Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Brez zamere, mal si dosadan model.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Model vem :sweat: saj je bil Travar tudi pa je utrujal 24/7 3 leta skupi brez problema in je se rekel da je vprasal admine ce jih moti to in so rekli ne in to je celo v tej temi zapisano malo preglejte, ce se ni zbrisano saj konec koncov je bil donator :petting:

Zate ke-kit vem za ozi-ja in dr. miha tudi ampak nevem zakaj Anduril tako zagovarja Travarja ala 90% postov je pomagal uporabnikom črnc prosim:duh:

Itak da so bili xbox orientirani Admini, ala ustanovitelj te teme ampak ste ostali to dopuščali zato pa ima zdaj Bessie monologe v ps3 temi :sweat:

V temi sem govoril nasplošno admini dokler ga Anduril ni zacel zagovarjat kot da mu je long lost son.

Travar je folku govoru idiot debil itd nikoli 5 dnevnega bana cudno :fiufiu: tako da mu niso samo vcasih pogledali skozi prste se spodbujali so tako vedenje določeni admini.

Urejano od Xbawks
Link to comment

Kako slabo hendlate trolle...

Trenutno pride troll.Nekdo ga poflejma.Troll se brani.Bessie ga brani.

Jaz ga poflejmam.Bessie flejma mene.Troll meče drek vse na okoli.

Pet uporabnikov se umeša.Pet moderatorjev jih moderira.Nakar jih

flejmajo.Nekdo spet potrolla vse skupi.Pol pride kšn random vse skupi

kod drek pomešat.Pol se folk zagovarja. Pol grejo preverjat kdo je kaj

in kdaj in kolko napisal.Pol se bana.Kasneje odbana.Cela frka...

In zadeva se zavleče.12 ljudi umešanih.7 od teh že pošteno butthurted.

Travar se je očitnim debilom posvetil ter jim pokazal njihovo debilnost.

Jo razložil.Jo rasčlenil.Človek je res imel skill za posekat krila "pametnim".

Trenutno pa en xbawks pride težit vašim moderatorjem,administratorjem ter

uporabnikom.Je anonimen.NI del slovenskega game komjunitija.Noben ga

ne pozna.Nobenmu ni kakorkoli že pomagal.Nič novega ali pametnega

dodal.Nikoli ga ne bo noben vidu ali z njim igral.Nima GT.Nima PSN.

Noben pa ni sposoben takega človeka ustavit preden začne random srat na okoli...:headscratch:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Kako slabo hendlate trolle...

Trenutno pride troll.Nekdo ga poflejma.Troll se brani.Bessie ga brani.

Jaz ga poflejmam.Bessie flejma mene.Troll meče drek vse na okoli.

Pet uporabnikov se umeša.Pet moderatorjev jih moderira.Nakar jih

flejmajo.Nekdo spet potrolla vse skupi.Pol pride kšn random vse skupi

kod drek pomešat.Pol se folk zagovarja. Pol grejo preverjat kdo je kaj

in kdaj in kolko napisal.Pol se bana.Kasneje odbana.Cela frka...

In zadeva se zavleče.12 ljudi umešanih.7 od teh že pošteno butthurted.

Travar se je očitnim debilom posvetil ter jim pokazal njihovo debilnost.

Jo razložil.Jo rasčlenil.Človek je res imel skill za posekat krila "pametnim".

Trenutno pa en xbawks pride težit vašim moderatorjem,administratorjem ter

uporabnikom.Je anonimen.NI del slovenskega game komjunitija.Noben ga

ne pozna.Nobenmu ni kakorkoli že pomagal.Nič novega ali pametnega

dodal.Nikoli ga ne bo noben vidu ali z njim igral.Nima GT.Nima PSN.

Noben pa ni sposoben takega človeka ustavit preden začne random srat na okoli...:headscratch:

OOOOOOOOOOOOOOOO :petting: cry me a river.

Ravno gledam stare poste :petting::petting:ti si ga celo oklical za choosen one KSi skupnosti :sweat:

In glej ga zlomka jaz sem "troll" kot ti pravis ampak se kar za uporabnike uporabljas besedo "debil" zdaj pomoje je s tabo nekaj narobe jaz ne žalim Ksi uporabnikov in se enkrat ko bo pogoj za sodelovanje na forumu GT ga bom dal prej pač ne ker nikjer v pravilih ne piše da moram dati GT.

lp

Urejano od Xbawks
Link to comment
OOOOOOOOOOOOOOOO :petting: cry me a river.

Ravno gledam stare poste :petting::petting:ti si ga celo oklical za choosen one KSi skupnosti :sweat:

In glej ga zlomka jaz sem "troll" kot ti pravis ampak se kar za uporabnike uporabljas besedo "debil" zdaj pomoje je s tabo nekaj narobe jaz ne žalim Ksi uporabnikov in se enkrat ko bo pogoj za sodelovanje na forumu GT ga bom dal prej pač ne ker nikjer v pravilih ne piše da moram dati GT.

lp

Draga gospodična xbgawgs,

v nobenem primeru vas ne silim ali silimo da si kupite katero koli konzolo.Ni vam potrebno

dodajati PSN ali GT ker smo vas že označili kod trolla.Na žalost je vaša šansa da

postanete del slovenskega game community-ja za vas potekel.

Vaše mnenje bo ostalo for ever irelevantno.

Tko da 4everalone4life...

ALSO.po več letnih iskušnjah ste v uni kategoriji ljudi ki igrajo Gearse offline proti botom...ta zadna pač...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Valda je CHOSEN1 če ga ti omenjaš vsak dan a človek

ni zabil nobenga trolla že eno leto...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Draga gospodična xbgawgs,

v nobenem primeru vas ne silim ali silimo da si kupite katero koli konzolo.Ni vam potrebno

dodajati PSN ali GT ker smo vas že označili kod trolla.Na žalost je vaša šansa da

postanete del slovenskega game community-ja za vas potekel.

Vaše mnenje bo ostalo for ever irelevantno.

Tko da 4everalone4life...

ALSO.po več letnih iskušnjah ste v uni kategoriji ljudi ki igrajo Gearse offline proti botom...ta zadna pač...

Katerega dela mojega posta cry me a river pa nisi razumel??:sweat::petting:

Link to comment

Sicer se nočem vmešavat v vašo debato, a ta xbawks je res zoprn. Jaz ga v dveh mesecih nisem še videl napisat konstruktivnega posta.

Resno model, če se ti zdi ta forum/njegovi uporabniki/admini slabi, pojdi drugam. Samo v Slo gamerski sceni imaš na izbiro vsaj dva druga foruma.

Vedno praviš kako so drugi v preteklosti tukaj smetili, a zgleda da se ne zavedaš da si trenutno ti EDINI ki smeti po forumu.

Link to comment

Saj ni kaj več povedat, PS3 je slabša konzola od boxa, ker nima crossgame chata in ker so vdrli v PSN in ker je Sony odstanil Other OS in ker so zmanjšali število konzol za aktivacijo PSN iger in to je to! Mu ne pomaga nič, da v prodaji že tretje leto vodi pred konkurentom, ker v skupnem seštevku še zmeraj puši, mu ne pomagajo nit ekskluzive, ker se bistveno slabše prodajajo kot multiplatforme na Xbox in eksluzive zanj... kvaliteta pač ni merilo uspešnosti.

Kaj ti bo Resistance 3, SOCOM 4, Uncharted 3, Killzone 3, Infamous 2, razne HD predelave iz PS2... če imaš pa na Xboxu Haloje in Gearse, da ne omenjam crossgamechata in vseh multiplatform iger, ki jih lahko enako ali celo bolje igraš na X-u?

OK Kinect ni ravno nekaj superiornega Move-u vsaj kar se iger tiče in nadzora v njih, ampak vseeno...

Kakšen smisel je možnost gledanja BR filmov, če jih itak lahko dobiš v drugačni obliki z nezmanjšano kvaliteto in s tem prišparaš ob nakupu konzole, ok pri inštalaciji nekaterih iger pač stisneš zobe in parkrat zamenjaš plošček, big deal.

Novejši modeli Xbox-a so bistveno tišji kot stari, tako, da je še ta prednost PS3-ja skoraj izginila...

Torej zakaj bi se jajcali okoli očitnih reči, če je pa bolj zabavno drkat en drugega, kaj je kje napisal in zakaj je to glupo ali pa ne!

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.