Skoči na vsebino

PS3 vs Xbox360 vs Wii


Priporočene objave

Jaz sem imel PS3 in sedam imam Wii. Razlika v grafiki je sigurno velika in ta na wiiju zgleda bolj bogo, če primerjaš z ps3. Ampak ni namem wiija huda grafika, temveč zabavnost iger. Wii Play in Wii Sports sta zelo zanimivi igri, še posebaj, ko jih igra več. Še moj fotr je igral. :)

Težko pa verjamam, da bo Wii zmagal dolgoročno, ker mu bo zmanjkalo sape. Sicer pa nima veze, ker se vse tri konzole dobro prodajajo.

Meni osebno je še najbolj všeč PS3, ker ma HD grafiko, blu-ray player, zastonj multiplayer, prihajajoči Home in igre, PlayTv.. Tako da ga bom spet nabavil v prihodnosti. Morall bi pa še xbox360 sprobat, da bi res videl, kaj mi je naj.. ;)

Link to comment
  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Tole sem prebral nekje na netu, flaming ftw.

-This ‘action game’ is only six hours long. There are shooters that are longer than this.

-There are only four enemies in the whole game: soldiers, shield soldiers, bowmen, and ninjas. Not only that, but you meet them all the minute you start playing; there’s no variety in the whole game.

-All battles take place in arenas; it’s not like God of War where you can fight from a room to a hall to a rooftop to another rooftop and so on; you literally go from one closed off circular area to another, pressing on after beating the huge number of enemies pitted against you, and let me say again that you do this for six hours.

-All bosses can only be killed via active button presses ala God of War; but unlike God of War, you literally have no time to push the button, and have to memorize the whole setup as you fight and push the buttons before they even show up on the screen.

-No new weapons, no special abilities, no unlockables whatsoever (aside from the artwork that you can get either by beating the game so fast or just simply downloading it online).

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Na zalost me kockasta 3d grafika ne privlaci kaj prevec in tudi igre niso mojega tipa ... :no_no:

Še en dokaz, da so PS3 fanboyi graphic whores in jih gameplay ne zanima preveč. Prav zato so verjetno tudi začudeni kako lahko Lair dobi tako "slabo" oceno čeprav ima neverjetno grafiko.

Wii je čisto v redu, priznam pa, da sem do sedaj igral le Wii Sports, tako, da se mi ne zdi uber konzola. Mogoče če bi probal kaj drugih špilov, bi si tudi Wii verjetno nabavu.

Nism graphic whore, ker ce bi bil ne bi igral kake mal starejse spile prek emulatorjev itd. :)

Glede clanka -> to je HS ... ze ko sm prebral, da je igra dolga sam 6h sm vedo o keri se govori ... pac ...

Link to comment
  • vrhovni

Oh dear .. it has violence and .. where is your god now .. ingliš for d noningliš spiking. :wtf:

In ja, vsekakor jih boli za RROD, zato so podaljšali garancijo (s par milijardami $ stroškov) in povrnili denar vsem, ki so jim zaračunali servis. Ti imaš res že prav patološko sovražen odnos do MSja, kakršne pribijaš ves čas.

Link to comment
Mah, tist denar so dali nazaj sam napake pa se vedno ne popravljajo ... ves so povedli, da se napaka ze odpravlja ... ni videt ...

Veš kaj se zgodi če potegnem iz konzole kabel za TV ??

DjRider kdaj boš skapiral, da je N4G totalno brez vezna stran, tu vsak piha sebi na dušo :cough:

anti X360 propaganda , kajti lastniki PS3 so mal v strahu

ja pa še to

boli me ku**c če mi crkne x360 saj imam 2-3 letno garancijo in bom dobil novo ali pa popravljeno konzolo :rock:

zdaj pa pojdi do svojega zaprašenega PS3 in se malo zamisli :plan:

Xbox

Link to comment

Djrider:

Nehaj bit zaslepljen in dej si že enkrat v glavo, da sta tako Sony kakor MS firmi, katerima se gre za dobiček.

Temelj sodobnega marketinga pa je, da dolgotrajno največ dobička naredimo, če je kupec zadovoljen. Tega se zavedata oba giganta.

Nehaj bluzit o nečem o čemer očitno nimaš baš dosti pojma. Lepo prosim... :a_a:

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.