Skoči na vsebino

živalsko prečenje: divji svet


GBwallace

Priporočene objave

  • Odgovorov 70
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Ka je mel neko posebno sadje al kaj??? Pa ko greš h enmu na obisk, ka maš še vedno lahk v žepu max. 30 predmetov, al maš kak kovček zdraven?

Bi se pa strinjal, da je špil zelo zanimiv. Aja pa to še, ko so neke kepe na tleh, ka se da iz tega kej naredit, al je to sam tak mal za valjat?

No sem zgruntal tiste snežne kepe...2 si naredite potem pa drugo privaljajte na prvo in se bo naredil snežak ki bo nekaj spregovoril nato pa bo ostal tam pri miru....

followmeontwitter.png
Link to comment

Jaz sem ga sestavil čist po naklučju sploh nisem vedel da ga lahko :) ...potem pa pač danes kotam to lepo pa sem probal in je šlo.....je res dober špil .... in bi se z kom zmenli da odpere mesto in pridemo drugi notri, lahko tudi jaz po možnosti ?

aja če ma kdo kake kewl oblačila in "kaj za na glavo" ( očala, klobuki, kape itd.) z veseljem odkupim....za dobro majico recimo 3-5 k za nekaj dobrega za na glavo pa še več :lol:

Lp

Aja se dobijo v ACWW kaki fireworks ? petarde, rakete itd. da bi to malo zdaj se obmetavali ?

followmeontwitter.png
Link to comment

No na mojem DSu je datum nastavljeni za en dan naprej, tako sva danes z andyjem se dobila v mojem mestu 10 do polnoč in proslavila novo leto. Pred Town hallom je taka tabla kjer se odšteva čas, zadnjo minuto se muzika izkluči in se sliši samo še piskanje ure. Ko pride ura na 00:00 se napiše napis new year! in čez pribl. 10-15sekund se začne velik ognjemet !!!

Torej verjetno skoraj edina igra kjer lahko pričakaš lepo novo leto...

Mi2 sva ga pričakala pač en dan prej kot ga boste vi ;)

BTW, ognjemet traja že 7 minut...pomojem traja dokler ne ugasneš DSa :)

followmeontwitter.png
Link to comment
  • Pred 5 meseci ...
ja imam problem...nimam zrihtanega wi-fija...pa me zanima če lahko sadje dobiš še na druge načine??? prosim odgovorite ker hočem odplačati frdamanih 180k. :crybaby:

P.S.a ti lahko tisti racoon v trgovini proda drugo sadje ali pa celo majhno drevo?

lp, DSmadfan :plan:

Pošiljaj drugim prebivalcem sadje poleg pisem in zna se zgodit, da ti pošljejo drugo sadje nazaj. Tako sem jaz nabral vse ostale vrste sadja. Kokos pa morje naključno naplavi na obalo, poglej vsak dan.

Link to comment

imam problem.....nism ravno ekspert v ACWW, pa me zanima če bi mi lahko kdo podrobno razložil kako posadiš drevo? jaz skopljem luknjo, dam notri sadež, ga ful zalijem da ne oveni...pa mi crkne....če ga pa ne zalijem mi pa tud crkne?!....baje je treba drevo ko ga posadiš samo enkrat zaliti :headscratch: a je to res :cough:

P.S. zdj imam kokos, peach (mislim breskva), hruško in češnjo, pa pomarančo seveda

EDIT: A MI LAHKO PROSIM KDO POMAGA

:bowdown:

lp, DSmadfan :plan:

Link to comment

Že po skoraj enem letnem 'rednem' igranju (vsaj 1x teden) Animal Crossing: Wild World še nimam največje hiše, in danes sem zopet pobiral sadje (ponavadi sem le stepal drevesa, in zdaj sem mel veliko sadja po tleh in ga je trebalo pospravit) in zaslužil 170k zvončkov in z njimi odplačal skoraj četrtino hiše. Hišo imam dokaj sodobno opremljeno (lahko pride kdorkoli v moje mesto, samo čas za igranje je treba najt). Imam eno sobo katera je skoraj kot kino. V ospredju 3je LCDji (no soba zgleda nekako takole):

untitledxm4.png

Imam pa še tudi eno podobno tako 'posebno sobo' v kateri je 8 računalnikov in 2 arcade mašini. Najvišje je itak spalnica kjer živijo/spijo:

-Klemen(jaz)

-Matjaž(brat)

-Ana(sestra)

Glavna soba (v katero se pride(takoj)če greš v hišo) je pa tako random postavljena, nek satelit, omara (notri hranim obleke, pohištvo, kape, dežnike itd.), postelja, LCD in še kaj verjetno. Vglavnem igra ga seka na celi črti.

followmeontwitter.png
Link to comment

no verjetno to že nekateri veste, ampak vseeno. tu ne gre popolnoma za cheat : časovni stroj pri ACWW. Preprosto je, če se ti recimo ne da čakat da ti zraste drevo, zgradi nova hiša, zrastejo sadeži, itd. preprosto zapustiš igro (ugasneš DS in ga zopet prižgeš). Tam vidiš meni (pichochat , wireless...) in seveda tam vsak najde kje se spremeni datum. Nato spremeniš za kakšne dva dni naprej in vola! v igri sta minila dva dneva. Če pa rabiš denar, pa daj na banko v igri 30.000 bells in nato zavrti datum na leto 2099. Dobili boš 99.999 bells, ampak pozor v tistih :D sto letih se vam bo svet popolnoma zarastel s plevelom in deteljo. Drugo je, da se bo veliko prijateljev odselilo (ampak ni nujno) in veliko drugih priselilo. Zelo nujno na koncu pa je, da nastavite datum nazaj na 2007. Hvala :rock: :bowdown: :car:

lp, DSmadfan :plan:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.