Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ma ja saj ni bistvo katera konzola ma boljši hardver.

Bistvo je da smo od 1st partyjev dobili izredno lepe špile (HS; R&C, prihajajoči Uncharted,..), multiplatform špili pa so vsi slabši kot na xboxu, malenkostno, ampak vseeno. Ali pa skrajnosti kot so Assasin Creed, že primerjava slik obeh verzij pokaže da ima xb360 verzija bistveno lepšo grafiko, pa so kljub temu baje prisotni na ps-ju kar moteči frame-rate problemi. Kaj pomaga nevem kak hardver, če pa ga razen njihovih programerjev noben ne zna do konca izrabit. Škoda, po mojem bomo od Sonyja dobili špile, ki bodo v prihodnosti najbrž lepši od Xboxovih, ostalo bo pa tam-tam.

R&C ima izredno lepo grafiko, v gibanju še lepšo kot na slikah, vendar je težko reči, da je to najlepši špil na konzolah.

Link to comment

Leto 2008 bo leto ps3ja!!! Sony prehiteva tehnologijo z enim točno določenim namenom! 2ka je deset let razturavala med nami, 3ka bo prav tako! Poleg tega imajo osnovo za naprej...konfiguracija mogoče danes ne pride do izraza toliko...vendar se bo že v bližnji prihodnosti videla razlika med ps3 in xboxom 660? :cough: :ihih: verjetno 360ke ne bo več....al bojo vse modele furali pod tem imenom...pa upam oz. vem,da je med vami x škatlarji res kak dober računalničar, ki se razume in vidi potencial v grafičnih sposobnostih ene ali druge škalice...v glavnem, ko se bodo mojstri iger izpilili v izdelavi iger za ps3, potem bo moja zlata škatlica začela delovati prav... :ihih: ...sej ni ona kriva,če jo pa filajo z igrami, ki bi prav dobro laufale tudi na 2ki...lp :beer:

Link to comment

In kaj si sedaj povedal Kopercan? Ti lahka se tako promoviras PS3, a ce nima skoraj nobenih dobrih iger in nic boljse grafike je tak, kot da bi denar skozi okno vrgel. In pa ce se bo to uresnicilo kar si napovedal cez 4 leta, je brezveze to konzolo kupit sedaj, ker bos takrat dal zanjo manj kot 200€. Torej se enkrat stran vrzen dnar za nekaj kar nekdar bo. Jaz bom igral xbox360 in ce se uresnici kar si povedal takrat saltal na PS3. Drugace pa zakaj ni veliko (tudi dobrih) iger na PS3? Ker ga uporablja polovica manj folka in se tezji je za programiranje in s tem razvijalce bolj udari po zepih in casu. Xbox je prisel ven prej in zaradi tega ljudje niso hoteli cakat na PS3 (razen hudih FBjev). Stvar je kot je, pa si lahka vi ne vem kako dolgo glavo razbijate in upate na bolje cez..... hmmmm...... 5 let, ko bomo mi furali ze Xbox660. ;)

Link to comment
... je brezveze to konzolo kupit sedaj, ker bos takrat dal zanjo manj kot 200€. Torej se enkrat stran vrzen dnar za nekaj kar nekdar bo...

a ti sploh veš kakšna je bila cena PS2ja še pred letom in pol.... :crazy: 60.000,00 SIT ali 250€ in pričakuješ takšen padec cene :cough: ? Pa ni to x-box, ki ga v Italiji dobiš novega za 99€, če prineseš zraven PS2, 2igri, pa mem.card... :doh: ; nabor iger mate že, potenciala pa nikjer...lol! ti kar kupi 660ko al kar bo, jaz bom pa tekrat mojo zlato škatlico, še vedno z polno močjo uprabljal, ko boš ti že drugič 400€ porabil... :crybaby: :beer:

Link to comment

Lolz he said MGS4. Dam roko v ogenj, da bo to še en poneumljen špil, da o tem, da MGS4 konsistira iz 90% filmčkov in nič gameplaya ne govorimo.

Aja btw, zadnč sem bil v bigbangu in sem vidu 10 letne mulčke, ki so nabavlal Heavenly sworde in ostal šoder. Na koncu sem pa padu v smeh, ko sem vidu enga orto južnjaka, ki si je nabavu dodaten joypad. Meh, demografsko gledano je PS3 usran.

Hihi

NinjaKlan.gif

xFire: spankrock

Link to comment
Hehe. Zdi se mi, da tudi ti mlatiš prazno slamo...

PS3 bo najbrž zelo konkurenčen v veliko krajšem času kakor v 4 letih... Napovedujem nek preporod za časa izida MGS4.

Morda imam prav, morda ne. Bomo videli. Mlatenje prazne slame rulz... :D

in ti tudi

preporod z izidom MGS4 :lol: daj ne ga srat :bleh:

ker MGS1 je bil zakon na PS1 ostalo je pa slaba kopija

jaz čakam kaki S.o.T.Colossus 2 ali pa ICO2 za PS3 in ceno 250€

Xbox

Link to comment
pa ga mam čisto od začetka...deluje pa od 16-18h na dan... :cough::car::beer:

misliš od 16 ure pa do 18 ure :cough: ---} celi 2 uri ga imaš prižganega na dan :lol::lol: svaka ti čast pa še pol si na KSI forumu :cough: :bowdown:

Ne pametnjakovič!!!!!!!!!!!!! :crazy: od šestnajst do osemnajst ur na dan...drugače bi napisal od16h-18h... :cough: žal so tudi nepismeni tuki gor...LOL :mwahaha::beer::car: (btw. DjRider ti si car...upam,da se vidi zdej kdo je pameten oz.kdo sledi novicam in kdo se dela pametnega!!!!) :cough::mwahaha:

....aja pa zgleda da maš ti pri Konamiju veze,da veš kako bo MGS4 zgledal... :headscratch::mwahaha:

Link to comment

Ne pametnjakovič!!!!!!!!!!!!! :crazy: od šestnajst do osemnajst ur na dan...drugače bi napisal od16h-18h... :cough: žal so tudi nepismeni tuki gor...LOL :mwahaha::beer::car: (btw. DjRider ti si car...upam,da se vidi zdej kdo je pameten oz.kdo sledi novicam in kdo se dela pametnega!!!!) :cough::mwahaha:

....aja pa zgleda da maš ti pri Konamiju veze,da veš kako bo MGS4 zgledal... :headscratch::mwahaha:

škoda da nisi napisal, da ti laufa PS3 24/7 in to vsak dan :roll:

Ja sem prosil mojo 2 mesece staro hčerko naj mi ona prebere in napiše ker sem nepismen :lol::lol::beer:

(btw. DjRider ti si car...upam,da se vidi zdej kdo je pameten oz.kdo sledi novicam in kdo se dela pametnega!!!!)

glede tega stavka pa se raje vzdržim komentarja teško ampak se trudim :fiufiu: :ninja: :evil: :chicken:

Xbox

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.