Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Ma jaz bi skoraj dal levo jajčko, da vidim, skenirane ali karkoli, te papirje, ki si jih podpisal, ali skenirano karkoli kar potrjuje tvojo "štorijo" :fiufiu:

Heh... pri teh stvareh ni nobenega skoraj... Levo jajce na mizo pa se bomo pogovarjali dalje. :innocent:

Evo jajč je na mizi, nepristranska oseba drži nad njim kladivo.

Torej ...?

Stvar je taka... Papirjev ti ne morem skenirat in pokazat, ker me veže klavzula o zaupnosti, ki je vključena v to kar sem podpisal.

Lahko ti pa pokažem dnar... sicer vem da ni veliko... sam glede na to, da si si zaželel karkoli... to nekaj je.

Evo tu je denar;

a.jpg

5 € manjka ker sem si na poti domov iz BOFa kupil še za en joint s katerim sem proslavil dogodek. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Stvar je taka... Papirjev ti ne morem skenirat in pokazat, ker me veže klavzula o zaupnosti, ki je vključena v to kar sem podpisal.

Lahko ti pa pokažem dnar... sicer vem da ni veliko... sam glede na to, da si si zaželel karkoli... to nekaj je.

Evo tu je denar;

a.jpg

5 € manjka ker sem si na poti domov iz BOFa kupil še za en joint s katerim sem proslavil dogodek. :innocent:

Imaš prav, klavzule so resna stvar.

No, daj vseeno še svoj nos fotografiraj.

Aha, pozabi, sem že našel... :innocent:

200014684-001_-_man_with_long_nose_smiling,_portrait_(digital_composite).jpg

Link to comment

Imaš prav, klavzule so resna stvar.

No, daj vseeno še svoj nos fotografiraj.

Aha, pozabi, sem že našel... :innocent:

200014684-001_-_man_with_long_nose_smiling,_portrait_(digital_composite).jpg

Moja beseda proti tvojemu prepričanju... ne morem ti servirat ničesar s čemer bi te uspel prepričat... Sam to ni bistvo te zadeve.

Anyway... bistvo je... da se neodvisno od mojih 80€ se nad Sony zgrinjajo črni oblaki...

http://www.ps3news.com/PlayStation-3/cl ... 21-update/

Kar je edino prav. Če nategnejo naj tudi plačajo.... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

In rozac155 kako kej PS3?

A se ti je že pokvaru? Pa sem mislu, da se PS3 nikoli ne pokvari...

No tudi meni se je pokvaru 360... pred par tedni je stara škatla iz leta 2006 prižgala 3 rdeče lučke... Pokličemn svojega priljubljenega mojstra za 360 in v roku par ur imam nazaj svojo delujočo škatlico...

Če povzamem; RROD je bolj tolažilna bilka za lastnike PS3, ki se počutijo nategnjeni na suho... realno to res ni velik problem... vsaj če ga primerjaš z polovičarskim onlinom na PS3, freezi in no-name ekskluzivami in slabšimi multiplatformi... Namreč RROD je problem enkrat na par let... Polovičarski online, freezi in slabše igre pa vztrajajo dan za dnem.... neumorno in konsistentno. :puppy:

Najboljše pa je, da na PS3 igro plačaš enako (ali več), zato, da jo dobiš kasneje, slabšo grafiko in freezajočo. Oh, the irony. :fiufiu:

PS3 failed. Ain't it obvious by now? :innocent:

Pa še tole; Alan Wake je zuni... :) Viva La Revolución :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Počakej da ti čez 2 mesca spet crkne, tako kot večini RROD ownerjem.

In bom kupil novega, če bo res treba... marginalen problem kot RROD res ni razlog, da bi človek vsak dan trpel s PS3jem... Ampak trenutno mi dela 360 odlično. Kaj bo čez dva mesca bomo videli. Sploh pa je moj 360 popravil veliki guru mojster, ki obvlada zadeve. Pa še JTAG-au mi jo je... :innocent:

Moja osebna izkušnja je pač taka... RROD je na 360 trenutni pojav... PSN, freezanje in slabši multiči pa so na PS3 konstanta... Velika razlika... Vsaj v mojih očeh.

Preprosteje povedano... mogoče mi bo čez 2 mesca spet crknu... ampak to bo takrat. PSN, freezi in slabši multiči pa so vsakodnevna realnost na PS3 mimo katere ne moreš.

Ne eno ne drugo seveda ni dobro... Je pa kristalno jasno kaj je manj slabo. :innocent:

Anyway... morala je... zaradi RRODja sem bil par ur brez xboxa in mogoče mi bo kmalu spet crknu... s PS3 pa imam probleme od kar sem ga kupil - zanič online, slabše igre in freezi. Vsak dan. Dan za dnem. Z izjemo 1. marca 2010, ko PSN ni delal, igre niso delale in PS3 posledično ni freezal... ja 1. marec 2010 je bil dober dan za PS3... boljši kot običajno. :puppy:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Počakej da ti čez 2 mesca spet crkne, tako kot večini RROD ownerjem.

In bom kupil novega, če bo res treba... marginalen problem kot RROD res ni razlog, da bi človek vsak dan trpel s PS3jem... Ampak trenutno mi dela 360 odlično. Kaj bo čez dva mesca bomo videli. Sploh pa je moj 360 popravil veliki guru mojster, ki obvlada zadeve. Pa še JTAG-au mi jo je... :innocent:

Moja osebna izkušnja je pač taka... RROD je na 360 trenutni pojav... PSN, freezanje in slabši multiči pa so na PS3 konstanta... Velika razlika... Vsaj v mojih očeh.

Preprosteje povedano... mogoče mi bo čez 2 mesca spet crknu... ampak to bo takrat. PSN, freezi in slabši multiči pa so vsakodnevna realnost na PS3 mimo katere ne moreš.

Ne eno ne drugo seveda ni dobro... Je pa kristalno jasno kaj je manj slabo. :innocent:

Anyway... morala je... zaradi RRODja sem bil par ur brez xboxa in mogoče mi bo kmalu spet crknu... s PS3 pa imam probleme od kar sem ga kupil - zanič online, slabše igre in freezi. Vsak dan. Dan za dnem. Z izjemo 1. aprila 2010, ko PSN ni delal, igre niso delale in PS3 posledično ni freezal... ja 1. april 2010 je bil dober dan za PS3... boljši kot običajno. :puppy:

glede na to, da ti jo je jtagal, mi je nekako čudno, da hvališ online, ki ga nisi nikakor mogel užiti, če nisi nadgradil dashboarda že vsaj eno leto.

al imaš dve konzoli?

lp,

k_k

Link to comment

glede na to, da ti jo je jtagal, mi je nekako čudno, da hvališ online, ki ga nisi nikakor mogel užiti, če nisi nadgradil dashboarda že vsaj eno leto.

al imaš dve konzoli?

Hvalim 360 online (Live)? Ali kurcam PSN? Je to isto?

Zame ni... sam se bom delal, da sem razumel tvoj point.

Tale 360 o katerem govorim ni bil online od konca leta 2008, ko je bil bannan... Povdaril bi, da je ravno ta konkreten 360, ki je bil pokvarjen moja najljubša konzola, ki jo imam in bi bil res žalosten, če bi crknil za vedno... človek se naveže... just kidding... nimam neke posebne navezanosti na kose plastike s par koški silicija. Ampak še vedno je moja najljubša konzola. :)

Ne vem sicer kako je moje upgradanje ali neupgradanje dasha kakorkoli relevantno z failom, ki mu pravimo PS3... ker PS3 ima poleg zanič onlina še vsaj dve pomanjkljivosti, ki sem jih omenil... freezanje in slabši multiči...

Dejstvo... moj najljubši 360 ne more več online... ampak še vedno špila multiče z vso močjo, ki jo premore 360 in ne freeza... Oziroma freezne mogoče enkrat na par sto ur. Pa Live ni nič slabši ako je moj omiljeni 360 bannan ali ni...

PSN še vedno smrdi v primerjavi z Live-om, PS3 freeza in multiči so večinoma slabši... To je hard fact, katerega ne more spemenit niti najbolj relevantno dejstvo, da si Travar lasti tudi 360 katerega dash ni bil updatan že dve leti - highly relevant, eh? :puppy:

In ja... imam dva xboxa 360. S tem, da je en popolnoma neuporaben... Hint: to ni tisti, ki je banan... :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

ka se lahka zadržiš s takimi izjavami glupimi, freeza sam teb PS3 očitno, men je do zdej sam enkrat, pa ga mam že 3 mesce, xboxa pa itak nisem niti obržu 3 mesce pa mi je frizno ne vem kulkokrat. Ne vem kje si ti tvoj ps3 dobu da tok freeza, dvomim da sploh maš pravi ps3 :P , pomojem neko cheap fejk varjanto z mađarske. Nimajo nobene podlage tvoje izjave travar, sorry. Uglavnem po 3 mescih me ps3 še vedno fascinira, med tem ko me je box itak minil takoj, že sam zarad plačljivega online igranja. Mogoč je LIVE res bolši za odtenek, ampak je plačljiv, mam pa rajš solidno online igranje in brezplačno! Pojej se fanboy

Link to comment
ka se lahka zadržiš s takimi izjavami glupimi, freeza sam teb PS3 očitno, men je do zdej sam enkrat, pa ga mam že 3 mesce, xboxa pa itak nisem niti obržu 3 mesce pa mi je frizno ne vem kulkokrat. Ne vem kje si ti tvoj ps3 dobu da tok freeza, dvomim da sploh maš pravi ps3 :P , pomojem neko cheap fejk varjanto z mađarske. Nimajo nobene podlage tvoje izjave travar, sorry. Uglavnem po 3 mescih me ps3 še vedno fascinira, med tem ko me je box itak minil takoj, že sam zarad plačljivega online igranja. Mogoč je LIVE res bolši za odtenek, ampak je plačljiv, mam pa rajš solidno online igranje in brezplačno! Pojej se fanboy

Poglej, on ima PS3 enako tako, kot je dobil za njega odškodnino od Bigbanga. Seveda je oboje res.

Get it ?

Link to comment
Sej otrok ne potrebuje veliko da ga nekaj fascinira, pipicar. Zato si še vedno navdušen nad PS3, za razliko od večino odraslih, ki jih poznam.

Kolikor vidim, ste xboti veliko bolj navdušeni nad xboxom in vas GROZNO boli PS3.

Mene xbox sploh ne moti, zato sem si ga tudi kupil, za raziko od ostalih odraslih, ki imajo samo PS3

Link to comment
Nadvse močna ekskluziva alan wake je na GTju dobila "samo" 8.6.. Za tako pričakovanj špil je to dost švoh.Še killzone 2 je dobil 9.2..Pa vsi xbox fani ga pluvajo.. :puppy:

Manj kot švoh, za 5 let dela.

Pljuvajo ga, ker so povprečno 15 let stari, xbox odklenejo, ker nimajo € za igre in je potem xbox majkaaaaa.....

Link to comment
Nadvse močna ekskluziva alan wake je na GTju dobila "samo" 8.6.. Za tako pričakovanj špil je to dost švoh.Še killzone 2 je dobil 9.2..Pa vsi xbox fani ga pluvajo.. :puppy:

Manj kot švoh, za 5 let dela.

Pljuvajo ga, ker so povprečno 15 let stari, xbox odklenejo, ker nimajo € za igre in je potem xbox majkaaaaa.....

Kaj pa input lag v Killzonu? Glej... input lag ni stvar ki si jo zmisliš... je stvar ki se jo da izmeriti. Torej streljačina z input lagom je zanič... Ocenjevalec, ki ji je dal 9,2 pa jasno pokazal kok se spozna na igre... Še 10 frejmov input laga ni opazil. Al je bila pa kuverta dovolj debela.

Si razumel? Killzone 2 je imel in še ima input lag. Najbrž nisi razumel, ker niti ne veš kaj to "input lag" je. Če bi vedel kaj to je, nebi razpredal o tem zakaj je Killzone 2 zanič...

In 360 je boljši kot PS3... to je zdej jasno že vsakemu... Razen "odraslih", ki so zrasli skupaj z PS1 & PS2 in imajo preveč čustvene afinitete da bi priznali, da je PS3 ustrelil mimo. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Nadvse močna ekskluziva alan wake je na GTju dobila "samo" 8.6.. Za tako pričakovanj špil je to dost švoh.Še killzone 2 je dobil 9.2..Pa vsi xbox fani ga pluvajo.. :puppy:

Pejdi igrat Killzone 2... PS3 boyi imate itak radi igre z input lagom... aja... saj res... ga niti ne opazite, ker ima itak že PS3 pad input lag pa ste se navadli?

Sicer pa welcome back... kontiniuteta tvojega vračanja v to temo je osupljiva. :innocent:

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sej otrok ne potrebuje veliko da ga nekaj fascinira, pipicar. Zato si še vedno navdušen nad PS3, za razliko od večino odraslih, ki jih poznam.

Kolikor vidim, ste xboti veliko bolj navdušeni nad xboxom in vas GROZNO boli PS3.

Mene xbox sploh ne moti, zato sem si ga tudi kupil, za raziko od ostalih odraslih, ki imajo samo PS3

LOL... al je pa obratno? PS3 fanboye moti to, da njihova konzola ni najboljša, kot bi morala biti po svetem astronomskem preroku (Kaz...), ki je napovedal prevlado PS3... patetično je zagovarjat danes PS3. Xboti so pričakovali nov Halo... dobili pa konzolo, ki je boljša od PS3... nevem kaj bi jih moglo bolet.

Sej mene PS3 tudi ne moti... črn predmet 30x30x15... kaj me pa če na njem motit? Me pa moti aroganca, laži, namerne prevare potrošnika... Štekaš? Naj crkne Sony... Pa ne zato, ker jim enkrat na tri poskuse ne uspe izdat dobre konzole... pač pa zaradi arogance, laži in prevare - mene osebno. Briga me kaj si korporacije delajo med seboj... če pa nategujejo mene pa me to malenkost moti.

Pa naj ti bo jasno; imam PS3... ni vsak, ki kurca neko konzolo reven ko cerkvena miš in jo kurca, ker je ne more kupit. Sem en tistih, ki je zmožen zadevo, ki jo je kupil tudi kurcati ako ta ne izpolnjeje osnovnih funkcij ki jim je namenjena.

V glavnem, raje kot teorije po osnovnošolski psihologiji o tem zakaj nekdo kurca PS3... Povej v čem je PS3 boljši od 360... Ti pomagam začet... ima WiFi... nepogrešljiv za ljubitelje laga, ki jih je itak na PS3 polno. Pa ima BD pogon... ki je nepogrešljiv za igre... Kaj še?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Sam tale Travar ma pa cajta neomejeno. Take dolge poste, pa ponavljajoce, da se mi jih tudi brati vec ne da.

Pa cetudi so same resnice in pametnije:)

Ej PS3 ne freza, vsaj moj ne pa ga imam odkar je ven prisel.

ps, odrasli lastnik konzole:) ceprav ne vem za kaj je ta podatek

ps2, se ze umikam iz podforuma, koj zal da sem sploh bral

LP,Sandi

PS, ce koga zanima nakup R4 naj me kontaktira na ZS ali EMAIL: tuning@volja.net

r4forumro4.th.jpg

ali www.taskmedia.si

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.