Skoči na vsebino

3D očala za PC


BiZeLaNc

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Sem še čisto novi član vašega prekrasnega foruma in me zanimajo določene stvari.Verjetno je že kdo od vas slišal za 3D očala, ki se priklopijo direktno na monitor.

Na Bolhi sem opazil dva oglasa, ki pridajata ta 3D očala in sicer za 60€ in 100€.

Zanima pa me,če je kdo od vas že preizkusil to stvar in mi malo bolj opiše podrobno,kakšni so učinki kako približno izgleda ta stvar in če se splača sploh kupiti.:headscratch:

Vsaki,ki mi bo vsaj malenkost posredoval informacij bom zelo hvaležen.

:bowdown:

Dodajam še link od oglasov

http://www.bolha.com/index.php?search=3 ... rch&kat=-1

Hvala vam

LP,Uroš

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

Ja, jez sem šel gledat 3d film tisti deček pa deklica iz lave al nekaj takega, ko so še meli eno lečo rdečo eno pa modro, tisto je bla bedarija...

v glavnem zdaj malo one neke nove, ko je dosti boljše. Jaz sem gledo na ta način Beowulfa, pa je full cool :lol:

Samo malo čudno pride, ko podnapisi nico v 3d te pa so neki vzadi pa jih ne moreš prebrat.

en nasvet če bote imeli eneko težavo... zaprite eno oko pa lahko simpli lepo prebereš :hyper:

Ajd

Bo kaj bo... za enkrat pa je to.

Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

ja dostikrat ja, je pa ful smešno ko se dva menita in stoji en na skrajni desni en pa na skrajni levi vmes pa na steni visijo podnapisi. :lol:

Edino sem bil malo razočaran, ker sem šel gledat v x-pand pa sem mislo da bo kaj sedeže pajtlalo... pa ni :crybaby:

Pol sem pa sem se v stolu pajtlal (da bi ustvaril lastne učinke :P ) pa so me vsi okoli tak čudno gledali :D

Bo kaj bo... za enkrat pa je to.

Link to comment
ja dostikrat ja, je pa ful smešno ko se dva menita in stoji en na skrajni desni en pa na skrajni levi vmes pa na steni visijo podnapisi. :lol:

Edino sem bil malo razočaran, ker sem šel gledat v x-pand pa sem mislo da bo kaj sedeže pajtlalo... pa ni :crybaby:

Pol sem pa sem se v stolu pajtlal (da bi ustvaril lastne učinke :P ) pa so me vsi okoli tak čudno gledali :D

Ce so se pri men tresli. Pa tak nazaj me je nagnavo. Xpand ze ownapa oci me tut niso bolele.

Gapi x3.jpg

Link to comment

Pri Beowulfu (o katerem se pogovarjamo) se niso mogl trest....

Ker teh "tresocih stolov" je samo nekaj. In, ko sva z bratom tja prisla, sva rekla, da hoceva gledat Beowulfa, na tek posebnih stolih....pa so nama povedal, da PRI BEOWULFU TEH UCINKOV NI :eviltongue:

Glede na to, da smo koncal dabato o 3d ocalih in zamenal na 3d izkusnje, nasplosno, bi blo lepo, ce bi zamenjal ime teme....ali pa bi si svojo nardil :eye:

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.