Skoči na vsebino

Pokažite svoje namizje


rolihandre

Priporočene objave

lol World of Gaycraft....

V kolikor je letelo na moj post. Ko boš malo starejši boš razumel, da ni vse v krvi, ninjah, avatarjih v obliki nea, ki strelja iz zaslona in pa (of course) izvirnih nickih, ki ponazarjajo pain, suffering & violence... :beer:

ne lol moj post je bil namenjan twety k ma wow na kompu, in pac ker jast osebno sovrazim wow zarad gnilga communityja sem pac skritizeru.

deletethis.jpg
Link to comment
  • Odgovorov 318
  • Od nastanka
  • Pretekli odgovor

Top debaterji

Top debaterji

Objavljene slike

ne lol moj post je bil namenjan twety k ma wow na kompu, in pac ker jast osebno sovrazim wow zarad gnilga communityja sem pac skritizeru.

Če ne maraš folka, še ni treba kritizirat špila. Pa najbrž dosti bedakov špila Bioshock, pa zaradi tega jaz ne kritizam vseh skupaj? Vsakmu svoje, a ne?

Dogs are not our whole life, but they make our lives whole.

Link to comment

Kje pa dobivate ostali slike za namizja? Jaz namizja menjavam zelo poredko. Pa še to le takrat ko slučajno najdem kako sliko ob surfanju po netu...

Če pa dolgo ne najdem nič si ga pa sam narišem (kot tole, ki ga mam sedaj)... :cool::D

Torej. Če mate linke do strani s hudimi fotografijami v visokih resolucijah (po možnosti wide), kar na dan z njimi... :beer:

lp,

k_k

Link to comment

No ja raizuken....

sicer sta u redu (pri prvem se vidi da je phhotoshop nekaj pacal :D ), ampak mi kazemo nasa trenutna namizja....ne ozadja.

Mini.Shark -> dokaj vredi....malce si pospravil najbrs. Pa vista inspirate al?

jurc-back -> tud lepo posparvleno....kar se tice ozadja pa-men osebno krejo na K**** ozadja, ki se jim ocitno vidi da so racunalniska.... :tepen:

Link to comment

tu še eno od mojih najljubših...

http://shrani.si/?2C/8Q/4udmXLeX/ozadje2.png

P. S. če rabi kdo ozadja, jst jih mam prek 200....

kontaktiraj me preko msn-ja oz. email

venta.kevca@gmail.com

--------------------------------------

Nameless_Dragon_Clan (NDC)

-=NDC=-Incure (incureseek)

-------------------------------------------

Airsoft SWAT

----------------------------------------------

Pink-Ponk team RPF

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.