Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

OK, saj je prav da malo poflejmaš po PS3, samo ko berem take komentarje me prav srat prime kake vrste gamerjev so dandanašnji igralci.

Ja, na PS3 je potrebno igre še inštalirat, mislim da 5 minut več počakat ne bi smelo nobenemu predstavljati problema... sploh človeku s 105k gamerscora 5 minut ni nič, glede na to koliko časa zabije pred Tvjem.

Firmware naslednjič raje potegni s Pcja, potem s pomočjo USB ključka inštaliraj na PS3, bo bistveno hitreje. Ali poveži PS3 na router s kablom, če imaš slučajno zdaj povezanega wireless, to tudi pohitri stvari.

Kar se tiče ostalih stvari (meniji, joypad...). Tle se ti pač vidi da nisi pravi ljubitelj iger, da te motijo tako majhne stvari, kot so inštalacije, meniji... Spomnem se ko sem po PSX-u nabavil N64. Konzola je bila z uporabniškega vidika bistveno manj prijazna od PSXa, sploh z unimi kartušami so bila jajca, ampak ko sem pognal Banjo-Kazooie, Zelda: OoT, F-zero X, sem takoj na vse pozabil in se prepustil užitku nadmočnih iger. Jebeš take malenkosti, igre so važne.

H.Rain sorry to ni špil za mene

Ja Heavy Rain je namenjen drugačni publiki kot ljubiteljem Mass Effecta in Haloja.

Če citiram stavek iz novega Jokerja: “Dorasel izdelek za doraslo publiko,…”.

Link to comment

Me zanima, če je vredno kupit PS3 samo za Heavy Rain ?? Seveda bi še zraun GOW III, ki mi je tudi odličen špil?? Bo še kej takega letos na PS3 kot je Heavy Rain? Heavy rain mislim da xbox 360 tu nima konkurence z nobenim špilom, pa pustmo zdej FPS halo

Še bolša varjanta pa bi bla če bi kdo lahka posodu PS3 za en teden ali dva + heavy rain igro, seveda plačam izposojnino

Link to comment

Ma glej odvisno kak gamer si.

Če si bolj "mainstream" gamer potem vsekakor ostani na xboxu, saj ima bistveno kvalitetnejše shooterje, dirkačine, itd. Če so ti všeč bolj popularni žanri ostani na xboxu, saj so Halo, Gow, Forza boljši od Uncharteda, Killzona ter Resistanca.

PS3 pa ima drugje bisere, kot so Valkyria Chronicles, MGS4, Wipeout HD, Demon's Souls, itd. Vendar vedi da ti žanri in tipologije iger ne bodo vsem všeč, tako da bi moral te igre najprej poskusit, da bi vedel če se ti splača nakup PS3.

Link to comment

Xbox 360 bi ti lahko posodil (se ga že kaka dva tedna nisem dodatknil) PS3 je pa žal preveč v uporabi in imam preveč osebnih reči gor, da bi ga lahko posojal.

Samotar, zakaj pa si si pravzaprav sposodil PS3? Ne pričakuj ne vem kaj več kot na Xboxu 360, predvsem pričakuj drugače in pogrešal boš čvek, tega pač ni, tudi PS3 igralci ponavadi nis(m)o vajeni razlaganj in pogovorov.

BessieSABU.png

Link to comment

Samotar, zakaj pa si si pravzaprav sposodil PS3? Ne pričakuj ne vem kaj več kot na Xboxu 360, predvsem pričakuj drugače in pogrešal boš čvek, tega pač ni, tudi PS3 igralci ponavadi nis(m)o vajeni razlaganj in pogovorov.

Ne veš stvar je v tem da to kar ima x360 sem pričekoval da ima tudi PS3 glede kako ga večina hvali, saj je različni sistem in določeno je podobno ampak sem pač več pričakoval :(

Pač sem izpostavil kar me moti na PS3 napram X360.

Xbox

Link to comment

Ja, na PS3 je potrebno igre še inštalirat, mislim da 5 minut več počakat ne bi smelo nobenemu predstavljati problema... sploh človeku s 105k gamerscora 5 minut ni nič, glede na to koliko časa zabije pred Tvjem.

Ni problem samo ko ne pričakuješ da moraš inštalirat demo te to moti mene je

Kar se tiče ostalih stvari (meniji, joypad...). Tle se ti pač vidi da nisi pravi ljubitelj iger, da te motijo tako majhne stvari, kot so inštalacije, meniji...

Tu se motiš in zelloooo ;)

H.Rain sorry to ni špil za mene

Ja Heavy Rain je namenjen drugačni publiki kot ljubiteljem Mass Effecta in Haloja.

Če citiram stavek iz novega Jokerja: “Dorasel izdelek za doraslo publiko,…”.

Pač prebereš opis si narediš neko sliko in pol vidiš da ni to to, če bi ga imel bi/bom ga itak preigral ,zdaj razmišljam, če si nabavim Farenheit za 1200 pik na x360 in nato še preigram H.Rain !!

Sem preigral Shenmue :bowdown: na dreamcastu in mislim da je nekaj sličnega ...

Xbox

Link to comment
Raje ne bom komentiral, sem imel že par nekaj vrstic napisanih ampak nima veze...

HR je glede na demo in opise (Joker...) odličen špil, seveda če so ti bile nekoč všeč avanture, to pač ni FPS.

Kot prvo sem popizdil da nisem imel zvoka v demu in mi je avtomatsko miniol da bi se še ubadal s pritiskanjem zaporedja gumbov vem da je to čist drug špil - bo še prišel v moje roke

Prvo pa bo treba MGS4, Uncharted 1 in 2, Killzon2in Rezistance2 mam sam sta bolje tak tak

Jaz čakam na naslednika Shadow of the C. :bowdown:

Xbox

Link to comment

Ma ja kar se tiče konzole kot celote, je x360 mnogo boljši kot PS3. Ti pa svetujem da se ne preveč ubadaš s temi stvarmi, sploh pa ker ni nič tako blazno nerodnega. Sploh pa inštalacija demov, tistih par minut pač greš na čik/deci vina ali bilokaj kar ti je všeč. :D

Killzona 2 pa ti jaz ne bi priporočal, ker x360 ownerji ste igrali bistveno boljše streljanke in so potem še bolj razočarani nad špilom kot sicer.

Link to comment

Ja sej zato če te blazno zanimajo te igre (in druge) si kupiš še PS3.

Če pa nočeš dat 300€ za PS3 pa itak komot preživiš z xboxom360, itak sta si konzoli podobni (sploh ker je manj ekskluziv kot prejšnje generacije).

Zdaj ko si že več kot leto lastim obe konzoli lahko zase rečem, da mi zelo paše imeti obe, ampak resnici na ljubo če bi si lastil samo eno od teh dveh, ne bi druge kaj preveč pogrešal, saj je na obeh dovolj za preigrat.

Link to comment

Meni gearsi odtehtajo vse bonuse s PS3 ^^

Anyhow, imo je najbolj odvisno od tega kaj imajo tvoji frendi. Valda ne boš kupu boxa če majo vsi PS3. In obratno.

BTW, zadnjič sem pogledal mojo skromno kolekcijo original špilov, in sem prov "začutu" to zadovoljstvo, o katerem nekateri govorijo.. Kul je videt par lepo potiskanih škatlic in vedet, da si si dejansko kupil igro, in s tem podprl razvijalce dobrega špila.

Je sicer bolj bedno ko pomisliš kok keša gre za to, ampak sej kupujem samo res dobre igre, tko da je kul ^^

Link to comment

Samotar, to da nimaš zvoka v demotu je čudno, imam zvok preko optike in do sedaj še nisem imel nikoli težav z zvokom!? Mogoče pa kaj nimaš pravilno nastavljeno. Jaz imam vklopljeno da mi istočasno zvok pošilja na vse izhode (optični, hdmi in analogni), verjetno imaš vklopljeno, da gre zvok samo preko hdmi-ja.

Nastavitve audio izhoda

Na kratko nastavi takole:

select Settings > Sound Settings > [Audio Multi-Output] nastavi na [On].

tako bo šel zvok na vse izhode. Privzeto je to vklopljeno, verejtno si kaj spreminjal nastavitve in vklopil samo zvok na HDMI.

Iger ti pa ne znam priporočiti, ker imam mogoče preveč čuden okus :cool:

BessieSABU.png

Link to comment

Alan Wake CE lahko prednaročite na Amazon.co.uk.

Tako, kot je Alkhor napisal. Moraš vedet, zakaj jo kupuješ oz. katere igre/žanr. Ps3 sem is omislil zaradi določenih iger, ki jih drugje ne moreš igrati. Pa če bi se kaka multiplatform izkazala z boljšim delovanjem na PS3. BP-filmov še sploh nisem gledal.

Kar me najbolj moti na PS3:

- ni celotne instalacije igre na trdi disk;

Slim se pošteno greje, plastika poka (brez skrbi nič hudega).

Pa do sedaj mi je nekajkrat zmrznil, prvič pred dvema tednoma kot sem malo zaganjal U2 online, pa ta vikend, kot sem updatal U2 in se po pritisku na odklop ta ni odklopil, temveč sem moral odstraniti napajalni kabel. Pač včasih ma svoje muhe.

Link to comment
Samotar, to da nimaš zvoka v demotu je čudno, imam zvok preko optike in do sedaj še nisem imel nikoli težav z zvokom!? Mogoče pa kaj nimaš pravilno nastavljeno. Jaz imam vklopljeno da mi istočasno zvok pošilja na vse izhode (optični, hdmi in analogni), verjetno imaš vklopljeno, da gre zvok samo preko hdmi-ja.

Nastavitve audio izhoda

Na kratko nastavi takole:

select Settings > Sound Settings > [Audio Multi-Output] nastavi na [On].

tako bo šel zvok na vse izhode. Privzeto je to vklopljeno, verejtno si kaj spreminjal nastavitve in vklopil samo zvok na HDMI.

Iger ti pa ne znam priporočiti, ker imam mogoče preveč čuden okus :cool:

Sem šel skozi celi menu pa mi ni šlo in imam nastavljeno kot si ti napisal :D

Včeraj se mi ni dalo špilat PS3 sem raje malo nabijal B. Bad Company 2 MP demo na x360 - demo je samo še do 25.2 nato pa 5.3 pride špil in si ga nabavim, ker je MP res nekaj posebnega npr. COD6

Ti pa zdaj jaz eno igro priporočam če imaš čuden okus

TRIALS HD na x360 :love::love:

Xbox

Link to comment

Tako, kot je Alkhor napisal. Moraš vedet, zakaj jo kupuješ oz. katere igre/žanr. Ps3 sem is omislil zaradi določenih iger, ki jih drugje ne moreš igrati. Pa če bi se kaka multiplatform izkazala z boljšim delovanjem na PS3. BP-filmov še sploh nisem gledal.

Kar me najbolj moti na PS3:

- ni celotne instalacije igre na trdi disk;

Slim se pošteno greje, plastika poka (brez skrbi nič hudega).

Pa do sedaj mi je nekajkrat zmrznil, prvič pred dvema tednoma kot sem malo zaganjal U2 online, pa ta vikend, kot sem updatal U2 in se po pritisku na odklop ta ni odklopil, temveč sem moral odstraniti napajalni kabel. Pač včasih ma svoje muhe.

ja saj zato sem hotel sprobat U1 in 2 ,K2,R2 ..MGS4... HRain.. za BR filme me boli kur_c mam Xtreamerja za filme .

To da ni inštalacije je spet en velik minus čemu pol 250gb+..

Xbox

Link to comment

Moj okus je tako čuden, da mi je bil npr. Killzone 1 všeč, da mi je dvojka tudi všeč, da mi je zakon SOCOM in da že dva tedba ne igram ničesar drugega kot MAG, na polici mi ležijo pa še napol preigran GOW2, zapakiran Halo3, Resistance 2, Heavenly Sword, napol preigran Brutal Legend, vsak čas poštar prinese Heavy rain...

Glede na to da si v podobnih letih kot jaz ti pa morda priporočam Flover, Pixel Junk Eden, mogoče s eše kaj spomnim ;)

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.