Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Včasih mi res ni nč jasn kaj vam to dogaja... :headscratch:
epic grenade eventi in lancer/hammerburst stopping powah

...hotu je sam povedat da džabe ti je z gnasherjem uletavat če je vmes vse

potegano...al neki tazga... :D

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Samotar mogoče pa je narobe to da so te slušalke, ki jih imaš narejene prav za Xbox ne pa za PS3. :lol:

Samotar ti ne more povedati ker je v službi in takrat ponavadi počiva. Ima pa iste kot jaz in sicer Turtle Beach Ear Force X4 Wireless Surround sound Headset.

Jao stari ka se mi smiliš danes v B:BC MP 2

Prvo te bom ustrelil v roko s snajpom, potem s pištolo v koleno, nato bom v vzel tank in ti porinem cev - in the ass - ter sprožim in ko boš tam na sredini bojišča ležal te bom še 10 krat povozil s štirikolesnikom, nato te bom pa še oživljal z elektrošokom tako dolgo, da crkneš od smeha :lol::beer:

Ja če ma kdo danes voljo za B:BC2 MP za x360 naj samo priskoči smo (jaz,alexs in oko) od 22.00 naprej na Live-u --- Bessie???

Xbox

Link to comment

http://www.ps3news.com/PS3-Linux/rumor- ... re-update/

Nič več linux na PS3?

In kaj naj potem naredim s PS3?

Ko sem jaz kupoval PS3 so ga marketali kot linux PC... ehm pardon... supercomputer... oziroma BD player... o igrah ni bilo govora...

In si rečem; "Itak za igre mam 360, pa si ubodem še en supercomputer... škodit ne more."

In res kupim, naložim linux... ni najhitrejši računalnik, kar sem jih videl, sam besedila pa lahko lepo pišem. Pa kakšno preglednico tudi spravi skupi.

Sam če to zdej odstranijo mi ostane samo še črna škatla brez funkcionalnosti... supercomuterja pa itak nisem nikoli dobil... prej nekaj kar je podobno netbook-u po moči (atom+500 ram... yey!).

:puppy:

Na malce resnejši strani... PS3 bo kompaktibilen z Bluray 3D standardom... Edino kar me bega je to, da nekateri pravijo, da za BD FULL HD rabiš HDMI 1.4...

Dejstvo je, da je PS3 popolnoma nadgradljiv kar se tiče firmwara... HDMI port pač to ni. Del firmwara...

Nikjer nisem našel potrditve, ali je PS3 kompaktibilen z BD FULL HD... kar pomeni 1080p/120hz ali za Sony pomeni BD 3D kompaktibilen 1080i/120hz...

Članki na netu so nedorečeni in zavajajoči... Nikjer ne piše, da bo PS3 podpiral 3D full hd... samo, da bo podpiral BD 3D standard...

Ve kdo kej več in bolj dorečenega?

Stvar mi smrdi po zažganih ocvirkih... ker če bi bil PS3 BD full HD kompaktibilen, ali nebi potem takem Sony to obesil na velik zvon in bi to lahko prebral kar v press releasu... Tako pa zgolj piše BD 3D kompaktibilen... sumljivo...

Anyway... če ne bo podpiral 1080p/120hz 3D lahko rečem samo to; kera pizdarija od BD playerja.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Žal, še vedno ima Heavy Rain :P .. in s tem so me prepričal v nakup hehe

In Yakuza 3... Po 3 letih čakanja končno par pametnih ekskluziv zame...

Heavy Rain bo prva PS3 ekskluziva, ki jo bom kupil... Warhawk ne šteje ker sem kupu za slušalko, GT5p pa sem dobil zraven v bundlu... Ostalo so multiči, ki jih želim igrat tudi v prihodnosti... čez 10 let bo delujoč 360 muzejski primerek neprecenljive vrednosti.

Za 360 vem, da prov dosti časa ne bo več zdržal... sploh moj, ki ima letnico 2006 in je še živ... ne lažem... čeprav mi ne vrjamete... na trenutke se mi dozdeva, da sem imel srečo in dobil enega od "nesmrtnih"... A kaj ko vem, da bodo tri rdeče lučke nekega dne razblinile ta mit o nesmrtnosti... vsi crknejo... to je fact.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Samotar mogoče pa je narobe to da so te slušalke, ki jih imaš narejene prav za Xbox ne pa za PS3. :lol:

Samotar ti ne more povedati ker je v službi in takrat ponavadi počiva. Ima pa iste kot jaz in sicer Turtle Beach Ear Force X4 Wireless Surround sound Headset.

Jao stari ka se mi smiliš danes v B:BC MP 2

Prvo te bom ustrelil v roko s snajpom, potem s pištolo v koleno, nato bom v vzel tank in ti porinem cev - in the ass - ter sprožim in ko boš tam na sredini bojišča ležal te bom še 10 krat povozil s štirikolesnikom, nato te bom pa še oživljal z elektrošokom tako dolgo, da crkneš od smeha :lol::beer:

Ja če ma kdo danes voljo za B:BC2 MP za x360 naj samo priskoči smo (jaz,alexs in oko) od 22.00 naprej na Live-u --- Bessie???

:eviltongue::lol::lol::lol:

Link to comment

Nekdo ki je kupil PS3 zaradi FF13 (in Linuxa) ter čisla višjo resolutijo xbox360 verzije GTAja, bo najbrž vesel te novice:

While a top notch side-by-side comparison of the PS3 and 360 versions of Final Fantasy XIII has yet to be published by any of the major gaming sites, we have the strongest indication (through analysis), that the PS3 version remains the superior of the two.

A user known as MazingerDUDE, who performs tasks for well respected analysis website Digital Foundry, has revealed that through a study of recent Xbox 360 and PS3 screenshots, that the 360 version actually runs at 576p, which is not HD resolution.

Furthermore, he has also provided a hi-res screenshot of the same image, for both versions of the game – just look at the differences for yourself.

If you still didn’t know what version you wanted to pick up in March, you might do after hearing about this.

As always, give us your feedback on this.

Link to comment
Hehe, jaz ne verjamem nič, dokler ne dobim špila v roke. Če je res? Ahh.. Ne bom prav vesel. Še vedno bom špilal igro. Če je bullcrap? Toliko bolje. Privoščim obema taboroma loads of fun z novim FF.

Ne bodi tak fanboy... FF13 na 360 že po eni sliki vidiš, da je v kurcu.

Pač privoščimo PS fanboyem boljši špil... ta je "njihov"... Sej tud GTA in RE sta bila njihova, sam nista več od kar se je nekdo usral na PS3 verzijo... Naj vsaj en špil ostane na PS3...

It only does everything... in fact... it does not. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Hehe, jaz ne verjamem nič, dokler ne dobim špila v roke. Če je res? Ahh.. Ne bom prav vesel. Še vedno bom špilal igro. Če je bullcrap? Toliko bolje. Privoščim obema taboroma loads of fun z novim FF.

Saj je prav da ne verjameš temu, tudi jaz ne dokler ne bo več virov tega trdilo, je pa zanimivo da ko je x360 verzija boljša pa takoj slepo verjameš. :D

Link to comment

Zato so v kasnejših primerjavah spodnji sliki odstranili ;) glej zgornji sliki, drugače pa tudi na teksture na tleh to ne vpliva kaj posebej...

[youtube:17qggavh]PhjWT9FeQ7g[/youtube:17qggavh]

Meni sicer vseeno, tudi če bi Xbox verzija izgledala bolje, v končni fazi je bistveno igranje in zgodba, nekako tako kot pri GTAIV.

BessieSABU.png

Link to comment
Zato so v kasnejših primerjavah spodnji sliki odstranili ;) glej zgornji sliki, drugače pa tudi na teksture na tleh to ne vpliva kaj posebej...

Meni sicer vseeno, tudi če bi Xbox verzija izgledala bolje, v končni fazi je bistveno igranje in zgodba, nekako tako kot pri GTAIV.

:lol::lol:

ena dobra primerjava Danteja http://www.lensoftruth.com/?p=18097

Mene tudi boli kur_c če ima PS3 odtenek boljšo grafiko oz. X360 slabšo že je uspeh da sploh lahko igram na X360 FF :D , kot praviš važna je igralnost in zgodba :thumbup:

Z x360 sem več kot zadovoljen me pa mika pač only PS3 games ;) : U1-2 , MGS4, H.Rain - bessi si že dobo špil?

in

thelastguardian.jpgslin,slin :drool:

rad bi videl tudi remajk Shadow o.t.C. :love:

Xbox

Link to comment
uhhh

wii ga najbolj vodi 67M , xbox 38 in PS3 31, zaka pa je Ps3 tuk v ozadju, zaradi cene in ne možnega branja kopij ??

Ker je vse prej kot igralna konzola...

Cena vsekakor ni pomagala, izguba praktično vseh starih eskluziv pa tudi ne...

Če bi PS zadržal ekskluzivnost legendarnih naslovov kot so GTA, RE, SF, FF... no pol se najbrž nebi meli o čem pogovarjati v debati PS3 vs. 360. Tako pa...

Na kratko: zaradi iger.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.