Skoči na vsebino

Vgradnja čipa


SlashSpeed

Priporočene objave

  • Odgovorov 104
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

  • Pred 1 mesecem ...

samo z nekim piratstvom se ukvarjate , da pa bi povedli ki lahk kupim Wii pointse za shop channel pa ne?

s piratstvom je samo sranje , nic vam ne dela nakoncu (nekaterim) j***t se morete z vgraditvijo in se v skrbeh ste , tudi krekane PC igre so history , krek je neprofesionalno naret , in vecina napak in crashov od iger je ponavadi samo zaradi kreka , pa ce tudi dobite cisto druge veze error messeage.

vprasat sem se mislil , gdo dela sploh te modchipe , zakaj sploh nintendo dovoli vgradnjo(z updejti ze ampak. se jih lahk izognes)

sg1atlantis.jpg
Link to comment

Wii pointse lahk kupiš v trgovini BIG BANG, MULLER, lahk jih kupiš na shop channelu ali pa v tujih spletnih prodajalnah, ki so omenjene na začetku tega foruma (moraš pa imeti kartico VISA ali MASTERCARD). Torej možnosti imaš kar nekaj.

Glede čipov pa tole, ali veš, da izdelava in vgradnja čipa ni nelegalno dejanje, vsaj v evropi. Sam sicer še nimam vgrajenega čipa, vendar ga verjetno bom, kljub temu pa sem že kupil kar nekaj iger.

Glede krekov za PC igre vedno so bili in vedno bodo. Igre pa so hroščate zaradi prehitrega lansiranja na prodajne police, ne pa zaradi kreka.

Link to comment
samo z nekim piratstvom se ukvarjate , da pa bi povedli ki lahk kupim Wii pointse za shop channel pa ne?

s piratstvom je samo sranje , nic vam ne dela nakoncu (nekaterim) j***t se morete z vgraditvijo in se v skrbeh ste , tudi krekane PC igre so history , krek je neprofesionalno naret , in vecina napak in crashov od iger je ponavadi samo zaradi kreka , pa ce tudi dobite cisto druge veze error messeage.

vprasat sem se mislil , gdo dela sploh te modchipe , zakaj sploh nintendo dovoli vgradnjo(z updejti ze ampak. se jih lahk izognes)

BTW: Cracki niso samo za piratske igre. Jaz npr. jih uporabljam pri originalnih igrah, zakaj? Zato, da mi delajo brez DVDja oz. CDja.

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.