Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ke-kit povej a mittko in Trigger dajeta pametne argumente malo preglej njihove enovrstičnice??

Pa te še nisem videl da bi njiju žalil.

Z mmiittkkoottoomm sva že imela nesoglasja.

Nate se zdej obračam, samo zato ker tovji posti izpadejo še posebej nadležni in sami sebi namen.

Nič ne poveš, samo utrujaš, po domače povedano.

lp,

k_k

Link to comment
Kaj, če bi se preselil na ZS-je? Modi pa bi te off poste pobrisla?

Sej ne pomaga nič. Brezveze vse skupaj.

Tema je bila od vedno namenjena tudi trollom.

Tisti, ki smo hoteli tudi kaj argumentiranega napisat smo itak vedno naleteli na debilizme z druge strani. Ampak jebat ga. Tako je stanje tukaj danes.

Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni.

Sam meni se niti tega ne da več.

Ko vidiš s kom imaš opravka, ti postane vse skupaj brezpredmetno.

lp,

k_k

Link to comment
Sej ne pomaga nič. Brezveze vse skupaj.

Tema je bila od vedno namenjena tudi trollom.

Tisti, ki smo hoteli tudi kaj argumentiranega napisat smo itak vedno naleteli na debilizme z druge strani. Ampak jebat ga. Tako je stanje tukaj danes.

Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni.

Sam meni se niti tega ne da več.

Ko vidiš s kom imaš opravka, ti postane vse skupaj brezpredmetno.

Kakor vidim tukaj samo ti ti osebno žalis mene jaz se tega ne posluzujem kot sem ti napisal na ZS.

Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni.- tole je pa smesno lahko vprašaš Bessija koliko s eje to toleriralo

Urejano od Xbawks
Link to comment
Kakor vidim tukaj samo ti ti osebno žalis mene jaz se tega ne posluzujem kot sem ti napisal na ZS.
Sej ne pomaga nič. Brezveze vse skupaj.

Tema je bila od vedno namenjena tudi trollom.

Tisti, ki smo hoteli tudi kaj argumentiranega napisat smo itak vedno naleteli na debilizme z druge strani. Ampak jebat ga. Tako je stanje tukaj danes.

Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni.

Sam meni se niti tega ne da več.

Ko vidiš s kom imaš opravka, ti postane vse skupaj brezpredmetno.

enajstznakov

lp,

k_k

Link to comment
Ke-kit me žali po ZS in v temi zraven pa govori -Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni. ćrnc prosim:sweat:

meni se ne da več v tej temi držat nekih pravil

če imam opravka z debili, bom pač to enostavno povedal nazaj

al pa so na drugi strani pač samo polpismeni ljudje

tough luck

enostavno mi je že od zdavnaj padlo dol za to temo

ko sem vidu kako razni trolli ne jebejo pet posto, če si skušal karkoli držat na kulturni in argumentirani ravni, sem si pršu gor, da je brezveze

also:

v zsjih te pa res nisem žalil, wtf...

edina žalitev tu notri je nickname xbebec, ki ti imo zelo pristoji.

jebi ga.

lp,

k_k

Link to comment
enajstznakov

meni se ne da več v tej temi držat nekih pravil

če imam opravka z debili, bom pač to enostavno povedal nazaj

al pa so na drugi strani pač samo polpismeni ljudje

tough luck

enostavno mi je že od zdavnaj padlo dol za to temo

ko sem vidu kako razni trolli ne jebejo pet posto, če si skušal karkoli držat na kulturni in argumentirani ravni, sem si pršu gor, da je brezveze

Cak ke-kit zdaj sem pa jaz kriv ce imas slabe zivce in te s tira mecejo posti v katerih ne žalim uporabnikov. Medtem pa ti kot admin žalis mene osebno in v isti sapi pravis "Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni" še enkrat ćrnec prosim:sweat:

Ćakam ban da sem šel off-topic kakor je izpostavil Bessie, medtem ko to drugi delajo brez problemov

Ja žališ me z xbebec medtem se jaz tega nisem posluževal in nisem žalil nobenega uporabnika. Ni cudno da ta stran propada nekoc hcerinska stran jokerja zdaj pa noce noben o Ksi slišati na Mnenjalu.:fiufiu:

Urejano od Xbawks
Link to comment
Kakor vidim tukaj samo ti ti osebno žalis mene jaz se tega ne posluzujem kot sem ti napisal na ZS.

Edino kar nismo tu not tolerirali je bilo direktno žaljenje na osebni ravni.- tole je pa smesno lahko vprašaš Bessija koliko s eje to toleriralo

Daj že mir, marsikaj se je napisalo in marsikdo bi lahko bil užaljen, če nisi pripravljen na težke besede se ne spuščaj v to. Imeli smo vse živo od drekojedcev, opic, idiotov... pa kaj. Če mi nekdo reče, da sem budala, ker mislim, da je blueray boljši od DVD-ja, se mi res ni treba branit in jokat, da jaz pa nisem budala in da sem užaljen.

Te pa vprašam a si bebec al nisi? Mogoči si pa samo mlad in neizkušen pa bi rad pokazal, da se že briješ!? ne vem pa me niti ne zanima!

Ne maraš COD, ok povej zakaj in argumentiraj in se ne meni za opazke, ki te skušajo diskriditirat, če imaš prav se bo že videlo. Mitkko bo vedno skočil v zrak, ko bo kdo kaj rekel proti Gersom, pa tudi če ima za to argument, je pač pristranski, kot vsak fan, ki bi dal srce za svojo relikvijo! A zdaj se bomo pa zaradi tega sekiral! C'mon!!!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Daj že mir, marsikaj se je napisalo in marsikdo bi lahko bil užaljen, če nisi pripravljen na težke besede se ne spuščaj v to. Imeli smo vse živo od drekojedcev, opic, idiotov... pa kaj. Če mi nekdo reče, da sem budala, ker mislim, da je blueray boljši od DVD-ja, se mi res ni treba branit in jokat, da jaz pa nisem budala in da sem užaljen.

Te pa vprašam a si bebec al nisi? Mogoči si pa samo mlad in neizkušen pa bi rad pokazal, da se že briješ!? ne vem pa me niti ne zanima!

Ne maraš COD, ok povej zakaj in argumentiraj in se nemeni za opazke, ki te skušajo diskriditirat, če imaš prav se bo že videlo. Mitkko bo vedno skočil v zrak, ko bo kdo kaj rekel proti Gersom, pa tudi če ima za to argument, je pač pristranski, kot vsak fan, ki bi dal srce za svojo relikvijo! A zdaj se bomo pa zaradi tega sekiral! C'mon!!!

Čakaj jaz ne žalim na osebni ravni zakaj bi se tega posluževal s tem samo pokazeš da si slabic sibkega uma.

Link to comment
Aja zdaj tolerirate žaljenje na osebni ravni??
Ne vem za ostale mode/admine, vendar meni se ne da več ukvarjat s tem v tej temi. Itak se je totalno izrodila.

Boli me patak, če kdo koga žali. Itak je tu not vse trollanje, ane? Vsi smo ena velika familija trollov. How nice...

Evo lej, vzamem nazaj tistega xbebca, da ne boš obolel preveč, ker ti je stric z interneta uniču otrošvo al neki.

Nisem mislu resno. Je blo bolj za comic relief. Sam očitno sem naletel na purista, ki pozablja kake debilizme v obliki obvious sarkazma spušča od sebe.

O&O!

lp,

k_k

Link to comment
Ne vem za ostale mode/admine, vendar meni se ne da več ukvarjat s tem v tej temi. Itak se je totalno izrodila.

Boli me patak, če kdo koga žali. Itak je tu not vse trollanje, ane? Vsi smo ena velika familija trollov. How nice...

Evo lej, vzamem nazaj tistega xbebca, da ne boš obolel preveč, ker ti je stric z interneta uniču otrošvo al neki.

Nisem mislu resno. Je blo bolj za comic relief. Sam očitno sem naletel na purista, ki pozablja kake debilizme v obliki obvious sarkazma spušča od sebe.

O&O!

No lepo da si vzel nazaj ti oprostim:petting:

Link to comment

Xbawks, v bistvu kaj bi ti rad, to me nekako spomni na moja frocka, ko sta se še dojili in ju je mamica odstavila od svoje dojke in sta jokajoče hlastali za seskom!

Ej nekaj sem se spomnil, pazi to:

Nerd is a term that refers to an intelligent but single-minded person obsessed with a nonsocial hobby or pursuit. Nerds are generally considered to be awkward, shy and/or unattractive by most. Thus, a nerd is often excluded from physical activity and considered a loner by others, or will tend to associate with a small group of like-minded people.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Mitkko bo vedno skočil v zrak, ko bo kdo kaj rekel proti Gersom, pa tudi če ima za to argument, je pač pristranski, kot vsak fan, ki bi dal srce za svojo relikvijo!
AMEN:yes:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.