Skoči na vsebino

Nabava robe prek Interneta !


Samotar

Priporočene objave

A je kdo kupu xbox live 12 months iz amazon.com ? Zanima me če so region free kode, a me bo xbox napizdu ker nimam US live accounta?

Trenutno so 36$ kar pa niti ni slabo, digital seveda tko da kodo koj dobiš...

http://www.amazon.com/Xbox-LIVE-Month-Membership-Online/dp/B002VBWIP6

PS: Tisto "Online Game Code: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address." lah kar ignorirate ker majo to na vseh digitalnih zadevah (mam izkušnje).

EDIT: Sm kupu in je delal (mam UK account).

Urejano od MiyamotoMusashi

We don't stop playing because we get old, we get old because we stop playing.

XenoLair

XenoLair

Link to comment
A je kdo kupu xbox live 12 months iz amazon.com ? Zanima me če so region free kode, a me bo xbox napizdu ker nimam US live accounta?

Trenutno so 36$ kar pa niti ni slabo, digital seveda tko da kodo koj dobiš...

http://www.amazon.com/Xbox-LIVE-Month-Membership-Online/dp/B002VBWIP6

PS: Tisto "Online Game Code: Currently, this item is available only to customers located in the United States and who have a U.S. billing address." lah kar ignorirate ker majo to na vseh digitalnih zadevah (mam izkušnje).

EDIT: Sm kupu in je delal (mam UK account).

Na žalost so ceno povišali na 50$. :(

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
  • 4 tednov kasneje...
  • 4 tednov kasneje...
  • Pred 6 meseci ...

Rad bi prednaročil NBA 2k13, ki sicer pride že v torek pa me zanima nekaj stvari. Ima kdo že kakšne izkušnje z naročanjem iz spletne strani zavvi? Kako je z plačilom(verjetno je potrebna kartica), pa dostava. To pride prek pošte Slovenije verjetno? Koliko časa porabi pošiljka da pride v Slovenijo in kakšna je poštnina?

Če ne pa lahko predlagate kakšno drugo zanesljivo stran.

Hvala

Link to comment
Rad bi prednaročil NBA 2k13, ki sicer pride že v torek pa me zanima nekaj stvari. Ima kdo že kakšne izkušnje z naročanjem iz spletne strani zavvi? Kako je z plačilom(verjetno je potrebna kartica), pa dostava. To pride prek pošte Slovenije verjetno? Koliko časa porabi pošiljka da pride v Slovenijo in kakšna je poštnina?

Če ne pa lahko predlagate kakšno drugo zanesljivo stran.

Hvala

Zavvi je ok. Na pošiljko se čaka različno - od nekaj dni do nekaj tednov. Če boš naročeval pri njih imam nekje kodo s popustom za 10%.

Retired achievement whore!

 

 

Link to comment
Bi se priporočal, če slučajno nimaš kam z njo. :D Kako je pa z dostavo? To dostavi Hitra pošta ali kako?

tu je še the hut, kjer meni nazadnje niso zaračunali nič za poštnino. je pa zavvi pod hutom (ali kontra; tako sem vsaj bral na tem forumu), tako da sta ista firma in mogoče tudi pri zavviju ni poštnine.

kdo dostavlja ne vem, mi je pa bilo doslej edino naročilo dostavljeno kot pošiljka - v nabiralnik. pa dostava traja precej dlje kot npr prek amazona (je pa cenejša)

2k13 je super, tudi sam jo bom naročil v kratkem. škoda samo, da mi kreditne niso poslali pravočasno in so malenkost dvignili ceno od kar sem nazadnje gledal (za kakšne 6€)

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

itak, ampak kot sem omenil, prvič, ko naročaš kar komplicirajo, predvsem zaradi varnosti in zlorabe... potem, ko je to urejeno pa dobiš v roku par minut, je pa še kar nekaj drugih linkov po forumu za te trgovine...

Pazit moraš pač, da izbereš EU verzijo za pointe, za Live Gold pa je itak baje vseeno.

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.