Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

ne ljubi se mi odgovarjat, ker nimaš pojma za kaj se gre

v celem špilu se da pokrajšat 5 ovinkov, ne vem kaj ima za porihtat fiziko, ker je super. na travi te takoj obrne, razen na tistih petih ovinkih kjer lahko greš ravno po travi, brez da zaviraš.

se pač pozna da špila nisi videl od blizu, in samo tle trollaš na podlagi novice ki si jo prebral na internetu, kot si počel prej nonstop 3 leta.

Link to comment

Itak, da se ti ne ljubi...

In dvakrat itak, da imaš največ pojma za kaj se gre in o vsem ostalem.

Zato pa se folk ruga temu, kar si imel za povedat o goljufih in dobrem dizajnu špila, ki ti dovoli sekat ovinke.

Keep on the good job!

In kaj ma za porihtat fiziko? Ti nevem... očitno še ti nisi videl pravih avtov v premikanju od blizu ali daleč... Veš kaj bi se zgodilo v resnici, ko bi se probal na nekoga naslonit v ovinku, ker si ga preveč pripizdil? A veš? Zihr ne to kar v GT5... trust me... ker poleg "tistih 5 ovinkov" igra omogoča tudi "naslanjanje" na sotekmovalce da ti "pomagajo" speljat ovinek.

Ampak... to je tudi guljufanje... fizika pa je prfektna..

Come back for more anytime.

In zakaj nekateri vsakič znova ugotavljate, da trollam... c'mon... PS3 fanboyi so bili narejeni za trollanje! Kako lahko pričakuješ, da takih debilčkov, ki so z prišiljenimi ušesi poslušali, se čudili, verjeli in potem peli v goslepu, kar je imel Sony za povedat pred izidom PS3 ne bo nihče trollal?

To je prime shrimp, trust me. Ideal for trawling.

In ja... upam, da ko tako besno govorite o trollih in trollanju vsaj veste od kod beseda izvira in kaj pomeni... Ker ni troll tisti ki trolla, ker je izvorna beseda "trawling", ki nima veze z skandinavskimi trolli... Če jaz trollam ne pomeni, da sem jaz troll... ampak ti shrimp. Lepo rečeno seveda.

In še enkrat zate; Tudi, če sem morebiti na internetu prebral, da je zemlja okrogla in mi ti ne vrjameš, da je okrogla... da uganil si... Je okrogla. Si dojel? Ali je preveč zamotano...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
PS: Ja vem... sem že nazaj... sam kdo pa bi spustil priliko, da še malo raztrga te patetične argumente fanboyčka, ki bi rad povedal, da je GT5 100% brez napake?

Torej ker sem napisal moje mnenje da tisti ki krajšajo ovinke so zame cheaterji pravim da je GT 100% brez napake? Očitno si preveč neumen, da bi razumel, kar sem napisal 

Ampak dobro, od človeka ki si domišlja da je pametnejši od ostalih, ker je parkrat poownal folk na forumu o igricah, ni za pričakovat neke blazne intelignece.

Še dobro da imaš job, ki ti omogoča dosti pisanja po forumih. Vsaj škode v službi ne narediš preveč.

Link to comment
In kaj ma za porihtat fiziko? Ti nevem... očitno še ti nisi videl pravih avtov v premikanju od blizu ali daleč... Veš kaj bi se zgodilo v resnici, ko bi se probal na nekoga naslonit v ovinku, ker si ga preveč pripizdil? A veš? Zihr ne to kar v GT5... trust me... ker poleg "tistih 5 ovinkov" igra omogoča tudi "naslanjanje" na sotekmovalce da ti "pomagajo" speljat ovinek.

Govora je bilo o "off-road" dirkanju, ne o naslanjanju na nasprotnike.

Mah, res se mi ne ljubi več odgovarjati tvojemu obračanju besed.

Uživajte še naprej, mene tle ne boste videli več.

Nima smisla se ukvarjat s takimi kreteni. :)

Link to comment

Očitno je večina preneumna, da bi razumeli kaj si mislil s temi cheaterji... Ampak ja... imaš pravico mislit kakšne koli neumnosti že... In če misliš, da je zemla ploščata se boš pač moral navadit, da imajo tudi drugi pravico, da tvojih blodenj ne razumejo.... Kot si izkusil v tem primeru. Pomoje razen Bessija nihče ne razume kaj si hotel zares povedat s temi cheaterji...

Ostalo so pa navadna domnevanja človeka, ki mu logika ne deluje najbolje.

V glavnem back on topic; GT5 so frizirali 10 let, da je vsaka dlačica od novih gum lepo vidna... še vedno ima pa smešno fiziko za nekaj, kar bi želelo biti "best driving simulator"... In še vedno lahko dirkaš po travi in se naslanjaš na druge v ovinku... ampak kaj pa jaz o tem vem, razen, da je temu tako!

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Jaz nimam gor plašnic.. in če mi rečeš "ne vem kaj ima za porihtat fiziko, ker je super" jaz dojamem, da trdiš, da je fizika super...

In ti povem, da ni, ker se lahko naslanjaš... Ampak tega očitno nebi smel izpostavit... Ker je to očitno problem, za katerega nimaš odgovora... In nisem vedel, da si mislil samo fiziko off-road dirkanja... karkoli že to pomeni v tvojem iluzoričnem svetu.

Also, besed ne obračam jaz - stojim za vsem kar sem rekel - celovito in ne samo v nekem zelo ozkem aspektu "off road dirkanja". Jaz govorim o popolnoma razumljivih pojmih in dejstvih, ki se jih da preveriti... Ti... pa bluziš o cheaterjih po neki definiciji, ki jo očitno (glede na pisanje drugih) dojameš samo ti.

In če že hočeš... niso mene izvali kot kretena, ki bluzi o cheatanju... In kot vidiš te je zmanjkalo...

Ker kot pravim... ni šla debata o cheaterjih, kje sem jaz slišal za probleme GT5, kok je ovinkov in nevem kaj še vse... To delate potem patetiki, ki se z golimi dejstvi nemorete soočit in zato pripnete zraven še cel kup balasta in dejanskega obračanaj besed.

Moj point je bil preprost, nedvoumen, direkten in preverljiv; GT5 je najbolj realistična simulacija dirkanja, kjer dirkaš po travi in se naslanjaš na druge avte v ovinkih... Eat it. Just eat it. Ne... ni začimbe, ki bo spemenila okus... Pač je grenko... in lahko bi se počasi sprijaznil. Ne pa da iz tega preprostega to the point dejstva naredite tako mučko... še vedno se vidi na 100 metrov kako sposobni so developerji GTja... in kako dovršen driving simulator je GT5...

Kdaj bodo patchali naslanjanje na avte? LOL Jutri? Al z naslednjim patchem... Than again... zakaj pa bi ga? Pravi ljubitelji igre itak ne guljufajo in tega ne uporabljajo! Ah, the fanboy logic.

Ah ah ah...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Nekaj me zanima, nisme ravno ljubitelj atomobiliščin ampak, če GT5 ni najbiljša v svojem žanru, katera pa je potem?

Katera je najboljša je relativno. Vendar ne dovolj relativno, da bi to lahko bil GT5, kjer lahko dirkaš po travi in se v ovinkih naslanjaš na druge avte. To ni sestavni del simulacije dirkanja leta 2011. Razen v primeru GT5. Ampak sej bodo patchali... na PS3 je vse prej ali slej patchano... ako ni to ravno multiplayer v Civilization revolution, ki je izšel 2007 če me spomin ne vara... Ampak sej pravim - prej kot slej. Civ Rev je očitno v paketu za slej.

Te pa vprašam; Si res kadarkoli mislil, da je GT5 najbolši predstavnik v žanru?

Hint: Kar govori Sony je dandanes redko resnica. In kar hypa Sony je dandanes redko dobro.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
V glavnem... GT5 je fail... tip... uk Kazunory Yamauchi al kaj je če sploh tapravga mislim... tip je testiral če je zvok motorja pravi!! Hack, kaj mi bo realističen zvok motorja, če lahko vsak ovinek pokrajšam po travi... Tega pa model v 100 letih ni uspel stestirat? LOL

EEEEEEEE. Wrong.

Travar in njegova gonja za čarovnicami. Priceless...

lp,

k_k

Link to comment
Obešanje na detajle ne bo spremenilo celotne slike...

Žal.

Ne gre zame... ali zate. Pač pa za preprosto dejstvo, da je GT5 v okviru realistične dirkačine fail.

Jao. GT5 je arkadna simulacija al neki. Ne vem kaj si se zdej pri GT5 vpičil v to, da ni popolna simulacija. Oz. ja no, vem. Gre za paradnega konja PS3 in izkoriščaš priliko za pljuvat, da boš provociral fanboyje. In svoje 'argumente' podkrepiš s tem, da so razvijalci (še bolj pa mediji) dali, pazi to, celotni seriji, ne samo GT5 slogan 'the most realistic driving simulator'. Ubogi naivni sony fanboyji.

Dej, prosim, nehaj s temi nesmisli no...

Al podaj kak res kvaliteten argument, ki bo podprl to tvojo vojno proti sonyju (odstranitev other osa, slabe multi predelave, slabši online community, whatever kakorkoli relevantnega in ne totalno subjektivnega), al pa enostavno prenehaj s tem lovljenjem fanboyev. Že od zdavnaj ste jih pregnali s foruma, le peščica jih še vztraja, od tega samo en naseda tvojim provokacijam, pa še njemu se ne da več, očitno. Probaj na ps3.dober.si. Tam je tvoja ciljna skupina.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment

Torej kaj ima bolje narejeno "vstavi poljuben naslov" kot GT5? Grafika, On-line igranje, Št. prog, avtov, nastavitev... itd. boljši nadzor... še enkrat nimam pojma, ampak nekako se mi zdi, da je spet to kritika v stilu, "po treh urah vem, da je sranje"... sicer pa zakaj hudiča, potem kdorkoli igra to sranje, če je na trgu toliko boljših, simulacij dirkanja?

btw GT5 5.5mio prodanih, forza 3 4.7mio prodanih!?

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

RBR je bil spolovljen 2k3 za PC, kar pomeni, da je prodaja originalov dost irelevanten podatek. Velja za eno tezjih iger nasploh. Ima supper massive online community, kjer se hodi v detajle da ajd cao. Itak je GT5 arkadna simulacija (king dodge kitkat, kinguuu), ergo, neprimerljivo.

However kaj je blo s PS3jasi pa tem forumom? Travar jih je nagnal? Al so bli butthurt zaradi illusive statusa PS3ja?

Moj solid argument: PSN je podn od online storitve, browser ma moj PDA ffs in updejti trajajo 20min+.....happy? Don't get me started on the games.... (sibjective much? o_O)

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
Torej kaj ima bolje narejeno "vstavi poljuben naslov" kot GT5? Grafika, On-line igranje, Št. prog, avtov, nastavitev... itd. boljši nadzor... še enkrat nimam pojma, ampak nekako se mi zdi, da je spet to kritika v stilu, "po treh urah vem, da je sranje"... sicer pa zakaj hudiča, potem kdorkoli igra to sranje, če je na trgu toliko boljših, simulacij dirkanja?

btw GT5 5.5mio prodanih, forza 3 4.7mio prodanih!?

Točno zato ti nisem dal nobenega imena... ker je to neskončna subjektivna in relativna debata... sploh s tabo.. Načeloma so PS3 ekskluzive najboljše igre vseh časov za vse čase. V vsem... Nič se ne primerja z kodo, ki jo renderira CELL boradband engine... whatever that means...

In zakaj hudiča kdorkoli igra to sranje?

Ti nevem...

Zakaj igrajo MAG? Sej nevem... a ga sploh še kdo razen tebe igra?

Zakaj igra kdo Killzone 2?

Zakaj igra nekdo RDR na PS3? Ali pa recimo COD Black ops na PS3?

Simple; ker najbrž nima boljše alternative, če jo pa ima pa je ali neumen ali pa skrajno zblojen. Druge ne vidim.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Jao. GT5 je arkadna simulacija al neki. Ne vem kaj si se zdej pri GT5 vpičil v to, da ni popolna simulacija. Oz. ja no, vem. Gre za paradnega konja PS3 in izkoriščaš priliko za pljuvat, da boš provociral fanboyje. In svoje 'argumente' podkrepiš s tem, da so razvijalci (še bolj pa mediji) dali, pazi to, celotni seriji, ne samo GT5 slogan 'the most realistic driving simulator'. Ubogi naivni sony fanboyji.

Dej, prosim, nehaj s temi nesmisli no...

Al podaj kak res kvaliteten argument, ki bo podprl to tvojo vojno proti sonyju (odstranitev other osa, slabe multi predelave, slabši online community, whatever kakorkoli relevantnega in ne totalno subjektivnega), al pa enostavno prenehaj s tem lovljenjem fanboyev. Že od zdavnaj ste jih pregnali s foruma, le peščica jih še vztraja, od tega samo en naseda tvojim provokacijam, pa še njemu se ne da več, očitno. Probaj na ps3.dober.si. Tam je tvoja ciljna skupina.

1. Vidim, da za GT5 vidiš skozi tančico lažnivega marketinga... Čudno, da tega ne zmoreš pri celi sliki.

2. Nesmiselno je, kar počneš ti... tle te je lih že vsak peljal scat za rokco, pa še naprej ustrajaš. Dej ti kakšen argument, ki bo zdržal...

3. Kvalitetnih argumentov je bilo že veliko... in zakaj bi se ponavljal? Mel sem argument, da najbolje prodajana igra na PS3 ne dela normalno, pa praviš da nima pomena... Kaj pa ga sploh ima, razen dejstva, "da sta obe konzoli kao v redu".... mogoče sta res, sam 360 je boljša. Sorry fanboys... Glejte sam za naslednjo generacijo; Osel gre samo enkrat na led pravijo. Naj bo to prvič in zadnjič.

In še slavni stavek; Nismo več leta 2007! Kaj pa je blo takrat? Stališče Sony fanboyev takrat je bilo 100% enako kot danes... Da je PS3 bolji od 360. Kar nikoli ni bil in verjetno nikoli ne bo. Jebeš.

In ne... ne bom šel na ps3.dober.si... Zdej nevem kakšna so tvoja moralna in etična načela... vendar jaz preprosto ne bom lovil nosorogov v rezervatu. Kot prvo je prelahko in kot drugo ni športno. Rezervat obstaja z namenom zaščite. Mogoče se pa ti preseli vanj, ker vidim, da te skrajno načenjajo vse kritike glede PS3ja...

ps3.dober.si je rezervat za ogroženo vrsto PS3 fanboya... ah ah ah he he he res se smejim lastni šali... ko je pa tako posrečena.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Kot sem omenil nisem ljubitel tega žanra, ampak glede na opise boljše igre v žanru ni in plusi odtehtajo minuse, torej katera igra je boljša od GT5? Oziroma ali je Forza boljša? Mogoče kaj na PC-ju?

rFactor? Ful bi bil tudi vesel, če bi Trackmania prišla na konzole, s tistim track editorjem pa itak. Ampak konzole itak nimajo takega modding communityja (oziroma ga sploh nimajo), tako da je PC pri teh stvareh defenitivno zmagovalec. Lahko ima GT5 1000 avtov, ampak jih bodo mele PC dirkačine v kratkem času precej več, in to ne samo japonskih. Lahko sicer rečeš, da je grafika zanič, ampak tisti hardcore racerji se požvižgajo na take zadeve. Dejstvo je, da so te največje konzolne simulacije samo šminke, ki založnikom prinašajo milijone, igrajo jih pa po večini ljudje, ki v pravem dirkalnem avtomobilu še sedeli niso in potem premikajo neke sliderje pri prestavnih razmerjih in se trudijo biti kvazi poznavalci. V resnici se velika večina ne poglobi v vsako progo, ne išče pravega avtomobila in ga v nedogled nastavlja, samo da bi pridobil še dodatno desetinko. Zato pa pravim, da so top konzolne simulacije samo neke marketinške finte, ki se prodajajo samo zato, ker avti na slikah zgledajo dobro.

Urejano od TriGGer

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Sicer pa ne pozabimo... Iščemo odgovor na zelo preprosto vprašanje... Katera konzola je boljša?

In mislim, da se večina tukaj danes že zelo dobra zaveda, katera to je.

Seveda... nobena ni popolna... niso pa vse enake. In ena je boljša od drugih.

Pa ne za vsakega. Zame recimo, verjetno vsi veste je najboljša konzola, ki jo oblikujem iz dreka in nato pojem... ampak to ni debata o mojih izprijenih navadah in preferencah... To so subjektivne vode po katerih sem se že zdavnaj naveličal pluti.

Najboljša mislim tako kot je bila NES najboljša, ali pa PS2... oziroma vsaka generacija je imela jasnega zmagovalca v srcih ljudi. In bojim se, da je PS3 svoje mesto tukaj prepustil. You win some, you lose some.

Trg je pa o PS3 svoje povedal jasno in glasno...

V glavnem razmerje med planiranim in realiziranim na PS3 je fail. Vprašanje kaj so sploh planirali. Jaz še vedno pravim, da je Sony vedel kakšen drek dajejo na trg, ušteli so se samo pri oceni, da je trg konzol sestavljen iz 120 miljonov sony fanboyev, ki bi kupilo kilo dreka po 1200$ ako bi na njej pisalo Sony.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Najbolj zabavno je to, da vseeno igraš to sranje od GT5 in uporabljaš PS3, če bi sam imel tako slabo mnenje o čemerkoli bi se ga po hitrem postopku znebil... recimo po treh urah uporabe, se pač sprijazniš, da si bil nategnjen oz. da zadeva ne izpolnjuje tvojih pričakovanj in je ne boš uporabljal... ampak enim pa očitno paše biti vedno znova nategnjen by Sony... in potem to še na veliko razlagati!!! PS3 je zanič konzola ampak jo uporaljam! U2 je zanič igra ampka jo igram! GT5 je podn od igre ampak jo igram... WTF... tukaj nekaj ne štima!

BessieSABU.png

Link to comment

Gearsi so najbol buggy spil v vesolju in so srsly nekonsistentni..pa vseeno zarad enke nism naredu mature v prvem roku in igral pol leta dvojko vsak dan..ma stejem dneve do GoW3 bete, stekas?

Live je za placat, M$ nateguje....pa smo veseli ko mamo Gold.

Mah cisto irl....Mek je tazadna hrana na tem svetu. Pa komaj cakam da marca se BK pride....

Pizda lahko bi nam blo awsum z naravo, pa jo disruptamo....lahko bi se meli vsi awsum pa svetu vlada vojna, medtem tudi konzolna....

Veliko stvari ne stima na tem svetu....torej kaj bi rad zdej povedal?

fs.pngMorbidMagic.png
Link to comment
1. Vidim, da za GT5 vidiš skozi tančico lažnivega marketinga... Čudno, da tega ne zmoreš pri celi sliki.

2. Nesmiselno je, kar počneš ti... tle te je lih že vsak peljal scat za rokco, pa še naprej ustrajaš. Dej ti kakšen argument, ki bo zdržal...

3. Kvalitetnih argumentov je bilo že veliko... in zakaj bi se ponavljal? Mel sem argument, da najbolje prodajana igra na PS3 ne dela normalno, pa praviš da nima pomena... Kaj pa ga sploh ima, razen dejstva, "da sta obe konzoli kao v redu".... mogoče sta res, sam 360 je boljša. Sorry fanboys... Glejte sam za naslednjo generacijo; Osel gre samo enkrat na led pravijo. Naj bo to prvič in zadnjič.

In še slavni stavek; Nismo več leta 2007! Kaj pa je blo takrat? Stališče Sony fanboyev takrat je bilo 100% enako kot danes... Da je PS3 bolji od 360. Kar nikoli ni bil in verjetno nikoli ne bo. Jebeš.

In ne... ne bom šel na ps3.dober.si... Zdej nevem kakšna so tvoja moralna in etična načela... vendar jaz preprosto ne bom lovil nosorogov v rezervatu. Kot prvo je prelahko in kot drugo ni športno. Rezervat obstaja z namenom zaščite. Mogoče se pa ti preseli vanj, ker vidim, da te skrajno načenjajo vse kritike glede PS3ja...

ps3.dober.si je rezervat za ogroženo vrsto PS3 fanboya... ah ah ah he he he res se smejim lastni šali... ko je pa tako posrečena.

1. Čisto za vse vidim skozi tančico lažnivega marketinga. Pač, mu ne nasedam. PS3 sem nabavil zgolj zaradi ekskluziv, ki sem jih imel namen preigrat že veliko časa. Le čakal sem na pravi trenutek, da switcham platformi (na 360 sem vztrajal zgolj zaradi livea in nabijanja online multi iger. zadnja ekskluziva, ki me je zanimala je bil alan wake. ko sem ga preigral sem pač šel na meni boljšo platformo z boljšimi ekskluzivami). Od nekdaj me je resnično bolu kurac za marketing.

2. Scat me peljete samo trolli, ker vam vedno znova odgovarjam, čeprav nima smisla. Prav imaš... :\

3. Ma ja ok. Sej to je argument na mestu recimo. Malo preveč subjektivno sem gledal na stvar. Ti dam prav tle. Sicer sam ne vem točno kako grozno je to stanje, ki ga opisuješ. Sam sej verjetno lahko razumeš, da imam pomisleke glede vseh tvojih negativnih kritik. Uncharted si opisoval kot leglo bugov in frizanja. GT5 pa simulator krajšanja ovinkov. Ne vem no. Sej štekaš, da sem precej skeptičen glede tvoje objektivnosti, glede na tvoj renome raging hejterja...

Stavek, da nismo več leta 2007 še kako drži. Takrat je 360 celo po ekskluzivah precej prednjaču in je bil absolutna must buy konzola. Zdej ni več tako. Marsikje je PS3 v prednosti (ekskluzive in primis). Sem pa prepričan, da trenutno ni mogoče povedati katera konzola je must buy. Zame ps3, za koga drugega (recimo fan kompetitivnih streljačin) pa 360. Subjektivna stvar. Leta 2007 ni bilo tako.

Če ne vidiš razlike, ti pač ne morem pomagat. Jaz vem, da razlika je. In to očitna...

Glede ps3.dober.si, pa si seveda spregledal bistvo na polno. Ni fora v tem, da moraš it tam. Sam tu nehaj iskat fanboye, ki bodo nasedali tvojemu trollanju. Bolj težka bo...

lp,

k_k

Link to comment
Gearsi so najbol buggy spil v vesolju in so srsly nekonsistentni..pa vseeno zarad enke nism naredu mature v prvem roku in igral pol leta dvojko vsak dan..ma stejem dneve do GoW3 bete, stekas?

Live je za placat, M$ nateguje....pa smo veseli ko mamo Gold.

Mah cisto irl....Mek je tazadna hrana na tem svetu. Pa komaj cakam da marca se BK pride....

Pizda lahko bi nam blo awsum z naravo, pa jo disruptamo....lahko bi se meli vsi awsum pa svetu vlada vojna, medtem tudi konzolna....

Veliko stvari ne stima na tem svetu....torej kaj bi rad zdej povedal?

Da kljub temu ne pljuvaš po tem in se imaš fino, tako kot se imaš lahko fino s PS3.

BTW na Wii-ju igram RedSteel 2 in zaenkrat je nekaj kar nima ne X360 ne PS3, zakon!

>http://www.youtube.com/watch?v=9TWkRijLvmk

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.