Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

10. Delivery

We deliver to addresses both inside the UK and outside the UK with the exception of Russia and Brazil.

Most products attract free delivery. We reserve the right to withdraw this offer at any time. If we do decide to charge you for delivery, we will let you know as soon as possible and give you the option of reconfirming your order at the new price including delivery or cancelling it. If you cancel your order and you have already paid for the goods, then you will receive a full refund.

Please see our help section in order to find out more about arrangements for delivery. We will use all reasonable endeavours to adhere to the delivery times set out in that section and though we believe that we have aligned ourselves with excellent delivery partners, there may be times when parcels are delayed.

Sam sem naredil poskusni nakup in tudi ni poštnine pod delivery costs. Zgleda da je ali akcija ali pa imajo toliko profita izven UK, da se jim vse poštnina že sama pokrije.^^

Link to comment

ali ima kdo izkušnje z zavvi in pre-order igrami? ali so prišle kmalu ali ste jih dolgo čakali. jaz sem na zadnje naročila pre-order ssassin's creed brotherhood na gamestation.co.uk. igra je izšla v petek in sem jo imela pri sebi že v soboto.

kako je to pri zavvi?

sem videla, da ima zavvi cenejše kot gamestation in da ima zraven še dodatek. sedaj pa, če se dolgo čaka na igro, potem raje ostanem pri gamestation, kjer je že preverjeno, da jo dobim kmalu po izidu.

thx.

mistress3riple.png

Link to comment

OK, nikoli več ne kupujem pri blahdvd. :mad: Danes sem dobil še eno igro. Škatla ni bila zapečatena, je umazana in polna prask. Več kot očitno gre za rabljeno igro! Ima kdo izkušnje s pošiljanjem paketov nazaj? Kdo plača poštnino? Da me ne bo na koncu stala toliko, kot pol igre. Argh!!!! :mad3:

Urejano od Link
Link to comment
OK, nikoli več ne kupujem pri blahdvd. :mad: Danes sem dobil še eno igro. Škatla ni bila zapečatena, je umazana in polna prask. Več kot očitno gre za rabljeno igro! Ima kdo izkušnje s pošiljanjem paketov nazaj? Kdo plača poštnino? Da me ne bo na koncu stala toliko, kot pol igre. Argh!!!! :mad3:

Ne vem kako ima to Blah, ampak Zavvi mi je vedno vrnil poštnino.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Kolk si pa plačal? In za kateri špil?

Professor Layton. Sama igra stane 27€.

Ne vem kako ima to Blah, ampak Zavvi mi je vedno vrnil poštnino.

Katero poštnino misliš, tisto, ki si jo plačal ob nakupu ali tisto, ko si kasneje poslal igro nazaj?

Kolikor vem, so cene za mednarodni promet kar precej visoke.

Kako lahko sploh pošljejo rabljeno igro?! Izgovorov tukaj ni, ker dobro vedo, kaj zapakirajo v kuverto, torej zavestno pošljejo rabljen špil in upajo, da bo kupec to požrl. Očitno res.

Urejano od Link
Link to comment

Sem dobil odgovor.

Hi

Our products are new, but occasionally our suppliers may supply a poorer quality item that we may not have spotted when packing your order (no ja, no, jaz bi to težko spregledal, ker je razlika očitna ...). I apologize if this is the case, and please be assured that we will be happy to replace your copy at no cost to yourself.

To return the item, please wrap it securely to avoid damage in transit and enclose the original despatch note with a note describing the fault. If you do not have the original despatch note, please include:

Your order reference number.

Delivery address and postcode.

Reason for return - full description of fault or damage.

Please return it using normal post up to €4.50 which we will refund, to :

Returns Department

dvd.co.uk

Unit 45 Rissington Business Park

Upper Rissington

Gloucestershire

GL54 2QB

United Kingdom

Upon receipt we will order a replacement item or refund you whichever you prefer. If the item is no longer available we will refund the price paid for the item to your credit card and send you a refund receipt.

Please accept our apologies for any inconvenience caused and thank you for shopping at blahdvd.com!

Kind regards,

Vicky

Customer Services Team

Tole do 4.50€ me je malce zmotilo. Ne verjamem, da mi bo preko naše pošte uspelo poslati igro v UK za tako "malo" denarja.

Zurbum, se morda spomniš, koliko si ti plačal?

Glede na to, da je krivda povsem na njihovi strani, bi mi morali poštnino vrniti v vsakem primeru. Bomo videli ...

Link to comment

Jaz sem plačal okrog 5.5€, ker so mi na naši pošti vedno "podtaknili" NUJNO. Ko sem zadnjič pošiljal priporočeno, brez nič dodatnega, je poštnina prišla 4,77 EUR+kuverta. To je bilo v jan. 2011, vem pa, da so marca malenkost podražali storitve.

Bodi vesel, da so ti pripravljeni vrniti vsaj 4.5. Na game.co.uk niso hoteli o vračilu poštnih stroškov niti slišati, saj v njihovih pogojih lepo piše, da kupec krije stroške pošiljanja nazaj (kljub temu, da je bila napaka na njihovi strani, ker so poslali počen plošček). Zato mi je Zavvi in TheHut tako pri srcu, saj še nikoli niso komplicirali in vedno povrnili vse stroške.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.