Skoči na vsebino

[Uradna tema]Warhawk


Hazer

Priporočene objave

Ma kaj sprva ! Mam že tok špilanja za sabo, da bi mugu bit že majstor pa nič :crybaby: , ne vidim napredka, ker so ostali tok pofu... dobri. Če se pa hočem izživljat z kakšnimi res amaterji me pa gor na spusti, ker sem baje bolje rankiran :x:x . Ampak ej.. saj bo, pa da pol vidmo kdo upa češne zobat z Icom :D

dane sem pa za, če bom doma. Ruknmo se na en pol-prazen strežnik pa akcija.. Obveščajte!

Link to comment
  • Odgovorov 259
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Problemi ! Ne morem priti gor ˝network Err0r˝ WTF, če sem pa že v špilu me pa pogosto vrže ven. Kaj delam narobe? Par dni je stvar laufala zdej me že 3-dni jebe! A je mogoče moja net-povezava, samo internet laufa v nulo? pomoč.

NO? A ima kdo podoben primer? Kadar so strežniki naf.... do konca me skos vn meče, med tednom nimam problemov. Sem uporabil vse zvijače opisane na tujih forumih pa me zadeva še zmer j...!

Mam UPC-jev kabel z 2mg prenosa a mislite, da je to problem??

Prosim za pomoč, ker se mi bo strgal :drool::drool:

Link to comment
  • N7
Ma sej v tem je problem, ker nimam občutka, da bi mi net vn metal ampak enostavno me že pri licenčnem strinjanju (v špilu) ne spusti čez :tard: .

Timilumater :wtf:

glej, da nimaš linka zabezecanega. to se meni dogaja, če npr. sisam in imam gnečo na "širokopasovnici". zadevo sem pri sebi nekako omilil z QoS servisom. čeprav, č eželim imeti res dober link/ping, butnem omejitev na "širokopasovnico" na polovico.

potem je okay.

ozi_SLO.png

Link to comment

Evo vzel sem si čas in prečesal od švabskih, italjanskih pa do portugalskih forumov in za moj problem NI REŠITEV (no razen mogoče na portugalskih k nič nisem zastopu). Miljon ljudi ma isti problem in vsi smo stisnjeni v kotu ko svinje v stajici! Nekateri pravijo (seveda tisti, ki jim vse laufa), da je prestar ruter, slaba net povezava, hrošči v špilu in jada jada jada... Še najbolj verjamem v dejstvo, da špil (strežnik) ni pripravljen na tako velik odziv igralcel, sam pol bi tudi kdo od vas imel vsake toliko taisti problem.Če potegnem črto, še nihče ni problema rešil ! Tko, da fantje/punce jaz sm ga na...! Če slučajno kdo pride v stik z besedama Network error, naj prosim prebere zavihek in mi o morebitni rešitvi poroča.

Govoril sem z net operatejem (telemach) kateri pravi, da v minulih desetih dneh moj net laufa k modri dirkač za japansko bubo in da je moj graf stabilen.

FOLK JAZ BOM ZNORU :x:x:x , špild dela, potem pa kar naenkrat mrk in trmasto nasprotovanje igranju WARHAWKA

Link to comment

Metalman ne-modri strežniki dovolijo multiplayer. To pmeni, da lahko ti in tvoj kolega (ali pa trije) špilata-te isti špil na istem strežniku z razpolovljenim (ali za vsakega tretina, četrtina) ekranom in vsi ste metalord66!! Rabiš 2 do 4 sixaxise 1 do 3 pivopivce in seveda je priporočen en velik LCD, pritisneš START na sixaxisu in ekran se razpolovi iTD. Zadeva je zelo zanimiva, sam moji kolegi nimajo pojma in mi kvarijo ugled in statistiko :lol: Torej obstaja možnost, da naslednjič srečaš 4-icmajstre ;)

Link to comment
A vi kt špilate se pogovarjate po slušalkah brez problema? Kr jest sm zdej ubavu špil pa mi vse dela dobr razn slušalk si neznam uštimat. (spet headset sorry)

Kot je napisal Metalord66. No brez problemov pač negre, včasih slišiš ljudski glas in včasih zvok direkt z vesolja, se mi pa zdi, da če sem bližje sogovorniku, da ga boljše slišim :mwahaha:.

NM30, med igro pritisni L3 in slišati bi se mogel zvok metka (prihajajoči), pravtako ko L3 spustiš (rikoše). Če zvoka ni, neki ne štima z povezavo hadsata.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.