Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Problem is, the error does more than just prevent you from going online. It prevents you from playing certain games offline as well. Even for some consoles that aren't connected to the PSN, like debug units. The screen above is what I was greeted with on a retail console when attempting to play Heavy Rain, and pressing out of it simply reboots the PS3, returning you to the main menu screen. It's the same story for other games that feature dynamic trophy support.

ne morete igrat niti offline :lol::lol: :lol::lol:

Xbox

Link to comment

Pismo ampak spiska teh res dobrih iger na X360 pa kar ni in ni :D pod res dobre igre za X360 štejem pač vse kar lahko igram samo na X360 in se večina strinja, da so dobre.

Travar praviš, še nisi kupil ekskluzive za PS3, da pa sta Resistance in Motostorm drek, na podlagi česa pa in pa kaj konkretno je drek, resistance ima dobro zgodbo in se lepo igra, Motostrom je zabavna akcijska dirkačina!? kaj konkretno je pa tako zanič, da je to drek, sicer paga imaš rad, torej je to potem pohvala!?

Za xbox imam v načrtu kupiti še Halo Wars.

Drugače pa za GOW celo xombiji pravite da je SP zanič in da je zabaven zaradi slovenski soigralcev... hmm celotna igra je SP+MP in jo je potrebno gledat kot tako, celotno, mar bi potem naredili samo MP kot je npr. SOCOM.

Tole z PSN mrežo je pa čista katastrofa oz. po travarjevo drek! SIcer ni res hudo in se pojavlja občasno ampak ravno včeraj sem bil proti koncu ene dalše bitke v magu in bi kar nekaj exp. točk dobil pufffff... pa sem bil zunaj. Drek :x

Sem že hotel zalaufat X360, pa sem stisnu pa mi nekaj ni dalo (v bistvu mi ni bilo do GOW2, H3 SP bom pa začel igrat šele ko končam GOW2 SP) in sem še enkrat MAG zalaufal in je potem delalo bp.

Aja mimogrede na ps3.dober.si slovenski igralci ne poročajo o kakšnih večjih težavah s HR, verejtno je velino težav odpravil popravek, ki je bil na voljo na dan izzida.

If your tried to play any PS3 or PSN titles, you would receive the error code: 8001050F. The detailed explanation given was the following:

Registration of the trophy information could not be completed.

The game will quit.

(8001050F)

After calling Sony's technical support and speaking to one of their representatives, we were told the issue would be fixed by morning and that there is no need to fear about game's trophies or save data, so it's safe to assume these will be fine once the problem is taken care of. It sounds like the fix will be made relatively soon and that there won't be any ill side-effects from the bug. What time the fix will go up exactly is yet to be determined.

After a whole day of complaints tumbling about the Internet, it's now been known that only the original "fat" PS3 models are affected by this problems. The Slim models work perfectly fine and appears to be immune from the error code: 8001050F.

BessieSABU.png

Link to comment

@Alkhor: Jast sem v resnici full slab ja. Pravzaprav sploh se nism obrnu GoW2 na insane....tako da sploh ne vem kaj se ubadam s tr00 hc gejmerji kot ste vi....ki ste vlozili v to igro vec kot 10 ur.

Vzamem vse kar sem povedau nazaj, ker je vase neutemeljeno mnenje larger than life.

@Bessie: Spilov na x360 sploh v resnici ni. To se mi xbomiji sam delamo, ker smo fous ker mate na PS3 Heavy Rain.

Bottom line: The less sense you're making, the bigger the coolface.jpg.

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
@Alkhor: Jast sem v resnici full slab ja. Pravzaprav sploh se nism obrnu GoW2 na insane....tako da sploh ne vem kaj se ubadam s tr00 hc gejmerji kot ste vi....ki ste vlozili v to igro vec kot 10 ur.

Vzamem vse kar sem povedau nazaj, ker je vase neutemeljeno mnenje larger than life.

Noben ni napisal da si full slab.

Niti da smo mi "tr00 hc gejmerji".

In ne vem o kakem mojem neutemeljenem mnenju govoriš, ker nisem nikoli napisal kaj čez GoW (razen izrazil moje osebne preference da mi taki špili niso všeč).

Link to comment

Jaz bom pa verjetno kupil še en Xbox 360... tako ga bom lahko s prvim skupaj uporabil namesto držala za knjige, lepo na vsako stran bom dal enega vmes pa knjige :D

Saj ne, bom na drugi strani kar napajalnik uporabu HoHoHoHo,hihihihi...

K se glih smejim

consolewars_17.jpg

comicxbox360kt8.jpg[/attachment:nexmjw8h]

BessieSABU.png

Link to comment
Jaz bom pa verjetno kupil še en Xbox 360... tako ga bom lahko s prvim skupaj uporabil namesto držala za knjige, lepo na vsako stran bom dal enega vmes pa knjige :D

Sej se zastopmo, imaš keš,ženo,otroke,vse konzole,dobro službo in miljon iger. To že samo posebi daje vedet

da je zate igranje iger na zadnjem mestu.Kar je samo po sebi prav.

Raje govori o stvareh ki jih obvladaš vsaj približno:

Kod prvo najdi en forum okoli financ, tam ti bodo vsi fovš in te častili kod boga... :bowdown:

Nakar greš v en forum mal debatirat o družinskih težavah in rešitvah... :objem:

Pol seveda v en forum kjer se debatira o vzgoiji otrok v današjem cajtu... :petting:

Seveda ne pozabi na ulici enemu brezdomcu pametovat o mansardah... :a_a::?:crazy:

Da ne pozabim krožek zbirateljev medijev raznih zvrsti v original škatlicah... :mirror:

Kar se pa tiče iger,x360 in ps3ja ...dej ne me basat!!! :eye:

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

console6-1.jpg

console2.png

Mitkko po eni strani imaš prav, ampak kaj, ko pa je to edini hobby, ki mi je v teh poznih letih še ostal no mogoče so še znamke, pa hribi, pa knjige, pa vinograd... ampak to ni tako zabavno, kot iskati argumente, ki potrjujejo tvoje mnenje in istočasno ne pljuvati po drugih, moraš bit kar spreten, ker mimogrede ti uide :beer:

Glede financ imam samo en nasvet, troši kolikor zaslužiš.

Glede družine z ljubeznijo in odprtim srcem se da vse speljat.

Glede otrok prepusti se toku.

O mansardah nimam pojma!?

Zbiram pa v bistvu zares samo musko, ostalo je navlaka, ki jo z veseljem prodam ali menjam za drugo, tebi, če si kaj res želi pa kak kos lahko tudi šenkam, k si faca, npr.... xbox daljinec, če ga Mitkko noče ga podarim komurkoli drugemu, ki se prvi javi in ve čemu je namenjen.

Jeb.. ga ostanejo samo igre, tako, da bom vseeno še malo basal... :bringiton:

BessieSABU.png

Link to comment

Čak mal, najprej naj mitkko pove če ga hoče, ti pa najprej razlož čemu je uporabn, pismo, kr tko bi on uletu... cccc.

Pa baterije bom ven vzel, da jih bom lahko zamenjal na joypadu, ko jih zmanjka. Aja pa morš bit polnoleten, k otroc pa te oblike, pa te afere..., da ne bo kej narobe :fiufiu:

ms%20x360%20universal%20media%20remote%20control%20xbox%20360.jpg

BessieSABU.png

Link to comment

http://asia.playstation.com/hk/en/news/ ... ail/126000

Uradno: najebali smo ga...

Stavim en 3 leta star nedelujoč PS3, da bo tole recall... Al bi kdo raje eno Toyoto Prius brez bremz?

Jah kaj čmo... made in japan...pardon... designed in japan, made in china ni več to, kar je bilo v osemdesetih. :innocent:

Sam to je res ironija... čakam 3 leta na prvo ekskluzivo, ki mi je všeč... in kaže, da je ne bom mogel igrat...

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.