Skoči na vsebino

Xbox 360 in racunalniski monitor


swordfish

Priporočene objave

Ko sploh govoris o monitorju kot o zaslonu za igranje, je treba upostevat prenosno igranje. Ker za dnevno sobo naceloma imas nekaj z 32+ palci.

Ko pa govoris o prenosnosti, pa hoces kompaktnost in cimvec vgrajenih featurejev.

LAN partyji so samo en od razlogov, da se nosi gaming setup okoli.

Ne vem, ce se spomnis trzica, ampak tam smo na pretepaskem turnirju izgubili 3 postaje, ker folk ni imel s seboj zvocnikov ali ni imel nacina, da priklopi zvocnike na zaslon/konzolo.

Lahko naredis turnir brez zvoka, ampak bo substandard organizacija.

Saj je ze tako, da vec tehnicnih priveskov lahko vse resi, ampak ko nosis 2-4 celotne postaje okoli na igricarske dogodke/turnirje in vse MORAJO imeti zvok za okolico, potem brez skrbi, da bos se kako cenil vgrajene zvocnike.

Konec koncev je enim smesno ubadanje z input lagom.

Link to comment

Evo danes kupil monitor! Imam sicer nekaj majčkenih težav. Na računalniku je slika fantastična. Na xboxu pa zelo grda. Priključenega mam tako kot če bi ga imel na HD televizorju zelena modra in rdeča ter bela in rdeča za zvok na kablu v xboxu pa na HD naštiman gumbek. Potem sem na xboxu uredil še pod settings na 1080p in je slika še zmeraj čudna nekako motna nevem kako naj razložim. Zdaj pa me zanima če mi vi znate pomagati kako. Čene bom moral pa kupiti HDMI kabel za xboxa in monitor. Help??? :mirror: :bowdown:

A si že sprobal xbox 360 povezat z monitorjem preko HDMI kabla? Ker me zanima, če ima tale monitor res tok dobro sliko in če je res tok dobr za igranje iger.

Link to comment

Evo danes kupil monitor! Imam sicer nekaj majčkenih težav. Na računalniku je slika fantastična. Na xboxu pa zelo grda. Priključenega mam tako kot če bi ga imel na HD televizorju zelena modra in rdeča ter bela in rdeča za zvok na kablu v xboxu pa na HD naštiman gumbek. Potem sem na xboxu uredil še pod settings na 1080p in je slika še zmeraj čudna nekako motna nevem kako naj razložim. Zdaj pa me zanima če mi vi znate pomagati kako. Čene bom moral pa kupiti HDMI kabel za xboxa in monitor. Help??? :mirror: :bowdown:

A si že sprobal xbox 360 povezat z monitorjem preko HDMI kabla? Ker me zanima, če ima tale monitor res tok dobro sliko in če je res tok dobr za igranje iger.

ne nisem še probal ker nimam hdmi kabla. Mam samo tistega za vklop preko vga in je tam čisto solidna slika. Bi blo pa fajn še stestirat enkrat preko HDMI-ja sam trenutno še nimam v planu da bi kupil kabel :)

demongame.jpg
Link to comment

Aja?? Kje pa? Link? Aja pa po možnosti da nimajo plačila s kartico ampak plačilo po prevzetju. Verjetno ga bom kupil ker me res zanima če bo slika kaj lepša. Zdaj ko imam na vga vključenega so bile barve zelo puste potem mi je keeken svetoval naj dam na expanded in so barve postale bolj žive vendar se mi še zmeraj zdi da slika no tako kristalna kot bi morala biti.

demongame.jpg
Link to comment

Včer sm kupu tale monitor in sm zelo zadovoljen. Na monitor imam priklučen xbox 360 preko hdmi kabla. 1080p, 16:9 vse lepo dela, edino za barve se mi zdi, da so malo nenaravne - verjetno se da to še kej naštimat. O input lagu ne morem kaj dosti napisat, ker nism nek ekspert na tem področju, samo vseeno se mi zdi, da je input lag manjši kot pa prej, ko sem igrau na plazma tv-ju. Nism še sprobau Thru mode in thru light, tko da bom še kej več napisau, ko bom še to dvoje sprobau. Do sedaj sm sprobau Modern Warfare 2 in pa Fifo 10 in sta obe zgledali lepo, edino barve pr MW2 so bile kot sm že omenil, malo nenaravne. Všeč mi je tudi 3,5mm vhod ob strani monitorja.

Link to comment
Včer sm kupu tale monitor in sm zelo zadovoljen. Na monitor imam priklučen xbox 360 preko hdmi kabla. 1080p, 16:9 vse lepo dela, edino za barve se mi zdi, da so malo nenaravne - verjetno se da to še kej naštimat. O input lagu ne morem kaj dosti napisat, ker nism nek ekspert na tem področju, samo vseeno se mi zdi, da je input lag manjši kot pa prej, ko sem igrau na plazma tv-ju. Nism še sprobau Thru mode in thru light, tko da bom še kej več napisau, ko bom še to dvoje sprobau. Do sedaj sm sprobau Modern Warfare 2 in pa Fifo 10 in sta obe zgledali lepo, edino barve pr MW2 so bile kot sm že omenil, malo nenaravne. Všeč mi je tudi 3,5mm vhod ob strani monitorja.

haha welcome to club sva že dva s tem monitorjem :):beer: Thru light je bedarija če mene prašaš kar se pa barv tiče bi pa lahko dal na expanded in bojo bolj barvne ali pa pojdi na menu color in ta prvo preset in maš tam na 6500 daj eno naprej.

demongame.jpg
Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

1920X1200 je dokaj fail za konzole, ce nima monitor 1:1 funkcije. Tudi ce ima, dosti raje 16:9 (1920x1080) preden sploh razmisljam o matriki. Also, tudi ce nisi hardcore igricar, bi se jaz prednakupom IPS monitorja pozanimal o lagu vsaj malo, ker kar ni TN zna potegnit orenk cez mejo dobrega okusa.... Sicer pa link v podpisu... ;)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.