Skoči na vsebino

[Uradna tema]Haze


Martinez

Priporočene objave

  • Odgovorov 111
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

No saj tudi mene po screenih malo spominja na Halo (ne vem zakaj), vendar je zgodba drugačna, uporaba Nectarja pa bo po mojem tista glavna razlika od drugih streljank (odvisno kako bodo vse skupi speljali).

Sicer pa je glavno kaka bo umetna pamet, težavnost ter razgibanost, ne vem kaj ima veze to na kako igro spominja. Tudi Resistance je klon klonov, vendar je kljub temu zelo dober špil.

Link to comment

V eni drugi temi basham čez PS3 in seveda zraven napišem zakaj je tako. Seveda sem tukaj napisal kakšen se mi špil zdi in sem pričakoval, da je kdo podobnega mnenja ampak shit fuck, saj to je PS3 izba.

Ker sem igral Halo 1/2/3, lahko po screenih rečem, da je Haze slab plagiat Halo serije. Hvalabogu kopira dobre stvari ala 4 player coop, moongose in nasploh tist halo feeling, ki pa ga žal Haze nima, niti Haze filinga. Wow its a fucking nectar, če bo znal glavni lik iz riti zajca potegnat boste tud vsi shypani? V videjih se lepo vid, da ta nectar ni ama nič, model se pika non stop, da faše neke booste in ja res, to bo super adicija v gameplayu.

Dont get me wrong, tako kot vi vsi, bi tud jz rad čimveč dobrih iger, ne glede na sistem, ampak kurc vedno manj jih je so, bite me.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Sam o Bioshocku prosim ne...

Če si tisto o Nectarju mislu name, jaz sem lepo napisal da če stvar dobro izpeljejo da bo kul... Nikjer nisem hvalil igre in uporabe nectarja, ker niti ne morem - niti dema nisem sprobal, ne vem kako bi lahko ocenu celoten špil.

Meni je čisto prav da nekdo pač izrazi svoje mnenje, samo na kurac mi gredo izjave tipa ps3jevci average=excelent. Če ti konzola ni všeč ni treba v vsaki temi "žalit" ljudi ki jo imajo. Nekaj dobrih iger ps3 že ima, na mojstrovine pač še čakamo... (upam da ne dolgo več).

Link to comment

Aha, samo filmčki in slikce so zunaj, zato najboljše, da se naredimo neumne in spregledamo dejstvo, da je ta špil average, samo tako se izognemo kao flejmanju. Čez špil ne pizdim nič drugače kot sem čez Halo 3. Govorit, da slike in filmi ne povedo nič je dandanes neumno, še posebej pa,če je špil sprobala navadna rulja na raznih expo-jih in njihovi odzivi so vse prej kot dobri. Meh kaj govorim, sej na tujih straneh in forumih že več kot slab mesec tečnarijo kako je špil beden, če imate pa vi povzdignejene upe, well, samo razočarani boste, hype je itak upadu odkar kažejo gameplay.

In ko je Bungie naredil Halo in coope, Haze še spočet ni bil. Sicer pa sam veš Dj, da si kar si in zato je nadaljno debatiranje s teboj enakovredno lizanju dreka, ki ga cigan spusti za vogalom

Alkhor, s pikanjem nisem delal primerjave z Bioshockom ali čemorkoli, samo poudarit sem hotel, da v gameplayu deluje vse skupaj totalno brezveze.

Ima pa špil vsaj eno dobro stvar in tud če se izkaže za total pofl, igranje v štiri (online/splitscreen) je vedno zabavno.

Pač kot sem že enkrat rekel, razvidno je, da pri FR celo noč nažigajo Halo 3, zjutri pa na šiht in vse kar imajo v glavi od včerajšnje dobre izkušnje spacajo v ta špil. But thei failz.

@Martinez Fora je v tem, da ne sodim igre samo po screenshotih in videih, temveč sem prebral tudi kakšen preview, najraje pa berem po forumih kaj folk pravi. In ne basham čez vse PS3 špile, gre za to, da PS3jevci vedn pravjo avbav kir hud špil in kak bo HS sesu X360 itd, na konc se pa vedn izkaže za average pofl. Rekel sem average ne pa usrano beden špil, kar pomeni, da nekaj zabave in izkušnje vseeno nudi, ne more se pa to kosat s kolekcijo X360.

Aja in ne boš uganil ampak Uncharted mi je najprej deloval kul, sedaj pa vidim, da sem pričakoval preveč. Obljublal so lepo pustolovščino, dobil bomo navadno akcijado z 50% autoaima in naravnost smešno AI. Aja kje so pa une hude uganke? Pa dve minuti skaknja, potem pa 1 uro streljanja ne upraviči ime platformščine/avanture. Sej špil ne bo slab ampak, again average, upajmo pa da se motim. Čeprav se zdi, da sem fanboj, če pi 3je res hudi špili uletel na PS3 ta mesec, bi kojci skočil ponjga. Vendar bo to očitno šele ko bosta izšla 8 days in LA Noire.

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Sem teb slučajno rekel da si p****** z***** u**** pizdun? Nisem, ker ne mislim tao nti še slišu nisem zate. Verbalne psovke metat drugim v fris se tud men zdi brezveze (okej izjeme so :plan: ) ampak če DjRiderju lepo povem kar on že sam ve od rojstva, ni to nek prekršek. Zato ne bot po nepotrebnem užaljen in ne piš pmjev.

Hja se vid, da prebereš sam tist del mojga posta ko rečem Haze sux, zato pa potem jokcaš kak flejmer sem in postavljaš stavke like "Kdo pravi, da nebo Haze imel splitscreen coopa"..al whatever :no_no:

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment

Kolk ste vi PS fanboyi smešni, pa to ni več res. DjRider s svojimi retardiranimi, polpismenimi in nelogičnimi posti itak zmaga, ampak pustmo zdj to. Dejstvo je da boste PS fanboyčki še vedno zagovarjal vsako sranje iz preprosttega razloga.....enostavno nimate po enem letu niti enega pametnega špila na vaši super future konzoli in karkolii je do zdaj prišlo ven, je prej kot ne smrdelo. Spomnim se kako je folk enako nabijal za Heavenly Sword in Lair, pa smo vam že od začetka govorili da bo iz tega bolj kot ne nič.

Enako je zdaj s temle skropucalom, ki deluje prej kot ne neka mešanica med Half-Life2 in Halo. Prav nič na špilu ne deluje ne vem kaj obetavno kaj šele da bi bilo kaj posebnega. Anywayz povzetek vsega tega je da me boste fanboyi zdaj napadali, ker drugega nimate za početi, plus ko tole izide vas čaka še eno razočaranje, medtem ko bomo mi na X360-ki nabijal razne Mass Effecte, Halo 3 in podobne odlične špile. Point je da nimate enega pametnega špila (kar je multiplatform je itak multiplatform), pa boste še vedno kot kup bebčkov zagovarjali vsako sranje ki se pojavi na konzoli. Ok zj pa dost, grem mal Halo 3 nažigat, vi pa....aja sej res vi mate pa Warhawk. Muhahahahaha požrite se :ihih:

RELIX28.png
Link to comment
  • vrhovni

Če mi bo še kdo v temle topicu (ali drugih, namenjenih posameznemu špilu) zganjal flejmanje na račun uporabnikov določene konzole in ne na račun špila, bom začel talat začasne banance.

Topic za medsebojno kurcanje imate tukajle, ne serjite mi še po drugih topicih! :x

R3LIX: nič boljši niste pa x360 userji, ki kljub očitnim gromozanskim količinam AAA špilov še vedno vsakič znova najdete čas, da s superiornostjo svoje konzole težite PS3 userjem. :eye:

Link to comment
sepravi shoelace ti se nimas PS3ja :/ ? (sam zanima me ker mas tm napisan da ga mas sam vseen, tvoji posti > kosmat loncar). Zdej kmal si bom tud jst nabavu PS3 vrjetno, (ko odspilam mass effect) in morm priznat da ta spil meni deluje zelo mediocore.(usaj po videotih ter screenshotih)

lol, a to leti name? :lol:

Jest drugač sploh ne maram Potterja - ne knjig ne filmov ;)

Glede vizualne podobnosti pa.. hmm, recimo da imava oba očala :razzy:

Link to comment

Morm priznat da je men tud na začetku Haze zgledo precej boljš...zdej ko sm mal več videov vido pa mal prebral o njem ne zgleda nič posebnega. Najboljš počakat demo pa bomo še najbol vidl kak je...lahk nas še preseneti.

Dost iger ma slab single player, multiplayer pa je npr. zlo dober pa uživantski...

Offtopic:

To mam napisna od takrat ko sem ga še imel, niti nevem kje si te zadeve urejat v profilu.

...

Mal hecna izjava glede na to da je PS3 izšel Novembra 2006 (Marca 2007 v EU) ti si se pa pridružo KSI že Dec. 2005 in po tvojem si potem to napisal v profile takrat ko si se prijavljal, ker sedaj ne znaš več urejat tega...

Razen če si s kom deliš "account" ali kaj podobnega.

...medtem ko bomo mi na X360-ki nabijal razne Mass Effecte, Halo 3 in podobne odlične špile. Point je da nimate enega pametnega špila (kar je multiplatform je itak multiplatform)...

Mass Effect še ni izšel...tako da ni nujno da bo res tako odličen kot ga vsi hvalijo (čeprav ne dvomim - glede na to da ga razvija Bioware ima velik potencial)...sploh pa je imel Xbox 360 eno leto prednosti...Halo 3 pa je tudi izšel pred kratkim. Za PS3 pa najboljše igre šele pridejo, par primerov: Metal Gear Solid 4, Final Fantasy XIII, God of War 3 (še ni uradno napovedan...ampak je izid neizogiben :) ), Gran Turismo 5 itd.

We don't quit playing because we grow old. We grow old because we quit playing.

userbardanteksi.gif

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.