Skoči na vsebino

[PS2] American Chopper... 2!


kekken3

Priporočene objave

Če je igra tak dobra kot serija............je povsem zanič. Nvm kaj nekateri vidijo v tej seriji. Poteka nekako takole. Pi*da ti mate*na, kam si dal pokrov?!!! J*bi se majmun..... and so on. Sicer pa kakor za koga. Mene ne privlačijo motorji mogoče zato moja ocena ni čist objektivna. :no_no: Sam sicer igre nisem špilal, tako da nemorem dati nekega mnenja.

Link to comment

Saj ta igra ni tak nova. Je iz leta 2005 namreč. Drugače pa mi igra ni ravno zanimiva. Prebral sem nekaj review-jev, ter pogledal nekaj screenshot-ov...ter ugotovil naslednje: grafično ni ravno najmočnejša igra, pa tudi igralni del se mi ne zdi ''udaren''. Za mene igra ni nič posebnega, čeprav sem včasih gledal American Chopper na Discovery-ju.

Seveda je pa to stvar okusa.

PS: pa mislim, da je igra samo za NTSC regijo ..? Ali pač :headscratch:

Link to comment
  • vrhovni
ja enka mi je bila zelo zanč tko da najbrž tud dvojka ni dobra :mirror:

Wot the .. ? Zakaj si nenadoma spremenil iz nekaj v smislu 'čisto v redu' v 'zelo zanč'? Peer pressure? :doh:

Serija je smešna, vsaj meni, pa nisem ravno nek moto (ali avto, for that matter) freak. Ne predstavljam si pa, kaj sploh delaš v špilu? :?

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.