Skoči na vsebino

Film clipi in podobne OMFG stvari !


sebek1

Priporočene objave

  • Odgovorov 96
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Top debaterji

Objavljene slike

Ajooooj. Cesa so sposobni ljudje. :amazed:

Tisti multikili na narrows cannonih. Pa guardian overkilli. Strgano. :bowdown:

Fail video je legenda. Uni, ki z Ghostom splatterja celo defending bazo v valhalli. Pa tisti, ko tip sticka enega, ki takoj umre od neke druge ekplozije, ta pa stickano truplo vrže nazaj vanj in ga usmrti je epska.

Snip3guy je pa sick sick sick. Pa res posrecen editing ima video. Jao, kake zivali. :disbelief:

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...

UUU, mongoose nov weapon of utter demolishment :D Res se da fajn gazit noobe če maš host, danes sem naredo splatter spree z warthogom. Pa tisti 50 wheelman 2 splatter only na standoffu je bil tud epski :D

Tile faili so tud zakon, mislim česa vse ni folk sposobn :D Prav lollal sem se zdaj tule :lol:

Pa še to (sound the fanfares)!!

Danes sem presegel 1500 wheelmanov, trenutno sem pri 1519 :thumbup:

Zdaj bom pa pisal na Bungie naj mi dajo en custom Warthog paintjob, 22 inch felne pa kanto nitrota for easier splattering. Aja, pa še za en sick sound system jim bom reko. Se bomo postavljali na Zanzibar beachu :D

NitroBlast90.jpg

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • 2 tednov kasneje...

A dejte no. Zdaj sem pogledal MLG top ten. Pa to je čisto nerealno, kam smo prišli. Če ni overkill, se sploh ne moreš plasirat, neglede na to, kaj si naredil. Noro res. Kakšno prvo mesto. Ti snajperji na narrowsih so neverjetni. :amazed: :amazed: :amazed:

Btw, te dni enkrat končno dobim nazaj X360ja in glede na to, da je hype za SF4 malo mimo, saj ga bomo resni začeli šopati predvsem offline, za Halo 3 pa pridejo nove mape, me zanima, če bo kdo spet za kakega slayerčka. :plan:

Link to comment
A dejte no. Zdaj sem pogledal MLG top ten. Pa to je čisto nerealno, kam smo prišli. Če ni overkill, se sploh ne moreš plasirat, neglede na to, kaj si naredil. Noro res. Kakšno prvo mesto. Ti snajperji na narrowsih so neverjetni. :amazed: :amazed: :amazed:

Btw, te dni enkrat končno dobim nazaj X360ja in glede na to, da je hype za SF4 malo mimo, saj ga bomo resni začeli šopati predvsem offline, za Halo 3 pa pridejo nove mape, me zanima, če bo kdo spet za kakega slayerčka. :plan:

Ma seveda bomo udarili kakega slayerja. Še posebno na specialni Forge mapi :drool: . Moram pa pred izidom map nabaviti točke :lol::mirror:

Link to comment
  • Pred 2 meseci ...

PURE AWSAM, Mario Kart 64

[youtube:1266hq9v]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=tpV_RXAz-bc&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=tpV_RXAz-bc&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:1266hq9v]

[youtube:1266hq9v]<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/watch?v=VwxpUWVl-QM&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><embed src="http://www.youtube.com/watch?v=VwxpUWVl-QM&color1=0xb1b1b1&color2=0xcfcfcf&feature=player_embedded&fs=1" type="application/x-shockwave-flash" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>[/youtube:1266hq9v]

Link to comment
  • Pred 3 meseci ...

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.