Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

  • 4 tednov kasneje...
Tudi jaz sem naročal pri game.co.uk in je bilo 2-3 dneh pri meni. Razen enkrat sem dobil po 14 dneh - bilo je več iger, vendar so se opravičili in napisali, če se mi ne da čakati, da mi vrnejo denar.

to pa si imel pomoje res srečo, da si tolk hitr dobu, ker že v naročilu piše 3-5 dni. jaz vedno čakam od 10 do 14 dni in nikoli niso nič obveščali. pa neglede na to a je bila ena igrca ali 10. je pa res da vedno dobim in so igre (tudi rabljene) lepo ohranjene.

Link to comment

čisto odvisno je, enkrat dobiš v 3 dneh (recimo Amazon je 100% v temu), iz Anglije pa potuje od 3 dni do 10, lahko pa tudi dlje. En moj paket je tko potoval na Slovaško, potem nazaj v UK, šele potem so ga pa preusmerili k nam.

Je pa tako, da če naročaš med vikendi ponavadi šele v ponedeljek pošljejo naprej. Nekatere štacune imajo pa blazne težave s čšžć, potem pa na etiketi printajo čudne znake, nakar so poštarji WTF is this.

Urejano od DrMiha

 

 

Link to comment

Ko se kupuje karkoli ki ni iz SLO ne uporabljati čšžć znakov. Tako je ziher da bo naslov pravilnon izpisan in čitljiv.

Drugače pa izkušnje so različne, 2, 3 dni ali pa skoraj dva tedna. Vse iz Anglije. Včasih pride še prej kot iz Nemčije recimo. Royal Mail je pač drugo kot pa DPD ali GLS...

Link to comment

Fora vseh teh online trgovin je v tem, da oni sami verjetno sploh nimajo nobenega skladišča ampak le posredujejo naročilo naprej. Jaz sem veliko naročeval na Zavviju, pa sem dobival pošiljke že iz Avstrije, Češke.... Od teh je tudi odvisno, kdaj boš zadevo dobil. Če so hitri in imajo špil na zalogi, ga lahko dobiš prej kot v enem tednu.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Fora vseh teh online trgovin je v tem, da oni sami verjetno sploh nimajo nobenega skladišča ampak le posredujejo naročilo naprej. Jaz sem veliko naročeval na Zavviju, pa sem dobival pošiljke že iz Avstrije, Češke.... Od teh je tudi odvisno, kdaj boš zadevo dobil. Če so hitri in imajo špil na zalogi, ga lahko dobiš prej kot v enem tednu.

nazadnje 2 naročila sta bila rabljena špila, ki so ga oni imeli na zalogi. in tudi ko spremljaš na njihovi strani ti piše dispatched, ker pomeni da so dali špil naprej in od računa trgal denar. nevem men je use skupi full smešn.

Link to comment
Vidiš kako smo različni. Jaz pa niti en rabljen špil nisem poslal nazaj, ker sem vedno dobil lepo ohranjenega. Evo po 14 dneh končno dobil igrco.

Očitno smo si res različni, ampak, veš kako je, če je oglaševan NOV špil in sem plačal za NOVEga, potem želim novega. Drugače naj reklamirajo 2nd hand in ga pač ne bom kupil. Ni, da hočem komplicirat, ampak pri enem mi je recimo manjkala kartica z DLC kodo. Če ne bi zahteval originalno zapakiranega, tega sploh nebi vedel. Pač, zame "novo" ni enako kot "lepo ohranjeno". ;)

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • Pred 1 mesecem ...

Tudi jaz sem danes prejel pošiljo iz playtech in morm rečt, da so kr korektni pa tudi cene niso nevem kaj proti ostalim slovenskim trgovinam. Ni mi jasno zakaj ima mantis Battlefield bad company 2 cez 50eu playtech pa 25eu??

Vito2323.png

 

"Always turn a negative situation into a positive situation."

 

 

 

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.