Skoči na vsebino

[Uradna tema]HL2 :Orange Box


D.Tidus

Priporočene objave

  • Odgovorov 90
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Priljubljeni dnevi za debate

Orange Box to PlayStation 3 Next Week
Companion Cube to find a whole new audience of admirers.
By Andrew Hayward, 12/03/2007
Electronic Arts announced today that The Orange Box, previously released for Xbox 360 and PC in October, will be available on PlayStation 3 in North America and Europe next week, on December 11th. France and Germany can expect to see the PlayStation 3 version early next year.

The Orange Box, originally developed by Valve, combines three new releases -- Half-Life 2: Episode Two, Portal, and Team Fortress 2 -- with Half-Life 2 and Half-Life 2: Episode One for what can only be considered a ridiculously great value. Well, we certainly thought so, at least.

However, our recent hands-on session with the near-final PlayStation 3 build (ported by EA UK) revealed several notable performance issues that may or may not be addressed before release. Proceed with caution, PS3 owners -- and look out for a full review here in the near future.

vir http://www.1up.com/do/newsStory?cId=3164690

Link to comment
  • 2 tednov kasneje...
  • N7

joj, mi je 11. tega meseca (takrat sem slučajno zašel v bb) prijavil prodajalec, da tega naslova verjetno v sloveniji sploh ne bo.

aja, vprašam. in pravi, da ja. verjetno. da se je to ze z nekaj naslovi zgodilo. jest pa: aja. pravi, ja. jest pa spet: aja, katerimi pa?

vsi boljsi spili se prodajajo. pa pravi, da ne... da je ze kar nekaj naslovov takih, ki jih pri nas ni mogoce dobit.

al sem jest za luno al pa tip res nima tri ciste in je samo se za v skladisce kjer se zlagajo marelice.

:tard:

ozi_SLO.png

Link to comment

Ma dej Bofex se dela norca iz samega sebe kar se tice prodaje konzol in iger.... Ce so na TV oddelku prodajalci se nekako kompetentni so na konzolnem in pcjaskem vec ali manj katastrofalno nepoduceni in te kar glava boli od njihovega nepoznavanja oz neseznanjena s tem kaj sploh imajo na zalogi ipd...

Link to comment
  • N7

no, pc oddelek je res pod vsako kritiko. kar se dogaja na tem koncu bi bilo potrebno z inspekcijo raztrgat! vam povem, tam se ljudi dobesedno nateguje... no to je ze druga zgodba.

kar se igerc tice pa sem s svojim "ajanjem" pri prodajalcu zelel vzbudit tisti kancek sarkazma, ko se se vsak sam pri sebi malo ugrizne v jezik. no pri tem pacientu sem vse skupaj le se podpihal.

skratka, katastrofa!

ozi_SLO.png

Link to comment

"Dont Listen To What Others Say!"

I got this game afew days ago in the hope that EA had fixed all the problems thats Gamespot, 1up and others had slagged it of for. Thankfully this version of the orange box is no where as bad as people say it is, ive played the halflife titles on pc and this port isnt much different. The graphics are basicly the same only the ps3's are alot lighter then the xbox 360's and when it comes to looking at things reflecting on the water, the ps3 version does look better. Also because the xbox 360 version is so dark coloured its hard to see some on the detail, like the outline of bricks on a wall, simple things but none the less things you notice if yoo look closely enough. The one thing that the ps3 version does suffer from are the load times, they can be upto 5 seconds longer then the xbox 360 times but its nothing drastic. All in all this is a great addition to the PS3 catalogue. 5 games in 1, you cant go wrong!!!...komentar ni potreben... :beer:

Link to comment

Igram Half Life 2(PS3).Sem prišel do chapter 4.Prvo razočaranje je,da špil ne podpira D.D 5.1 :( Samo stereo.Bravo EA,odlična poteza. :eviltongue::crazy:

Glede zatikanja pa tole:

Če ste si pogledali video na gamevideos.com(sekvenca s čolnom) ste verjetno opazili grdo upočasnitev celotnega dogajanja v igri.Prvič ko sem šel skozi ,tega frame-dropa ni bilo.Pojavi se le v primeru,če imate maksimalno hitrost.Drugače pa je vse skupaj tekoče in zaenkrat ni tak obup,kot so napisali nekateri.

Lep pozdrav

:)

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.