Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Pa sam. Vglavnem spocite se :lol:

Men se ne lubi vec kregat glede 360 in ps3 ... ce bo 360 mel take igre ko me interesirajo ga bom kupo drugac pa odpade =) jebiga ...

P.s. babe + gaming je res beda :D

Mnja no, jz bom itak nabavu PS3, pa če pride Eight Days al pa ne, sam da se res cena spusti na 400-450.

Drgač pa babe res slabo folgajo špile, moja je celo mal popustljiva ker sva že 5 let skupaj, mi je pa smešno, ko mi kak američan na lajvu pove, da imata s punco vsak svojo konzolo in potem igrata R6 Vegas, hec ap je, da me ženska še owna povrhu. :sweat:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Če se hoče tema vredu istečt, bi bilo bolje, da debatiramo bol objektivno.

torej moja ideja je, da za vsako konzolo napišemo pluse in minuse in na koncu približno ocenimo dobre in slabe strani vsake konzole.

Skratka naredu bom post in dodaju OBJEKTIVNA mnenja na podlagi vaših postov.

Torej debata je za Wii, XBOX 360 in PS3

Link to comment
Kar sem napisal je bil nonsens in če prej napišem "da eno iz riti potegnem" je to precej logično. Sporočilo texta je bilo da tako nelucidne iz trte izvite izjave nimajo pomena (25 proti 90 ding ding).

Lahko bi se konstruktivno menl in lepo debato speljal ampak na tak post pa res ne moreš pričakovat pozitivnega odgovora ("30 milj., jz dam prej 22."), saj je v celoti samo provokacija. Nihče noče nikogar ovirat, sam če objaviš takšne debilizme, pričakuj pametne ali debilne odgovore.

In nevem od kje mefistoizmi, patološki narcisoid, ki lima svoje fotke pa tud nisem. Bit vsega je, da nekateri pač pojma nimajo in pluvajo po 360ki, ostalo kar se je razvil, je pa itak podaljšek debat iz DjRiderjevih časov.

In Djrider, ker nismo več v drugem letniku in moramo večino časa poslušat žnaranje bab (gejming+ženska=bad) če že, gremo raje sami v miru na pir.

Ma sej vem, da si pisal nonsense. Sej sem hipotetično odgovoril na tvoj post...

Lej. Jaz te iz vidika gejmerja, ki se spozna na zadevo in bi rad, da ljudje ne pišejo debilizme, popolnoma razumem. Ti gre pač v nos, če nekdo napiše nekaj kar se ti zdi nonsense.

Vseeno pa imaš več možnosti za sprejetje tega.

1. Ne odgovoriš, ker se ti zdi debil in nima smisla.

2. Skušaš človeku z argumenti dopovedat, da se moti. In če ti ne rata greš pač na 1. točko...

3. Se zafrkavaš. Skušaš nesprotnika zownat na zajebantski in pameten način. Če ti ne rata greš na 1. točko...

4. Se razpizdiš in ga pošlješ nekam...

Ti v večini primerov izbereš 3. točko, včasih 2. Če ti ownaža ne rata pa preideš takoj na 4. Probaj kdaj izbrat 1. varjanto... :thumbup:

Mefistoizmi pa, zato ker se on večkrat dela, da nekaj razume na drug način, kakor bi moral razumet in se s tem izogiba bistvu, ki pa ga pri sebi popolnoma razume. V tem je on majstore... :lol:

lp,

k_k

Link to comment

Wii:

light side:

1. poceni (250€)

2. drži staro nintendo vzdušje

3. Zabaven večigralski način

4. Priročno majhen

5. motion sensing

6.

Drak side:

1. Slabša grafična zmogljivost

2. primankuje resnejših iger

3.

XBOX 360:

Light side:

1. cenejši od rivalske konzole playstation 3

2. Lažji procesor za programiranje (zato večina multiplatform iger izpade najboljše kvalitete ravno na XBOXu 360)

3. Dober nabor iger (trenutno več iger Kot na PS3, z nekaj legendarnimi, kot so: HALO3, mass effect, gears of war...).

4. več garancije

5.

Dark side:

1. Šibkejši hardware (čez čas naj bi imele igre očitno slabši performance, kot pri PS3)

2. Pomankljivost raznih dodatkov ob originalnem nakupu (manj trdega diska (pri premium konzoli), manj USB vhodov, nima Wi-fi povezave (nekateri dodatki se dajo dokupiti, nekateri ne).

3. Pokvarljivost (nekje 30%)

4. Spletno večigralstvo je plačljivo (60€ letno)

5. Brez menjave ohišja izgleda bedno.

6. Manj stabilen v stoječi poziciji (praskanje dvdjev)

7. ne podpira BLU-RAY tehnologije

8. Šele elite verzija ali novejše revizije od septembra naprej podpirajo hdmi signal

9.

Playstation 3:

Light side:

1. Ima zmogljivejši hardware

2. Izgleda veliko boljše

3. Kontroler ima motion senzor

4. nekatere igre izgledajo veliko boljše (in čez čas naj bi tudi izgledale veliko boljše)

5. Ima zelo nizek procent pokvarljivosti

6. Je bolj tehnološko opremljena (wi-fi, Več USB vhodov....)

7. podpira 1080p način

8. Spletno večigralstvo ni plačljivo

9. Bolj dodelan software

10.

Dark side:

1. Kontroler izgleda slabo

2. Je dražja za okoli 200€

3. BLU-RAY mediji so dražji

4. Ima manj iger

5.

Torej updejt kokr se da :crossfingers:

Link to comment
Pa sam. Vglavnem spocite se :lol:

Men se ne lubi vec kregat glede 360 in ps3 ... ce bo 360 mel take igre ko me interesirajo ga bom kupo drugac pa odpade =) jebiga ...

P.s. babe + gaming je res beda :D

Mnja no, jz bom itak nabavu PS3, pa če pride Eight Days al pa ne, sam da se res cena spusti na 400-450.

Drgač pa babe res slabo folgajo špile, moja je celo mal popustljiva ker sva že 5 let skupaj, mi je pa smešno, ko mi kak američan na lajvu pove, da imata s punco vsak svojo konzolo in potem igrata R6 Vegas, hec ap je, da me ženska še owna povrhu. :sweat:

Da bi js mel tako ko bi hotla z menoj R6V spilat bi pa blo ja :rock:

MaDrung glede simple programiranja se strinjam, da so vcasih na 360 lepse, ker za ps3 je res komplicirano delat, sam neki je pa tut lenobe.

Hvala bogu, da se stanje spreminja.

Drazja pa tudi ni kaj prevec. Ce hoces met se HD-DVD zravn za lepse filme pol je cena skor ista ...

Link to comment
XBOX 360:

Light side:

1. cenejši od rivalske konzole playstation 3

2. Lažji procesor za programiranje (zato večina multiplatform iger izpade najboljše kvalitete ravno na XBOXu 360)

3. Dober nabor iger (trenutno več iger Kot na PS3, z nekaj legendarnimi, kot so: HALO3, mass effect, gears of war...).

4. več garancije

5.

Dark side:

1. Šibkejši hardware (čez čas naj bi imele igre očitno slabši performance, kot pri PS3)

2. Pomankljivost raznih dodatkov ob originalnem nakupu (manj trdega diska (pri premium konzoli), manj USB vhodov, nima Wi-fi povezave (nekateri dodatki se dajo dokupiti, nekateri ne).

3. Pokvarljivost (nekje 30%)

4. Spletno večigralstvo je plačljivo (60€ letno)

5. Brez menjave ohišja izgleda bedno.

6. Manj stabilen v stoječi poziciji (praskanje dvdjev)

7. ne podpira BLU-RAY tehnologije

8. Ne podpira 1080p načina

9. Šele elite verzija podpira hdmi signal

10.

4.) To, da je večigralstvo plačljivo ni res. Sicer sam, do predkratim tega nisem vedel, ampak si vedno, ko ti free mesec golda poteče lahko narediš nov account, kar traja dobrih 5 minut in lahko igraš zastonj, če nisi achievement whore seveda.

5.) Tvoje osebno mnenje

8.) 1080p podpira od fall updejta 2006

9.) Vsi imajo od zdej hdmi out

Link to comment

Ziga a si ti kej pijan danes? Mislim po tvojih preteklih dveh postih tule.

dej obrazloži se mal, ka s tem misliš prosim :rockbrow:

Sebek1: sem spremenil, kar sem narobe napisal, drugače pa večigralstvo je plačljivo (bedno je nonstop accje spreminjat, pa gamersocre in achievemneti so kr qul (npr. pri igrah, kot so R& vegas in cod 4....... vsa orozja ki jih odklenes in čine moraš začeti od začetka odklepat) ne gre to tk....

Link to comment

ok, nism se glih fejst pozanimu glede cene...

ok spremenjeno!

glede resnih iger mislim kot gow, pa tega, torej mature 16+...

jih je par ampak ne dost.

(torej ta konzola vsekakor ni za resnega gamerja, ki isce resno odraslo izkušnjo...

Ok js grem mal iz neta, vi pa probite dodajat dobre in slabe OBJEKTIVNE strani konzol...

Link to comment
ok, nism se glih fejst pozanimu glede cene...

ok spremenjeno!

glede resnih iger mislim kot gow, pa tega, torej mature 16+...

jih je par ampak ne dost.

(torej ta konzola vsekakor ni za resnega gamerja, ki isce resno odraslo izkušnjo...

A se mi sam zdi a še nis wiija igrov?

Drugi na KSI-forumu z osebnim tagom !!!

Link to comment
Sebek1: sem spremenil, kar sem narobe napisal, drugače pa večigralstvo je plačljivo (bedno je nonstop accje spreminjat, pa gamersocre in achievemneti so kr qul (npr. pri igrah, kot so R& vegas in cod 4....... vsa orozja ki jih odklenes in čine moraš začeti od začetka odklepat) ne gre to tk....

S tem se ne strinjam v grobem je online igranje zastonj. To kar ti naštevaš pa je tako imenovan luksuz, za katerega je potrebno plačat, je pa tudi res, da bo vsak za live plačal, ker je res tečno frende vedno addat, pa stuff odklepat. Btw tudi sam plačujem zanj.

Poznam pa folk, ki bi z veseljem zaigralo kako rundo vendar se jim zdi glupo plačevat.

Link to comment
Sebek1: sem spremenil, kar sem narobe napisal, drugače pa večigralstvo je plačljivo (bedno je nonstop accje spreminjat, pa gamersocre in achievemneti so kr qul (npr. pri igrah, kot so R& vegas in cod 4....... vsa orozja ki jih odklenes in čine moraš začeti od začetka odklepat) ne gre to tk....

S tem se ne strinjam v grobem je online igranje zastonj. To kar ti naštevaš pa je tako imenovan luksuz, za katerega je potrebno plačat, je pa tudi res, da bo vsak za live plačal, ker je res tečno frende vedno addat, pa stuff odklepat. Btw tudi sam plačujem zanj.

ja no zakaj potem govoriš, da ni plačljivo?

to je tk ko bi js reku, da je piratstvo v grobem legalno, sam je pa bedno cracke iskat... (za PC seveda)

Link to comment

Mefistoizmi pa, zato ker se on večkrat dela, da nekaj razume na drug način, kakor bi moral razumet in se s tem izogiba bistvu, ki pa ga pri sebi popolnoma razume. V tem je on majstore... :lol:

Zdej razumem ja. Vem, kaj misliš, nisem pa vedel, da v slovarju za tem pojavom stoji "mefistoizem".

Madrung sej kul vse, vendar ta objektivnost ne deluje, saj recimo že pri wiiju porušiš sistem.

2. primankuje resnejših iger

Tebi se Marioti zdijo otročji, nezanimivi, karkoli, vendar je to povsem subjektivno mnenje. In smo spet pri subjektivnosti. Objektivna je lahko samo objektivnost sama poseb, drugače je pa vse subjektivno. Tega se zaveš, ko nehaš gledati in razmišlajti znotraj družbenih okvirjev, takšnih ali drugačnih. Naj bi bili ocenjevalci iger objektivni? Malo morgen, tudi oni imajo preference.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.