Skoči na vsebino

[Uradna tema]Lair


Hazer

Priporočene objave

Zmajev brlog je še en visokoproračunski naslov, za katerega Sony meni, da bo dokazal tehnično superiornost playstationa 3. Avtorji so nemški Factor 5, znani po grafično nadmočnih igrah. Lair bo podpiral 1080p ločljivost in zvok 7.1, prisotne bodo nelinerane orjaške stopnje s trumami sovragov(več tisoč) na površju, zmaji na nebu in z največjimi šefi sploh! Zgodba naj bi bila epska in moralnih sivin polna o vojni med dvema narodoma, kjer eni živijo v blaginji, drugi pa so zaradi slabih razmer obsedeni z vero(znano?). Avtorji obljubljajo napredno zračno bojevanje na daljavo(bruhanje ognja), bližino(napad s kremplji) in naš jezdec bo lahko preskakoval med zmaji, pravtako bomo požigali in sekljali sovražnike na tleh. To bo tudi eden redkih naslovov(ob Warhawku), ki bo zadovoljivo izkoristil SIXAXIS. Večigralstva na žalost ne bo, tako da upam na čim daljšo kampanjo.

Slike:

e3-2007-lair-screens-20070711045952430_274440.jpg lair-20070403022941671_274441.jpg lair-20070412062358479_274442.jpg

lair-20070412062410119_274443.jpg lair-20070412062411306_274444.jpg lair-20070827025518006_274445.jpg

Filmčki:

http://www.gametrailers.com/game/2657.html

Igra izide 4.9. 2007, na internetu je že nekaj opisov, nekateri pravijo, da je odlična, drugi pa da je povprečna...No bomo videli.

Link to comment
  • Odgovorov 50
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

lol, 4.9 by IGN

Po domače 'Six-axis destroyed this game', nadzor v hudi akciji bojda odpove generalno.

Še v PSM so zadevi dali samo 6. Takisto 1up

Ni kej, Factor 4.9 from now on :bowdown:

Najlepše je zadevo komentiral Chris Kohler na svojem blogu (igri je dal 4/10)

Lair shoots for the moon and flies straight into the sun

 

 

Link to comment
Gameplay

A bus-like feel and Sixaxis controls kill this game. In wide-open areas, it's okay, but the moment you need precision, you realize you’re screwed -- you can't corner, target or fight well.

naj bi se držali recepta sličnega Panzer Dragon serije :no_no:

alternativne kontrole pušijo po celi črti , gobice so itak gobice :plan:

Xbox

Link to comment

Ma sej kaj pa je druga od factorja5 za pričakovat, zdej ne samo, da je sam špil v qurcu še grafika je grda.

Dejansko hvalabogu, da je špil za smeti, ker zdej bodo končno naredli rogue sqadrom 4, niti si ne upam predstavljat kaka grafika bo tam, če gledamo kaj so naredili na gamecubu.

Link to comment
@Samotar alternativne kontrole pri warhawku baje sekajo tko da nevem zgleda da sam pri temu spilu niso cool.

ej nimam ne PS3 in ne warhawka :) pač pa preberem opise na različnih straneh . Očitno niso vedli narest optimalne kontrole za zmaje :lol:

Isto je bilo pri Wii-ju nekateri špil so imeli natančno zaznavo Wiimota druge pa spet ne !

Sem probal alternativne kontrole v motorstormu pa mi glih niso navdušile :eye:

klasika je pač klasika ---} gobice

:rock:

Xbox

Link to comment
@Samotar alternativne kontrole pri warhawku baje sekajo tko da nevem zgleda da sam pri temu spilu niso cool.
Tudi v Warhawku "alternativne kontrole" niso izjemne. Par minut je zabavno s joypadom po luftu mahat in sej zgleda zanimivo, ampak ko se 2x zaletiš v skalo bo vsak hitro nazaj na gobice preklopil. Problem pri Lair pa je, da ne gre na gobice preklopit. :eviltongue:
Link to comment

alternativne kontrole so za ku**c, to sem opazil pri Wii in tudi žal pri Ps3.

primer Zelda je kul ka mahaš in ciljaš z Wiimotom mogoče kako uro igranja pol pa ti dokurči :eye: bar meni je sem( pogrešal x360 pad ) :) si vsedeš in uživaš v igranju ;)

ma ne da se mi mahat oz. nagibat kontroler pred Tv kot kakšen debil , če se hočem razgibavat grem v prvo gostilno naročim 1 velko Laško in razgibavam roko : primi, dvigni, nagni, požiraj, deni dol, dvigni roko, poklič natikarco, in jovo na novo :beer::beer:

Xbox

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Mene špil vseeno mika. Po novem se lahko igra tudi z analognimi paličicami. Nekje sem videl video sam se ne spomnim. Špil me še vedno mika in verjamem da ni tako zanič kot vsi pravijo zato si ga bom kupil. Tudi sneti je na mn3jalniku rekel da špil ni tako ful zanič ...

Owner of :

Xbox 360 + PS3...

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.