Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

jaz nisem nikogar zalila niti ne trollam

zalilA ??? ŽALILa ??? deklica? :love:

Urejano od Mitkko

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Se podpišem pod tole.

Tu se ne oglašam več od kar ste stran prenavljali.

To je tako daleč nazaj, da se ne spomnim, kaj je bilo potrebno - "na novo" se registrirat ali podobno.

Po dolgem času sem šel brat tole debato in se na novo prijavit samo zato da povem svoje mnenje.

Kakšna škoda za mene.

Travar je žalil vse po spisku brez pardona, vsi admini ste se režali skoraj na ves glas, nekateri so orgazmirali (kitekat, če se ne motim. če se motim se opravičujem).

Bessie se je trudil in trudil ostat konstruktiven in inteligenten v svojih postih, travar je scal po njemu in ostalih.

Zafukal vam je stran, zdaj pa ko vam nekdo pove kakšna sranja ste dovolili, se obnašate bolj papeški od papeža.

Za vsako rit raste palca, vaša je že dolgo tega zrasla, škoda nadaljnega truda.

Si ti zihr, da si šel brat tole debato?

Sicer pa itak ne boš odgovoril, enako kakor andurilu nisi. Ahhh. The joy of internet anonymity. Vsi so glasni, nikomur pa ni treba nikoli odgovarjat za svoje izjave.

lp,

k_k

Link to comment

@Bessie-a še kr misliš da hočem preveriti achievemente,gamer score in podobna jajca?:duh:

A misliš da se kurčim da sem "pro" al neki??? :duh: Pa kaj ti ni jasno??? :duh:

Moj GT je mitko77. Nimam niti enih girsov na 100%.Rabim GT od trolla da ga povabim v party

ker bi rad preveril ali imam opravka z debilnim otrokom ali 50letno mtko ali kšna podobna jajca.

Vse možno se najde na Lajvu...tko da izzivam trolla ker bi ga rad slišal aN?

Ti pa spet neki mjaukaš...:duh:

Also.ker igram večkrat z Nitrotom in VEM da je cool model, avtomatsko

smatram za trolle vse anonimne kao igralce ki tle neki izzivajo in smetijo na okoli.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ma kaj ne bom odgovoril.

Prej sem bil U: Bezerk, zdaj pa to.

Kakšna anonimnost, napiši bezerk v kak search engine, pa zveš vse o men, na vseh forumih isti UN.

Ti napišem, star 39 let, arhitekt, lastnik XBOX360, 2xPS3, Wii, DS, 3DS, PSP, Sega MD2.

OK ?

Ti si se pa kot, da bi bil puhast pod brki(kar verjetno si), naslajal nad posti Rustje, dokler vam ni zlezel čez glavo, pol ste se ga pa odkrižal, kao men nč tebi nč.

Ko je kdo kaj napisal, naprimer jaz, kar ni bilo po godu vam ali vašemu zabavljaču Rustji je dobil 5(al kolk že) dnevni ban.

Vsi razen tistega seronje.

Najbolj naslajal si se ti in me mirno BANAJ, registriral sem se zato, da to povem, tudi tebi, ker si isto seronja. ŠIT, pač nizka čustvena inteligentnost, povedal sem pa le.

Aja, FU !

Link to comment
  • vrhovni

No, sej lepo, da si odgovoril na katerikoli del mojega posta, a ne? Prideš, nekaj skurcaš, ignoriraš odgovor, se spraviš direktno žaliti Kekita (očitno si sam na ful višjem nivoju, kot je bil po tvoje Travar, a ne?) in svoj post, potem ko tebi ni nihče naredil kaj podobnega, zaključiš z ozmerjanjem in za 39-letnika blazno primernim FU! Bravo.

Pa who da fak je Rustja?

Edino smešno mi je bilo, kako so se admini sprenevedali kot da niso vedeli da je Shoelace =Travar that was gold tko da ja je bil pod vašim okriljem.

90% je prijazno pomagal v PS3 temi 10% pa ne, lepo te prosim preglej se enkrat pa potem govori veliko se je pobrisalo sploh v temah MGS4, Warhawk GTA4, Haze itd tako da si prebral samo se tisto kar je ostalo in ni zbrisano tko da ne govori kako je Travar pomagal uporabnikom sem skoraj od zacetka na strani cudno da ga se kar zagovarjas in kot sem ze rekel pustimo zdaj to da ne bom sel off-topic in kasiral ban.

A imaš kakršenkoli dokaz, da sta Shoelace in Travar ista oseba? In zakaj bi bilo to sploh smiselno? Postala sta v istih topicih in se zajebavala iz istih stvari, s tem da je Shoelace potem nehal postati na KSi, Travar je pa še kar nekaj časa nadaljeval. In glede na to, da sta npr. v temle topicu postala oba, takorekoč istočasno, s povsem drugačnima IPjema, sta zelo verjetno ista oseba, ja.

Kaj je bilo in kaj ne brisano, po pravici povedano, nimam najmanjšega pojma. Se pa niti slučajno ne spomnim, da bi masovno brisali Travarjeve (in mogoče še čigave) žaljive poste, še posebej zato, ker so npr. Shoelaceovi povsem debilni in spammerski posti v PS3 podforumu še množično prisotni.

In Travarja branim točno samo toliko, kot si zasluži. S svojim konstanim utrujanjem o pomanjkljivostih PSNja, določenih špilov in Sonyjevih dejanjih je precej utrujal, ampak svoje teženje vsaj vedno argumentiral, kolikor je že bil s tem nadležen. Še jaz sem ga kar nekajkrat napizdil, ampak večinoma zaradi ponavljanja vedno istih stvari v različnih PS3 topicih. Kaj se je pisalo v tem topicu in kar se je pisalo izven njega sta pa dve popolnoma ločeni zadevi, česar vidva z Bezerkom nočeta dojeti. In izven tega topica je bilo par Xboxašev (Shoelace, RELIX, Liverpool ..), ki so mnogo bolj srali po PS3 podforumu, kot je to kadarkoli počel Travar.

Link to comment
Ma kaj ne bom odgovoril.

Prej sem bil U: Bezerk, zdaj pa to.

Kakšna anonimnost, napiši bezerk v kak search engine, pa zveš vse o men, na vseh forumih isti UN.

Ti napišem, star 39 let, arhitekt, lastnik XBOX360, 2xPS3, Wii, DS, 3DS, PSP, Sega MD2.

OK ?

Ti si se pa kot, da bi bil puhast pod brki(kar verjetno si), naslajal nad posti Rustje, dokler vam ni zlezel čez glavo, pol ste se ga pa odkrižal, kao men nč tebi nč.

Ko je kdo kaj napisal, naprimer jaz, kar ni bilo po godu vam ali vašemu zabavljaču Rustji je dobil 5(al kolk že) dnevni ban.

Vsi razen tistega seronje.

Najbolj naslajal si se ti in me mirno BANAJ, registriral sem se zato, da to povem, tudi tebi, ker si isto seronja. ŠIT, pač nizka čustvena inteligentnost, povedal sem pa le.

Aja, FU !

Imo trollaš. Najbrž niti nisi berzerk, al neki. 39 letnik imo ne more bit sposoben takšnega posta.

Sicer mi še vedno ni jasno nad čim naj bi se naslajal v preteklosti, glede na to, da sem bil eden redkih zagovornikov PS3ja in ničkolikokrat očital Travarju preveliko količino nepotrebega pljuvanja.

Also. Carsko si povedal kdo si. Jaz sem recimo ke_kit, povsod me najdeš na iternetu, sam iskat moraš (s tem, da boš mene dejansko najdu, ker se ne skrivam za nekim random vzdevkom). Mam 32 let in sem Industrijski oblikovalec in ilustrator. Imam tudi 32 inčni TV!

Evo. Sedaj nisem več anonimen in lahko žalim vsepovprek!!!

Še to. Nikoli nisem nobenega člana banal, ker bi me direktno žalil, ali se glede česarkoli ne bi strinjal z menoj. Prvih ne, ker mi je debilno zlorabljat položaj, drugih pa ne, ker nisem FAKING PRIZADET.

Dejansko ne vem, če sem kdaj sploh koga banal, razen kakih obvious trollov.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment
No, sej lepo, da si odgovoril na katerikoli del mojega posta, a ne? Prideš, nekaj skurcaš, ignoriraš odgovor, se spraviš direktno žaliti Kekita (očitno si sam na ful višjem nivoju, kot je bil po tvoje Travar, a ne?) in svoj post, potem ko tebi ni nihče naredil kaj podobnega, zaključiš z ozmerjanjem in za 39-letnika blazno primernim FU! Bravo.

Pa who da fak je Rustja?

A imaš kakršenkoli dokaz, da sta Shoelace in Travar ista oseba? In zakaj bi bilo to sploh smiselno? Postala sta v istih topicih in se zajebavala iz istih stvari, s tem da je Shoelace potem nehal postati na KSi, Travar je pa še kar nekaj časa nadaljeval. In glede na to, da sta npr. v temle topicu postala oba, takorekoč istočasno, s povsem drugačnima IPjema, sta zelo verjetno ista oseba, ja.

Kaj je bilo in kaj ne brisano, po pravici povedano, nimam najmanjšega pojma. Se pa niti slučajno ne spomnim, da bi masovno brisali Travarjeve (in mogoče še čigave) žaljive poste, še posebej zato, ker so npr. Shoelaceovi povsem debilni in spammerski posti v PS3 podforumu še množično prisotni.

In Travarja branim točno samo toliko, kot si zasluži. S svojim konstanim utrujanjem o pomanjkljivostih PSNja, določenih špilov in Sonyjevih dejanjih je precej utrujal, ampak svoje teženje vsaj vedno argumentiral, kolikor je že bil s tem nadležen. Še jaz sem ga kar nekajkrat napizdil, ampak večinoma zaradi ponavljanja vedno istih stvari v različnih PS3 topicih. Kaj se je pisalo v tem topicu in kar se je pisalo izven njega sta pa dve popolnoma ločeni zadevi, česar vidva z Bezerkom nočeta dojeti. In izven tega topica je bilo par Xboxašev (Shoelace, RELIX, Liverpool ..), ki so mnogo bolj srali po PS3 podforumu, kot je to kadarkoli počel Travar.

Ok zgleda da samo ti ne ves da je Travar=Shoelace, vprasi Areya. Govort da je 90% casa pomagal je tko smesno da glava boli mogoce si s tem mislil da je 90% casa pomagal tezit folku?? Najbolje se je sprenevedati potem ko ti nek papak zajebe skoraj celotno stran, in ste ga prenasali 3 leta brez ban-a lol

Res je tezko postat z drugacnim IP jem, res mi je smesno da se kar zagovarjas Travarja, imel je argumente? tip je govoril 3 leta eno in isto stvar, ze men je bil dosadan pa nimam PS3.

Takorekoč istočasno postanje? 10 min razlike in različni IP -ji to je pa res tezko narest sploh ce si student v ljubljani?? A ti jaz postam z dveh različnih IP-jev v 10 min lahko ti tudi v 5 min samo se mi ne da delat se enega accounta, ker mi je ta dovolj.

Ti ga pa kar zagovarjaj naprej in se sprenevedaj naprej ni cudno da je tukaj tako stanje kot je. Nekoc the best slo multiplatform stran, zdaj zal ne vec.

Urejano od Xbawks
Link to comment
@Bessie-a še kr misliš da hočem preveriti achievemente,gamer score in podobna jajca?:duh:

A misliš da se kurčim da sem "pro" al neki??? :duh: Pa kaj ti ni jasno??? :duh:

Moj GT je mitko77. Nimam niti enih girsov na 100%.Rabim GT od trolla da ga povabim v party

ker bi rad preveril ali imam opravka z debilnim otrokom ali 50letno mtko ali kšna podobna jajca.

Vse možno se najde na Lajvu...tko da izzivam trolla ker bi ga rad slišal aN?

Ti pa spet neki mjaukaš...:duh:

Also.ker igram večkrat z Nitrotom in VEM da je cool model, avtomatsko

smatram za trolle vse anonimne kao igralce ki tle neki izzivajo in smetijo na okoli.

Lej vse to ti je lahko jasno iz objav, ki jih daje, kaj mu češ dokazovat in preverjat? a zdaj se boš pa znašal nad debilnim otrokom ali 50 letno mtko? Oz. v nasprotnem primeru, če bi se izkazal, ga začel čatiti?

Škoda, da ni funkcije ignor na forumu, pa bi bilo večino teh težav rešenih v trenutku. :banghead:

Mijau & out!

respawn...

Še to kdo je že bil, ki je rekel, da bo zamenjal tabor PS3<->X360, če bo ta tema dosegla točno določeno število strani?

Pa malo smisla za hec imejte, pa se ja ne bomo kregal okrog igračk katera je boljša :?

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Glej če ti kej ni prav me dobiš u chatu na xboxu.

Če ne pa sočustvuj z severno korejo in pojej svojega

hišnega ljubljenčka....:loser:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Sej nimam pojma, zakaj se še ubadam s tabo, ampak okej, dejmo še zadnjič.

Tebi res še vedno ni jasno, zakaj si bil banan? Ne, nisi bil banan 'zaradi tistega svojega komentarja'. Zaradi 'tistega tvojega komentarja' si bil opozorjen, da nehaj s pisanjem o neki čist tretji temi v neprimernem topicu. Pa si težil naprej. In si bil opozorjen še enkrat, tokrat z izrecnim opozorilom, da te bom banal, če boš nadaljeval. IN SI NADALJEVAL. Ej, res, smili se sam sebi, ker si bil po dveh opozorilih potem dejansko banan. In da si bil banan samo za dva tedna, se imaš za zahvaliti izključno moji dobri volji, ker se mi je zdelo, da se boš potem mogoče spametoval in nehal drezati v isto tematiko. Zdaj mi ratuje počasi že žal za to odločitev.

Arey, ozr. kdorkoli drug, ki je bil v tej Xbox Live klapi .. a je Travar Shoelace? Ko mi bo kdo razen tebe to potrdil, ti bom dal prav, do takrat bom pa še naprej precej prepričan, da Shoelace ni imel nobenega razloga, da bi si moral na KSiju ustvariti alter-ego in se zajebavati s spreminjanjem IPjev. Če imaš ti toliko časa za zganjanje neumnosti po internetnih forumih, to ne pomeni, da to velja za vse.

Glede Travarjevih postov: pojdi na Napredno iskanje -> Iskanje po enem tipu vsebine -> Uporabnisko ime: Travar -> Isci v forumu: PS3 -> Pokaži rezultate kot: sporočila. Vsak lahko to naredi, na hitro preleti vseh pet strani njegovih postov in dobi nek splošen vtis o načinu njegovega postanja. Me zanima koliko folku se bo iz rezultatov zdelo, da je 90% cajta težil folku. Aja, ne, izbrisali smo očitno enih 120 njegovih postov, sorry. :duh:

Jaz zaključujem s tem debatiranjem s tabo, ker kot sem že rekel, nimamo vsi toliko časa za zganjanje neumnosti. Grem raje kaj postoriti za to našo ubogo stran, ki nimam pojma, kako sploh še preživi v vsej svoji bedi. Kaj ti še počneš tukaj, mi itak ni jasno. :picknose:

Sodelujem v debati.

Nevem koliko postov ste zbrisali samo vem da ni 90% postov pomagal uporabnikom ker 90% njegovih postov je v tej temi in v tej temi je jebal folk v glavo brez sankcij s strani adminov v ostalih temah je pa sodeloval 10%, tko da nimas prav sorry :petting:.

A mi bos zdaj rekel da ni 90% njegovih postov v temi PS3 vs Xbox glede na to da je 3 leta pisal v to temo non stop in sam vem da je bilo v temi ps3 vs xbox zbrisano veliko njegovih postov seveda tistih v katerih je zalil kar jih je bilo veliko??

Zajebancij s spreminjanjem ip jev ni nobenih .

Uzivaj v sprenevedanju naprej in ja ocitno ste zbrisali ene 120 njegovih postov ce ne se vec, verjetno se tudi ne spomnis ko je jebal

raveera z mnenjala v glavo se tudi ne spomnis, ker ste zbrisali dolocene poste ampak zihr jih niste a kako bos ze reku:petting:

lp

Urejano od Xbawks
Link to comment

Kakorkoli že s svojimi komentarji o komentarjih drugih pač nisi konstruktiven, sem pa že nekomu drugemu omenil, da na forumih ni demokracije, ampak velja to kar reče admin, če te opozori sprejmi in ne sikaj nazaj tudi, če imaš morda prav. Ker Admin je tudi človek in ima lahko slab dan ali teden ali pa se mu zameriš...

Kolega Travar je težil ampak je bilo zabavno tole pa niti ni več, tisto je bil vsaj danski četverec al kako že... to je pa navadna masturbacija, res škoda, da je bila temu namenjena tema zaklenjena!

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni

LOL. Ti si res en veveriček posebne vrste.

Tole ti še napišem, potem me pa v tem topicu več ni, ker bi ga pomoje itak morali že davno zapreti. Grem počasi in po vrsti, da boš mogoče tokrat dojel.

Tole sem napisal kvazi-bezerku, ki ga (povsem nepričakovano :fiufiu:) sedaj ni nikjer več na spregled, nanaša se pa tudi na vse tvoje blodnje:

Dej, samo to mi povej: a govoriš o Travarju v tem topicu, X360 vs PS3 vs wii - Odprta "debata" za fanboye, kjer je bilo 172x povedano, da bomo moderirali precej manj kot drugje, da je to gnojišče foruma, kjer potekajo najbolj debilne debate, pa še tukaj smo admini/modi neštetokrat ukrepali in zatežili folku, naj ohranja nivo debate in se ne spušča na osebni nivo?

Ali slučajno govoriš o recimo PS3 podforumu, kjer sem ravnokar na hitro pregledal vse Travarjeve poste, pa je v 90% primerih izjemno prijazno pomagal folku pri njihovih vprašanjih, v ostalih 10% pa precej argumentirano (a tečno) jamral čez PSN, trofeje, Haze in še kako zadevo, ki mu je šla v nos, in smo ga še celo pri tem napizdevali, naj že neha ponavljati venomer isto?

Kasneje tebi še enkrat odgovorim ISTO:

Kaj se je pisalo v tem topicu in kar se je pisalo izven njega sta pa dve popolnoma ločeni zadevi, česar vidva z Bezerkom nočeta dojeti.

In ti še naprej ne dojameš:

Govort da je 90% casa pomagal je tko smesno da glava boli mogoce si s tem mislil da je 90% casa pomagal tezit folku??

.. in mi na moj zadnji post potem napišeš tole, LOL:

Nevem koliko postov ste zbrisali samo vem da ni 90% postov pomagal uporabnikom ker 90% njegovih postov je v tej temi in v tej temi je jebal folk v glavo brez sankcij s strani adminov v ostalih temah je pa sodeloval 10%, tko da nimas prav sorry :petting:.

A mi bos zdaj rekel da ni 90% njegovih postov v temi PS3 vs Xbox glede na to da je 3 leta pisal v to temo non stop in sam vem da je bilo v temi ps3 vs xbox zbrisano veliko njegovih postov seveda tistih v katerih je zalil kar jih je bilo veliko??

Torej napišem, da mi ne enačiti tega topica in ostalih delov KSi, ker smo tukaj 10x manj moderirali in dopuščali mnogo več kot drugje. Težiš o Travarju, kako je kao povsod delal štalo. Napišem še enkrat isto. Težiš naprej. In na koncu koncev napišeš, da je jebal folk v glavo itak v tej temi. Ne, a fakin res?!

Če se ima še kdo voljo s tabo ukvarjati v tej temi, be my guests. Jaz sem zaključil s to produktivno porabo časa.

Link to comment
LOL. Ti si res en veveriček posebne vrste.

Tole ti še napišem, potem me pa v tem topicu več ni, ker bi ga pomoje itak morali že davno zapreti. Grem počasi in po vrsti, da boš mogoče tokrat dojel.

Tole sem napisal kvazi-bezerku, ki ga (povsem nepričakovano :fiufiu:) sedaj ni nikjer več na spregled, nanaša se pa tudi na vse tvoje blodnje:

Kasneje tebi še enkrat odgovorim ISTO:

In ti še naprej ne dojameš:

.. in mi na moj zadnji post potem napišeš tole, LOL:

Torej napišem, da mi ne enačiti tega topica in ostalih delov KSi, ker smo tukaj 10x manj moderirali in dopuščali mnogo več kot drugje. Težiš o Travarju, kako je kao povsod delal štalo. Napišem še enkrat isto. Težiš naprej. In na koncu koncev napišeš, da je jebal folk v glavo itak v tej temi. Ne, a fakin res?!

Če se ima še kdo voljo s tabo ukvarjati v tej temi, be my guests. Jaz sem zaključil s to produktivno porabo časa.

Glej Alvin

Ja samo da to ne pomeni da je v 90% postov pomagal folku kot ti pravis:petting: in se vedno mi je smesno da ga tako vneto zagovarjas pa najvec dreka je tukaj mesal, in Travar je bi velikokrat opozorjen in glej ga zlomka ni dobil 5 dnevni ban kot jaz.

Je delal stalo v MGS 4 temi, Haze temi in GTA4 temi in ce se se spomnim v Civilization Revolution in je bilo veliko postov pobrisanih, ampak zdaj bos ti reku da se tega ne spomnis ker je on 90% postov pomagal folku:petting:.

Urejano od Xbawks
Link to comment
Glej Alvin

Ja samo da to ne pomeni da je v 90% postov pomagal folku kot ti pravis:petting: in se vedno mi je smesno da ga tako vneto zagovarjas pa najvec dreka je tukaj mesal, in Travar je bi velikokrat opozorjen in glej ga zlomka ni dobil 5 dnevni ban kot jaz.

Je delal stalo v MGS 4 temi, Haze temi in GTA4 temi in ce se se spomnim v Civilization Revolution in je bilo veliko postov pobrisanih, ampak zdaj bos ti reku da se tega ne spomnis ker je on 90% postov pomagal folku:petting:.

Deeeej faaak. Dej si že enkrat v glavo, da s strani nas adminov (Anduril, jaz, Ozi, DrMiha) ni bil Travad deležen nobene (NO-BENE) posebne obravnave. Mogoče so mu kdaj kaki 360 oreintirani modi (ne bom delal imen, vednar verjetno vsi vemo kdo so to) pogledali skozi prste, ampak to je to.

Tako da nehaj zdej tu utrujat Andurilu ali komurkoli drugemu od KSi adminov, ker streljaš v tri krasne.

lp,

k_k

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.