Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

Premišljujem, da bi si na Zavvi-ju prednaročil Halo Reach. In ko sem še malo brskal po njihovi ponudbi sem seveda takoj opazil, da imajo igre zelo poceni.

Zdaj me zanima, če je kdo že nakupoval prek zavvi-ja, koliko časa je potrebno, da igra prispe v Slovenijo?

PS: Na njihovih možnostih plačila je navedena tudi Visa credit/debit card. Visa electron sem ne spada, ne? Ali poznate kakšno trgovino, ki sprejema tudi plačilo prek Vise electron?

Hvala že vnaprej.

Link to comment

Jaz sem slišal, da je ta zavvi precej nezanesljiva trgovina - denar ti odtrgajo z računa, pol pa čakaš dolgo dolgo časa na špil, ki mogoče sploh ne pride in potem so same komplikacije. Ali pa imaš srečo in špil vse gre, kot je treba. Drugače pa visa electron dela pri večini ostalih angleških štacun, najbrž bo tu tudi.

NitroBlast90.jpg

Link to comment
Jaz sem slišal, da je ta zavvi precej nezanesljiva trgovina - denar ti odtrgajo z računa, pol pa čakaš dolgo dolgo časa na špil, ki mogoče sploh ne pride in potem so same komplikacije. Ali pa imaš srečo in špil vse gre, kot je treba. Drugače pa visa electron dela pri večini ostalih angleških štacun, najbrž bo tu tudi.

Jaz še nikoli nisem imel težav z njimi. Denar ti odtegnejo šele takrat ko odpošljejo igro in nič prej. Če si slučajno premisliš lahko storniraš dokler še ni poslano. In še en plus je poštnina ki znaša le en funt, kar je le 1,2 evra. Pri prednaročilih odpošljejo igro en dan prej kot je datum izida igre. Je pa res da hodi pošiljka do nas zelo različno od 3 do 10 dni. Se je že zgodilo da je moj prijatelj naročil za menoj in je dobil dva dni prej ko jaz. Drugače pa sva tudi midva z Samotarjem prednaročila Halo Rich pri zaviju :D .

Link to comment

Edini problem, na katerega sem naletel pri njih je, da sem vcasih dobil odprte spile (brez originalnega ovitka, z odtisi na ploscku).

Enkrat sem dobil odprt in zamazan ploscek, ki sem ga poslal nazaj. Cez 1 mesec sem prejel istega nazaj, ponovno poslal nazaj. Nato so se potrudili in mi takoj poslali originalno zapakiranega :)

Dobra stran je, da so mi vedno vrnili stroske postnine.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 3 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...
  • Pred 1 mesecem ...

Po izkušnjah sodeč je do zdej nahitreje prišla pošiljka iz Shop-to. V bistvu tiste štacune, ki uporabljajo Royal Mail za poštarske zadeve so kar solidne kar se tiče hitrosti pošiljanja. Zavvi ima neko svojo pošto, zaradi tega vedno traja dlje...ima pa Zavvi najboljše akcije in cene, tako da če ti ni nuja da špil pride hitro ali pa na dan izzida naročiš pri Zavvi, drugače pa Shop-to, Game.co.uk,... :)

Rubuz.png%5D
Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

ima kdo kakšno izkušnjo daljšega čakanja na kakšen špil? Sem naročil halo reach iz shopto 12 delovnih dni nazaj, zadeva je šla isti dan kao na pot, pa še ni tukaj. istočasno naročil iz game.co.uk tri špile, dva prišla tretji pa tut nekje tava. Mal sem razp**** ker sem hotu med prazniki mal igrat potem pa tkole...

Link to comment

To je ta čas veselega decembra, sam imam nekje v zraku cca 10 pošiljk najstarejša je še od Novembra, Eno z Amazona sem že javil, da ni prišla in so mi vrnili denar...

Nekoč sem eno knjigo iz Antikvariata v USA čakal več kot 3 mesece... tako, da sem vmes kupil že drugo, drugje ;)

BessieSABU.png

Link to comment
ima kdo kakšno izkušnjo daljšega čakanja na kakšen špil? Sem naročil halo reach iz shopto 12 delovnih dni nazaj, zadeva je šla isti dan kao na pot, pa še ni tukaj. istočasno naročil iz game.co.uk tri špile, dva prišla tretji pa tut nekje tava. Mal sem razp**** ker sem hotu med prazniki mal igrat potem pa tkole...

Sem čakal že več kot 30 delovnih dni, sem skoraj siguren, da je bilo decembera 2009.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.