbox Live" napis.

IMG_20160608_190917.jpg

Idi na network settings in zaženi "test network connection".

Ja vse sem lahko delal razen pac tistega gold nisem imel kuplenga tako d nism spilal online.. To sm ze naredu in pravi da je vse vredu

 

pred 9 urami, matej1990 pravi:
  • Kdaj se ti je prvič pojavila ta napaka?
  • Probaj to: drži Xbox logo na konzoli za 5-8 sekund (dokler se konzola sama ne ugasne). Odklopi napajalni kabel pri vtičnici za 2 min. Priklopi nazaj napajanje in vklopi konzolo. Ko te prijavi, se ročno odjavi iz računa in nato ponovno prijavi.
  • Probaj resetirat router.
  • Si mogoče vključen v preview (beta) program?
  • Si menjaval router oz. kakšno drugo mrežno opremo?
  • Si spreminjal nastavitve na XO?
  • Imaš XO posodobljen? Če je odgovor ne, potem ga posodobi.

En mesec je ze tko.. Tisto za unable to pay je se vedno, store in to se je pa uceraj pojavilo nazaj kot da ni blo nic.. Se vedno me matra ker ne moram kupovat prek stora

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.