Skoči na vsebino

The Legend of Zelda - Twilight Princess [Wii]


Priporočene objave

...špil ni narejen za Wiija pa pika.

Kot že veš so TP najprej razvijali za GC in Wii verzija je samo malo prilagojena novemu hardveru. Zato sem jaz nabavil zadevo kar za GC, za katerega je bila zadeva v izvirniku tudi mišljena. Podobno mislim tudi za nekatere druge igre, recimo Mario Bros. 3, ki se mi zdi pravi edino za NES, čeprav je grafika na GBA nadgrajena. No, to je le moje menje, z Wii verzijo TP ni menda nič narobe oz. je celo boljša od verzije za GC.

Link to comment
  • Odgovorov 471
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

V bistvu sta "prebarvana" le SMB2 in SMB3, dočim sta SMB in Lost Levels kar precej drugačna (slabša imo) od izvirnikov, čeprav je level design isti. Po drugi strani se mi pa Another World v novi verziji zdi precej boljši od originala. Stvar okusa, samo SMB3 puristi pač nismo navdušeni nad SNES in GBA verzijo :)

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...

prisel sem do tam , kjer sem tisti tamali puncki pokazal kako se strelja z lokom oz. prisel sem iz tistega vulkana , rabim ubit se enega "poglavarja" 2 sem ze zdej moram pa se enega , in ko vprasam tistga mojga pomocnika mi rece da moram jit v lanayru province poiskat nekoga , in zdej nevem kam morm jit ker nevem kje je to mesto al kr koli ze je to ...

Link to comment

Se ti hecaš, ali se delaš neumnega? Moj problem? Tip vpraša, kje je Lanayru Province in jaz mu povem, nakar spet napiše, da ga zanima, kje lahko najde Lanayru Province. Se tebi zdi to normalno? Pa to ni prva tema, v kateri se tako obnaša. Se upam staviti, da tistega vodiča, do katerega je nekdo prilepil link, niti pogledal ni, ker se mu enostavno ni dalo (rešitev bi tam zagotovo našel, samo pogledati bi moral). Pa, ko bi vsaj malce pogooglal o zadevi oz. karkoli ...

Da niti ne govorim o tem, da je Kratos že enkrat bil banan.

Drugič raje premisli, preden govoriš neumnosti.

Sedaj pa nazaj k Zeldi. :bringiton:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.