Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

PS2 je najboljša konzola vseh časov s tem naj bi se načeloma kao strinjali (vsaj glede prodaje), gleda an to, da so EU kupci kupili več PS2-jk kot Američani bi lahko tudi rekli, da bolj vejo kaj je dobra konzola...

1 Sony PlayStation 2 (PS2) USA 55.61 EU 63.79

torej...

Evropska prodaja v mio

7 Sony PlayStation 3 (PS3) 23.00

9 Microsoft Xbox 360 (X360) 20.04

1 X360 Call of Duty: Modern Warfare 2 Activision 3.77

2 X360 Call of Duty: Black Ops Activision 3.44

3 X360 Grand Theft Auto IV Rockstar Games 3.15 vs

4 X360 Halo 3 Microsoft 3.08

5 X360 Kinect Adventures! Microsoft 2.79

6 X360 Call of Duty 4: Modern Warfare Activision 2.57

7 X360 FIFA 11 EA Sports 2.41

8 X360 Gears of War Microsoft 2.17

9 X360 Gears of War 2 Microsoft 2.13

10 X360 FIFA 10 EA Sports 2.10

1 PS3 Call of Duty: Black Ops Activision 4.11

2 PS3 Call of Duty: Modern Warfare 2 Activision 3.90

3 PS3 Grand Theft Auto IV Rockstar Games 3.83

4 PS3 Gran Turismo 5 Sony Computer Entertainment 3.75

5 PS3 FIFA 11 EA Sports 3.57

6 PS3 FIFA 10 EA Sports 3.00

7 PS3 Call of Duty 4: Modern Warfare Activision 2.48

8 PS3 Gran Turismo 5 Prologue Sony Computer Entertainment 2.22

9 PS3 Assassin's Creed Ubisoft 2.13

10 PS3 Resistance: Fall of Man Sony Computer Entertainment 2.08

Zdaj al EU kupci ne vedo več kaj je dobra konzola ali pa so USA kupci prišli k pameti.

BessieSABU.png

Link to comment
Pri teh števikah je imo rešilna bilka za X360 ameriško tržišče, kjer so pričakovanja za letos, da bi X360 celo prehitel Wii.

Torej MS v konzolni vojni na enem od treh trgov zmaguje, na drugih dveh pa?

Sam vprašanje... a ti to drobljenje po regijah pomaga videt celotno sliko?

A ni zanimivo, da konzola za reveže, ki je praktično od začetka spiratizirana še vedno proda več iger, kot kozola za elito, ki je bila skor 4 leta brez piratov?

Kaj ga dela ameriški trg... pa všeč mi je, ko poskušajo ljudje insinuirati, da so američani zabit narod debeluhov... brez kakšne koli realne podlage... Da ne bo kdo rekel, kje sem to prebral... nisem... zato pa pravim insinuirati. Pa čeprav so to narod za katerega lahko rečemo, da imajo na voljo največ "disposable income"... a veste... denarja za zafučkat... za koko pa kurbe če si Charli Sheen... če se vrnem k bistvu... Več kot imaš disposable incoma bolj lahko živiš kot ti OKUS veleva...

Glede reference za kvaliteto pa samo tole: Si to ti? Ali je to 90% ljudi, ki ne zna ceniti "kvalitetnih" slik v umetnostnih glerijah? Sej jaz jih niti ne znam ceniti, če smo pri tem. Zato pa sprašujem, če si ti veliki kritik, ki je referenca za kakovost...

Jaz, tako kot tistih 90% drugih ovc zaupa svojemu okusu, ko pridemo do tega katera trava je boljša. Lahko mi vse entitete tega sveta rečejo, da je trava A boljša... sam če je meni trava B....

Kaj so izbrali američani pa vsi vemo. Je bil to argument za PS3 ali proti?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
PS2 je najboljša konzola vseh časov s tem naj bi se načeloma kao strinjali (vsaj glede prodaje), gleda an to, da so EU kupci kupili več PS2-jk kot Američani bi lahko tudi rekli, da bolj vejo kaj je dobra konzola...

1 Sony PlayStation 2 (PS2) USA 55.61 EU 63.79

torej...

Zdaj al EU kupci ne vedo več kaj je dobra konzola ali pa so USA kupci prišli k pameti.

Nah... ne sežeš mi do gležnjev...

Kok prebivalcev ima USA?

Kok prebivalcev ima EU?

Pa bova potem še enkrat "sklepala" kaj lahko sklepamo.

Do takrat pa pojej še malce špinače...

torej...

Ali ali... bla bla... ali pa je EU po prebivalcih večja kot USA in je bilo na število prebivalcev še vedno več PS2jev v USA kot EU... številke na plano veliki mojster statistike in fanboyevskega sklepanja.

Si ugotovil? USA so od vedno vedeli kaj je dobra konzola... Full lepo bi bilo, če bi se kdaj namesto, da drviš novim nesmislom na proti, kdaj posul s pepelom za svoje podvige.

Predvidevam, da ne boš podal svojega vidika na smotrnost izdajanja več različnih modelov - od barebone pa vse do deluxe... namesto enega modela za 600$ z vsem... sej vem... bil je tudi model za 500$ z vsem z 20 GB... jaz recimo pa sem hotel samo konzolo, ki bi igrala PS3 igre. Pa verjetno ne samo jaz. Preveč resnice za pričakovat komentar?

Raje lepiš neke citate kjer Sony trdi, da jim cena ni všeč... Itak da ne... sej je Ken jasno povedal da je prepoceni. LOL woot? And than they hit the ground... hard. Pa kako upajo, da bo cena kmalu nižja... eni planirajo, drugi upajo... Sam ponavadi, ko hočeš kontorlirat ceno, ne natrpaš vseh možnih za igre neuporabnih reči v igralno konzolo... razen, če imaš plan na hrbtu igričarjev zmagat vojno formata podatkovnih medijev. Dobro za Sony, slabo za veliko revčkov, ki so kupili konzolo, za katero so mislili, da ima DNA od PS2ja... Sam kdaj pa so bili za Sony pomebni igralci... mogoče leta 95, ko so imeli še vse za dokazat... leta 2006, ko se je Ken odkrito rugal fanov "its too cheap", pa pač najbrž da ne več.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

khm... nekdo je zlorabljal PS3... no pa imaš svoj odgovor zakaj Sony toži Geohota!

To sem ti pa ostal še dolžan...

Čigav je bil ta PS3 o katerem govoriš?

No pa nimam odgovora zakaj Sony toži Geohota!

Čeprav bi ti na vsak način želel, da bi imeli odgovor, ki nebi očrnil Sonyja. No go. Dejstev ne moreš spremenit.

Imam pa odgovor, kaj dogaja v tvoji glavi... Edini nasvet, ki ti ga lahko dam pa ne, ker si me zanj prosil, pač pa ker čutim dolžnost... je: Let go, man. It ain't worth it.

Pa počasi se privadi, da če se tebi nekaj zdi logično, najbrž to ni.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Kok prebivalcev ima USA?

Kok prebivalcev ima EU?

Ja zajebal sem trg je Americas, in sem na hitro skrajšal na USA, vendar ni podatek samo za USA, to verjetno veš, saj redno uporabljaš Vgchartz:

Americas 900 mio

North America 528 mio (mislim da na Vgchartz uporabljajo to)

USA 300 mio

EU 400 mio (spet vprašanje od kje dobi Vgchatz številke, dvomim, da od vseh držav)

prebivalcev, zdaj pa računaj, če ti paše.

Aja btw, Sony je zanikal prodajne številke, ki jih med drugim objavlja Vgchatz in naj bi bile nižje, kar kljub vsemu kaže na nezanesljivost vira.

Kadar zamočim priznam oz. se posujem s pepelom.

To sem ti pa ostal še dolžan...

Čigav je bil ta PS3 o katerem govoriš?

No pa nimam odgovora zakaj Sony toži Geohota!

Nimam pojma, niti ne vem nič o zlorabah, to veš ti, ki si to izjavil. In nimam nič proti temu, da kdorkoli črni Sony-ja sploh tam kjer si zasluži.

Predvidevam, da ne boš podal svojega vidika na smotrnost izdajanja več različnih modelov

imo bi bolj kot to bilo smotrno ustaviti proizvodnjo PS2, oz. konzola kot si jo ti želiš je še vedno na policah in se imenuje PS2 slim.

Na Xbox core npr. kar nekaj iger ne moreš igrati, med drugimi tudi nekaj najbolj popularnih, ker zahtevajo HDD.

Kar se tiče USB-jev in dodatkov mi na 60g verziji manjka še kakšen USB vhod (kabel za DS3, za tipkovnico, za PS3 Eye, za ext disk, za Move, BT slušalko, še dobro, da imam zraven X360, ki ima ona USB-ja prosta)

Drugače pa to ni tema Travar vs Bessie in se bom potrudil ne komentirat tvojih izjav, pa tudi, če bodo letele osebno name... sicer bo težko...!

Torej slabost in niti prednost PS3-ja ni boljša ali sabša prodaja, to je vse kar hočem povedat s temi številkami.

V EU in Jap trgu se prodaja bolje kot na Ameriškem trgu. PS2 se je bolje prodajal na EU trgu. X360 se prodaja bolje na Ameriškem. EU kupci kupijo več PS3 iger kot X360 iger. Ker sem prebivalec EU in je moj okus bližje evropskim kupcem, je očitno tudi PS3 bolj po mojem okusu. Torej, če globlno PS3 puši, potem X360 puši lokalno, razen seveda čez lužo.

BessieSABU.png

Link to comment

huh... 500mio$ se mora nekje poznati, zdaj pa še igre :D

"Under one-fifth of PS3 sales included bundles with Sony's Move controller, suggesting another modest month," wrote Pachter in an investor note canvassing February 2011 video game sales. Over 2/3 of Xbox 360 sales included bundles with Microsoft's Kinect peripheral, as Xbox 360 Kinect console bundles again outsold PS3 Move console bundles by over 5:1."

Aja pri celotni sliki prodaje konzol je zanimiv tale podatek o prodaji konzol od začetka prodaje X360:

Console Wii PS3 X360 PS2

Total 85,643,418 48,461,573 52,309,090 50,677,865

Redno se pozablja da Sony poleg PS3 še vedno ves ta čas prodaja tudi PS2, in zdaj seštejmo PS2+PS3 pa dobimo celoten Sony fail...

BessieSABU.png

Link to comment

>http://www.youtube.com/watch?v=Rm18ztHIK2Y

>http://www.youtube.com/watch?v=ogI0uSIFlQ0

Fight Night Champion (360 vs PS3)

For owners of both formats, and for the people who want the very best image quality available, then the 360 version is the best bet - just about, by the very tiniest of margins. But if all your mates are playing it online via the PS3, then I'd have no qualms about recommending it on that format instead. Both are visually spectacular regardless.

The additional delay I suspect, similar to how this is used to add weight to weapon aiming in Killzone 2, is the perhaps the main reason for this.

>http://www.youtube.com/watch?v=SbDCQSMV84Y

Link

Bulletstorm

>http://www.youtube.com/watch?v=2dqCOVHOJcM

Homefront

>http://www.youtube.com/watch?v=2kFhaf3YtKM

Link

Aja kar se mene tiče je vseno katera verzija je boljša (kar se tiče te debate tukaj), da ne bi kdo mislil, da kateri kozoli dajem prednost. Gledal sem ravno te nove igre in se odločam o nakupu, pa ponavadi dam še PS3 vs X360 v google, da vidim, če je katera bistveno slabša oz. boljša.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Še pomniš, ko si govoril o kreativni uporabi Mova?

Pa sem ti rekel, da kreativnost brez uporabne vrednosti ni nič... pa si nekaj bluzil dalje o presežkih Move mikroskopa...

Thats Move mikroskop for you, my kind sir;

http://www.necn.com/03/14/11/Minnesota-prof-uses-Xbox-Kinect-for-rese/landing_health.html?&blockID=3&apID=be5abe95b3f94d45b20706ec243499f2

"Is a $100,000 system being outsmarted by a $150 toy?" Papanikolopoulos said

of his initial reaction to the idea.

"Indeed this is the case."

Compared to the Kinect, the more costly system required attaching sensors to the skin of the child. This could jeopardize the experiment because of the intrusive nature, Morellas said.

Leaving the child in an unobstructed state is a key to the research, he said.

Bom še enkrat ponovil, kar sem ti že povedal.

Move + PS3eye = Wiimote + webcam... been there, seen that. Nič novega na konzolah, nič revolucionarnega.

Kinect = motion capture za 150$... sicer nič novega v smislu tehnologije... vendar zelo novo na konzolah in za to ceno definitivno revolucionarno.

Ampak kaj čmo... Move mikroskop in dokaz da se zemlja vrti je nepogrešljiva zadeva...

Pa še en detajl... Sonyjeva podpora za programirat in uporabljat Move na PC boš rabil PC in PS3.. Fail... glede na to, da v movu ni nič kar nebi mogel sodoben računalnik procesirat sam.

Dočim za Kinekt podporo od M$ boš rabil zgolj Kinekt in PC... no shit..

Ko sem videl kako boš povezal move na PC preko PS3 in routerja sem skoraj padel s stola. Ker debilizem.

Ja zajebal sem trg je Americas, in sem na hitro skrajšal na USA, vendar ni

podatek samo za USA, to verjetno veš, saj redno uporabljaš Vgchartz:

Americas

900 mio

North America 528 mio (mislim da na Vgchartz uporabljajo to)

USA

300 mio

EU 400 mio (spet vprašanje od kje dobi Vgchatz številke, dvomim, da

od vseh držav)

prebivalcev, zdaj pa računaj, če ti paše.

Aja btw,

Sony je zanikal prodajne številke, ki jih med drugim objavlja Vgchatz in naj bi

bile nižje, kar kljub vsemu kaže na nezanesljivost vira.

Americas, USA bla bla vgchartz nezanesljiv... zakaj pa naj računam... Glej... meni ni treba rečunat, da vem da so USA od dobe NESa ali še prej vedeli kaj je dobra konzola... Ti failboy si hotel pokazat nasprotno pa si failal... Kaj naj jaz računam? Meni so stvari jasne, tebi pa več kot očitno niso...

Predvidevam, da si ugotovil, da so američani od vedno vedeli kaj je dobra konzola? Celo brez, da bi šel računat...

Zdaj al EU kupci ne vedo več kaj je dobra konzola ali pa so USA kupci prišli k

pameti.

Ne... še tretja možnost je. Da ti nimaš pojma o statistiki in kako se zadeve računajo.

Ti pomagam; USA kupci so od vedno posegli po boljši zadevi.

Sej lahko zdej poveš še sam to... kaj lahko ugotovimo iz števil o PS2... na glas, če ti ni pretežko... namesto nekega bluzenja.

khm... nekdo je zlorabljal PS3... no pa imaš svoj odgovor zakaj Sony toži

Geohota!

Nimam pojma, niti ne vem nič o zlorabah, to veš ti, ki si to izjavil. In nimam

nič proti temu, da kdorkoli črni Sony-ja sploh tam kjer si zasluži.

Sej te nisem spraševal o zlorabah... Nauči se brat, kar pomoje znaš. Sam nočeš videt bistva, ker spet dišiš po failu.

Sprašujem te, čigav je bil ta PS3... in kateri odgovor zakaj Sony toži geota imam... To te sprašujem... In o tem očitno veš veliko... vsaj drugi zadevi zakaj toži geotoa... vsaj nekaj si pametoval... zdej pa kao nič ne veš... res trdno stojiš za bullshitom, ki ga trosiš.

Glede tega, da nimaš nič proti črnjenju sonyja pa ti nevrjemem... preveč si se trudil opravičevati odstranitev Other OS in Geota... navajal si razloge in opravičila, ki ne zdržijo presoje... Mogoče zato ker si tako neumen, da ne vidiš bullshita, ki ga trosiš... bolj verjetno pa je zgolj to, da si tak fanboy. Dejstvo, da si poskušal zadevo relativizirat oziramo celo upravičit pa ostaja...

Torej...

no pa imaš svoj odgovor zakaj Sony toži Geohota
... no nimam ga... si lahko bolj neposreden in mi poveš direktno kaj je ta odgovor?

Si bom kar sam odgovoril... Toži ga, ker je hekal svoj PS3... LOL... in kaj je s tem narobe? Failboy

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Drugače pa to ni tema Travar vs Bessie in se bom potrudil ne komentirat tvojih izjav, pa tudi, če bodo letele osebno name... sicer bo težko...!

La, la, la, la....

pa si nekaj bluzil

ne nisem

Ti failboy si hotel pokazat nasprotno pa si failal..

ne pa ne

USA kupci so od vedno posegli po boljši zadevi.

ne pa ne

Sej te nisem spraševal o zlorabah...
Sprašujem te, čigav je bil ta PS3...

ne vem to veš ti, ker veš tudi kako in kdo ga je zlotrabil ali pa spet lažeš, da ga je sploh zlorabil, sam se odloči in razišči, vse to ti bo še 100x prišlo prav.

vsaj nekaj si pametoval...

ne pa ne

res trdno stojiš za bullshitom, ki ga trosiš.

ni moj, je pa namenjen tebi

. preveč si se trudil opravičevati odstranitev Other OS in Geota...

ne pa ne

navajal si razloge in opravičila, ki ne zdržijo presoje...

a res?

Mogoče zato ker si tako neumen, da ne vidiš bullshita, ki ga trosiš...

mogoče si ti neumen, ker je vse samo zate

da si tak fanboy
ja ampak fanboy ne glede na konzolo, ti pa očitno nisi ampak si hejter in ta tema ni namenjena hejterjem, odpri si temo "Sovražim PS3 in SONY" pa se pogovarjaj sam s sabo, mene počasi že bolijo roke od držanja ogledala.
si lahko bolj neposreden in mi poveš direktno kaj je ta odgovor?

ne morem ker sem neumen

Toži ga, ker je hekal svoj PS3...

rekla kazala, citiraj to iz obtožnice.

La, la, la... Xbox puši povsod razen na Ameriškem tržišču, zapravil je 500mio$ za to da je prodal 10mio kosov gadgeta, waou! Vsa čast.

Eye toy=

Move + PS3eye = Wiimote + webcam...
=Kinekt Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Bessie, nalimaš lahko še 40 primerjav grafike, pa na PS3ju še vedno ne boste imeli Reacha in Gearsov.

Sam ok, res je da v reachu nimaš perkov in unlockable orožij, tko da razumem tvojo nezainteresiranostlol.

LOL imam jih na X360, za to ne rabim PS3. (preigral sem vse gearse in haloje, brez problema oz z veseljem lahko tudi mp igram, mi še vedno ležijo na polici in jih ne mislim prodajat)

BTW primerjave grafike sem pustil drugim da odločijo katera je boljša imo ni bistvene razlike.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Men je mal smešno kako je Travar vedno poudarjal, da so pomembne igre. Zdej pa Move in Kinect primerja v vsem možnem razen v igrah....

X360 Kinect Adventures! 9.19 mio

vs

PS3 Resident Evil 5 Capcom 3.82 mio

PS3 Sports Champions Sony Computer Entertainment 2.29mio

Nima Move za kruh proti kinektu lej kolk se prodaja, a veš kolk so prodal Adventures, je huda igra lej kolk so je prodal.

Naslednja kinekt only igra je pa hmm čudno...

X360 Kinect Sports Microsoft 2.80 mio

X360 Kinectimals Microsoft 0.87mio

Me prav zanima za kaj vseh teh 10mio kupcev kinekta le tega uporabljajo? Verjetno za znanstvene raziskave.

Ne bom zanikal, da mene tudi mika 8cena ni problem), ampak, ko pogledam, spisek kaj lahko z njim počnem...se ogasijo v glavnem črički, pa zraven še vkalkuliram razdaljo med kavčem in TV-jem, no go. Je pa presenetljivo, da ima 10mio kupcev Kinekta to razdaljo 3m ali več.

Move lahko vsaj uporabljaš v nekaterih že obstoječih igrah in novih, ki so prišle in še prihajajo, ko napišem igrah mislim na igre, ne igrice.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
La, la, la, la....

ne nisem

ne pa ne

ne pa ne

ne vem to veš ti, ker veš tudi kako in kdo ga je zlotrabil ali pa spet lažeš, da ga je sploh zlorabil, sam se odloči in razišči, vse to ti bo še 100x prišlo prav.

ne pa ne

ni moj, je pa namenjen tebi

ne pa ne

a res?

mogoče si ti neumen, ker je vse samo zate

ja ampak fanboy ne glede na konzolo, ti pa očitno nisi ampak si hejter in ta tema ni namenjena hejterjem, odpri si temo "Sovražim PS3 in SONY" pa se pogovarjaj sam s sabo, mene počasi že bolijo roke od držanja ogledala.

ne morem ker sem neumen

rekla kazala, citiraj to iz obtožnice.

La, la, la... Xbox puši povsod razen na Ameriškem tržišču, zapravil je 500mio$ za to da je prodal 10mio kosov gadgeta, waou! Vsa čast.

Eye toy==Kinekt

LOL woot?

Samo lalala ti pomaga... Pa ti res?

Ko se spraviš v kot pa začneš s temi nesmiselnimi odgovori... najlepše pa je, da se praktično vedno zatreš sam.

PS3 pa je šđe vedno tazadnji... Ja ja... Wii je prvi, da boš lažje spal... in 360 je drugi.... kar pa ne spremni dejstva, da je PS3 zadnji.

To se vse lahko spremeni, če z glavo rukneš 10x ob beton... če ne v realnosti pa vsaj v tvoji glavi. Glede na argumente, ki si jih sposoben spracat skupaj me skrbi, da si to tehniko že uporabil... namreč spremenjena percepcija realnosti pride na račun poškodb možganov, ki pa imajo tudi druge nezaželene posledice.

Zdaj al EU kupci ne vedo več kaj je dobra konzola ali pa so USA kupci prišli k pameti.

LOL, ne... ne eno, ne drugo... ti ne razumeš osnov statistike. Ti pač ni dano.

Si ugotovil, kaj je tista tretja možnost, ki je sam nisi uspel videti?

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Console Total Wii 85,643,418 PS3 48,461,573 X360 52,309,090 PS2 50,677,865

Sony je skupaj (PS2+PS3) prodal v času ko MS prodaja X360(november 2005) na uč 99mio konzol, pač celotna slika, itak SOny puši na veliko, lalalala.

namreč spremenjena percepcija realnosti pride na račun poškodb možganov, ki pa imajo tudi druge nezaželene posledice.

pač govoriš iz izkušenj, jaz ne bi vedel.

Si ugotovil, kaj je tista tretja možnost, ki je sam nisi uspel videti?

ne čakam, da me razsvetliš...

Lalal itd... je pač na nivoju 100x enakih postov, se skušam prilagodit.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
Bessie, nalimaš lahko še 40 primerjav grafike, pa na PS3ju še vedno ne boste imeli Reacha in Gearsov.

Sam ok, res je da v reachu nimaš perkov in unlockable orožij, tko da razumem tvojo nezainteresiranostlol.

Revež ne razume, da če on igra Gearse na 360, to še ne pomeni, da so Gearsi na PS3....

Recimo, ko govori, da Uncharteda ni na 360 nikoli ne vzame v zakup, da ima mogoče nekdo PS3 kjer lahko igra uncharted. Ker seveda to ni relevantno... In res ni.

Ko pa išče izhode, ker nima drugih argumentov, pa postane za igre na PS3 strašno relevantno, da ima on 360 na katerem igra Gearse... Well... na PS3 še vedno nimate Gearsov, a veš, Bessie? In to je bil osnoven point.... JA... imaš Gearse na 360 (No shit, Sher)... sa mjih nimaš na PS3. BERI MODEL... BERI.

Ali pa če se pogovarjamo, 360 vs. PS3.... in ne "PS3 in 360" vs. 360.... Sam tako pač je, ko mora biti vsaka bilka dovolj močna.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Bogataš, ne razumeš, da če nimam gersov na PS3 to ne pomeni, da nimam na PS3 drugih iger, ki so lepše in boljše od gearsov, zato pa imam vse konzole, ker ni na vseh vse. Arey nima PS3 zato tudi ne more igrati Uncharted, kdo je zdaj za kaj prikrajšan. Pa ne govorim o pameti.

Večkrat sem že zatrdil da so vse tri konzole odlične!

Samo na eni lahko gledam BR-je in igram igre v 3D na 3d TV, samo na dveh lahko surfam po internetu, samo na eni lahko igram Gearse, samo dve imata kontroler za mahanje po zraku, samo dve imata kamero, ki zaznava gibe samo ena samo s kamero zaznava globino in ne rabi dodatnega pripomočka.

Samo ena ahko prikaže tako grafiko kot je v Killzone 3, Uncharted 2...

Sam ena ima crossgame chat...

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Ampak kolikor se mi zdi da se je prodaja iger skoraj izenačla po vsem svetu med konzolama. Da bi bil xbox360 za reveže prvič slišim (spomnim se da so bolj revni znanci v obdobju next gen konzol mastno igrali Fifo na ps2 ali pa se držali pc-ja). Nevem tudi zakaj piratstvo vmešavate v vojno konzol (morda je pa tukaj razlog zakaj smatraš xbox userji za revni, no zdaj bodo ps3 uporabniki pridno nadoknadili ta 4 leta). MIslim da je xbox360 na našem trgu (in po vsej vzhodni evropi) še premalo znan (vrjetno bo kinekt pritegnil množico), zato se tudi šteje v številkah samo USA in zahodna evropa. Je pa Sony malce najebal zadnej čase, najprej embargo prepoved začasne prodaje konzole zdaj pa še potres.

Post se nanaša na prejšnjo stran, očitno se tukaj res trudite štancat poste. =)

Urejano od Raptor90
Link to comment
Console Total Wii 85,643,418 PS3 48,461,573 X360 52,309,090 PS2 50,677,865

Sony je skupaj (PS2+PS3) prodal v času ko MS prodaja X360(november 2005) na uč 99mio konzol, pač celotna slika, itak SOny puši na veliko, lalalala.

Sam neki... da bom razumel kaj bi rad povedal... Zakaj pa nisi prišel še vseh PS1, Sony BD playerjev, Sony Rollyjev, Vaiotov in Walkmanov? Pomoje, da sodijo zraven.... Ali po neki teoriji, ki si jo zmišljuješ sproti, ne sodijo v to delno "celotno sliko"? Najbrž bi TVje tudi mogli vključit...

Pa še enkrat, ker si se sprenevedal glede različnih različic naprave - od osnovnega do deluxe modela... Kaj ma veze, da 360 arcade ne more predvajat vseh špilov? Pač slabo narejeno. Kaj ma to veze z tem, da je Sony posilil svojo igirčarsko klientelo z nepotrebnimi igrami na BD in BD pogonom zato, da je zmagal vojno podatkovvnih medijev? Pa kard readerji in WiFi... Posilil zato, ker so ga morali kupiti in plačati. Nič ni zastonj.

Kaj je narobe z izbiro, ki ustreza uporabniku? Nič... ta je dobrodošla in za proiizvajhalca ker bo več prodal in za kupca, ki bo lahko izbral kar rabi... če nimaš skritih namenov.

Zato pa so spušili to generacijo. Seveda 600$ je naredilo svoje... Sam 600$ ni padlo z neba. Tolko je bilo, ker so pač tako zastavili. BD, kardreader, wifi... se nabere... očitno toliko, da na koncu ne moreš stisniti niti 1m HDMI kabla zraven... LOL

Kot pravim - win za Sony, BD bo prinesel neskončne denarce. Lose za potrošnika, ki je kupil konzolo z DNA od PS2. Dobil pa sranje z najslabšim install basom za katerega se večini developerjev ne da narediti enakovredne igre kot za druge platforme.

Sej ne pričakujem komentarja... samo mečem ti v faco, ker vem, da si lih na meji, da popolnoma razumeš kaj in kako... samo zavest ti ne da, da bi to sprejel.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Bogataš, ne razumeš, da če nimam gersov na PS3 to ne pomeni, da nimam na PS3 drugih iger, ki so lepše in boljše od gearsov, zato pa imam vse konzole, ker ni na vseh vse. Arey nima PS3 zato tudi ne more igrati Uncharted, kdo je zdaj za kaj prikrajšan. Pa ne govorim o pameti.

Še enkrat... to ni tema "PS3 in 360" vs. 360... razumeš?

PS3 nima Gearsov. Pika. . Pika. Pika? Konec. Finito. Capisce?

In seveda, to ne pomeni, da nimaš na PS3 iger, ki so TEBI boljše! Razumeš catch? TEBI... TEBI... veš kaj to pomeni? Da so TEBI boljše...

Kaj pa je boljše, če vzamemo vzorec vseh 6 pa še malo miljard ljudi na svetu? Gearsi! Veš kako to vem? Ker so jih več kupili! Predstavljaj si to kot anketo v kateri pa tvoj glas ni pravica pač pa stane nekaj tvojih trdo prisluženih denarcev... s tem tudi izločimo fanboye, ki na ves glas tulijo kako je Uncharted in MGS najboljši... ne dajo pa denarja tja kjer imajo usta.

Torej so Gearsi objektivno boljši kot recimo Uncharted... pa realno tudi boljši od vseh ostalih ekskluziv na PS3..

Seveda v povprečju.

Tebi so pa seveda mnoge igre na PS3 boljše... Meni pa je, kot že dolgo vemo najboljši drek. Sam to so okusi.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sam neki... da bom razumel kaj bi rad povedal... Zakaj pa nisi prišel še vseh PS1, Sony BD playerjev, Sony Rollyjev, Vaiotov in Walkmanov? Pomoje, da sodijo zraven....

Ne PS1 ni na prodajnih policah in v proizvdnji, ostalo niso konzole.

Kaj ma veze, da 360 arcade ne more predvajat vseh špilov? Pač slabo narejeno. Kaj ma to veze z tem, da je Sony posilil svojo igirčarsko klientelo z nepotrebnimi igrami na BD in BD pogonom zato, da je zmagal vojno podatkovvnih medijev? Pa kard readerji in WiFi... Posilil zato, ker so ga morali kupiti in plačati. Nič ni zastonj.

lej tebe je očitno posilil a je bil to Sony ali kdo drug je pač tvoja stvar, mene ni, meni je bil to eden glavnih razlogov zakaj sem najprej kupil PS3, če ne bi imel vsega tega bi mi zadoščal PS2, X360 razen HD grafike ni imel nič več kot PS2, ok ja vem crossgame chat lalala...

Sony v EU kljub temu, da je slabša konzola, dražja, da ima eno leto zamude in da eno leto ni imel iger vodi v prodaji, o lej na Jap tudi, jah to so pač luzerji ameriškega trga. Moprali bi dat na police konzolo brez diska, brez predvajalnika medijev in bi bili win!!!

Stopi pred ogledalo in preberi na glas

samo mečem ti v faco, ker vem, da si lih na meji, da popolnoma razumeš kaj in kako... samo zavest ti ne da, da bi to sprejel.

BessieSABU.png

Link to comment
Ne PS1 ni na prodajnih policah in v proizvdnji, ostalo niso konzole.

Enkrat je merilo naslov teme v katerm "ni nečesa", drugič so prodajne police...

To generacijo je PS3 zadnji.

Prejšnjo genracijo je bil PS2 prvi.

Če v to generacijo šteješ tudi PS2, je Sony to generacijo prodal daleč največ konzol. Zakaj pa jih nebi... saj so na prodajnih policah... in so konzole... samo ne sodijo v to generacijo. Detajl. Spustimo ga in dejmo trdit, da je SOny prodal največ konzol.

lej tebe je očitno posilil a je bil to Sony ali kdo drug je pač tvoja stvar, mene ni, meni je bil to eden glavnih razlogov zakaj sem najprej kupil PS3, če ne bi imel vsega tega bi mi zadoščal PS2, X360 razen HD grafike ni imel nič več kot PS2, ok ja vem crossgame chat lalala...

Sony v EU kljub temu, da je slabša konzola, dražja, da ima eno leto zamude in da eno leto ni imel iger vodi v prodaji, o lej na Jap tudi, jah to so pač luzerji ameriškega trga. Moprali bi dat na police konzolo brez diska, brez predvajalnika medijev in bi bili win!!!

Kaj pa je narobe z izbiro?

Če si ti rabil točno vse kar je PS3 ponujal lepo zate. Sam res vrjemš, da je večina vse to potrebovala in vcenila za 600$? Odgovor najdeš v praksi.

Ti bom dal piškotek...

BMW M5 je miljonkrat boljši od navadne BMW 5... Torej dejmo pordajat samo M5 za ceno M5?

Ali dajmo izbiro naj si kupec sam izbere kaj si želi/potrebuje/jepripravljenplačat...

Sej vem, da si ti po poklicu svobodni umetnik ali podobno, vendar ekonomije ima tukaj svoje teorije in niti ena ne pravi, da je "ne izbira" dobra zadeva.

Vendar dejstvo... M5 je boljši od neopremljene petice. Je pa tudi dražji. In če jaz ne rabim ali nisem pripravljen plačat vsega kar ponuja M5... bom raje kupil kakega od osnovnejših modelov. Nismo vsi ljudje del hive minda, da imamo iste želje in potrebe. To je lastnost true fanboyev. Drugi pa imamo različne okuse in potrebe in različne stvari se nam zdijo različno vredne. Težko za dojet kajne?

Dejstvo pa je tudi, da je Sony poskušal posilit svoje zveste stranke PS2 z zadevo, ki se ji reče PS3 aka trojanski konj v vojni formatov.... kako se je to izšlo vemo vsi... vsekakor to ni zgodba o uspehu kot je bila recimo PS2. Daleč od tega.

Sej vem... tebe ni posilil... ti si rabil BD. No... to si TI. Še vedno pa izbira ni nikomur škodila. Sony pa je arognatno milsil, da vsak ki želi igrat PS3 igre potrebuje tudi kardreader, Bd pogon, wifi... Ti povem jaz, da temu ni tako. Zanimivo pa, da niso pomisli na HD kabel, ki pa ga potrebuja vsaka duša s PS3jem. No... veliko prej kot kardreader.

To, da ne vidiš tega sila preprostega dejstva, da je izbira A ali B veliko več vredna kot samo ena možnost A. Če hočeš A lahko še vedno izbereš A.... Če imaš pa samo možnost A... pa nekako nimaš izbire. Dejstvo, da tega ne razumeš pove veliko o tvoji inteligenci. To nima veze z konzolno vojno... to je ena od tistih preprostih stvari v življenju, ki so ti ali pa ti niso jasne. Možnost izbire A ali B je vedno boljša kot samo ena od obeh možnost... če je pa možnosti še več pa toliko bolje.

Mimogrede... obstaja tudi globalni trg... ta je nakako najbolj relevanten. Cela slika pa to.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Zame je izbira:

A Wii

B X360

C PS3

kupim vse pa nima problema.

BTW pri Wiiju lahko veliko izbiraš?, pa je kljub temu prodal več kot X360, pri PS3 imaš vedno izbiro A B , ne moreš pa izbrati, da ti kakšna igra ne bi delala, kot se ti lahko zgodi na X360.

saj so na prodajnih policah... in so konzole... samo ne sodijo v to generacijo.

v istem času so prodali skoraj toliko PS2 kot X360 torej, je konkureca tako PS3-ju kot X360, kot Wii-ju. V čem je pa bistvena razlika med PS2 Wii in X360?

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Bom še jaz malo lonček pristavil, ker si ravno lastim Xbox 360 in PS3.

Xbox imam dobro leto, tako da sem nanj res bolj navajen, medtem ko imam PS 3 slabe tri tedne. Mimogrede, nisem vedel ali naj jo kupim ali ne kljub temu da sem okoli pokupčkanih konzol v Harveyu hodil pou ure, tko čist mimgrede in se med vračanjem iz Ljubljane proti dolenjski obrnil v Grosupljem in šel nazaj po njo. :-D

Pri Xboxu mi je Dashboard dosti bolj všeč, bolj domače deluje in se lažje znajdem v menijih. Prav tako mi je v primerjavi z PS3 bolj všeč kontroler, ki lepše sede v roke in ker z njim lažje igram dirkaške arkade ala NFS: HP.

Zakaj sem se potem odločil še za PS3? Ker za Xbox ne obstaja pameten volan za dirkaške igre katere največ preigravam, razen drnča od Mat Catz in pa pretiravanja v smislu Fanateca. Za PS 3 pa sem za 129 Eur dobil odličen volan.

Prav tako se v FPS igrah ne znajdem najbolje z analog sticki na obeh kontrolerjih. V navalu panike/adrenalina vedno preveč potegnem in potem iščem kje je tist križec na ekranu... Za PS3 sem si v ta namen kupil Splitfish Shark FX, katerega del je miška in igra postane podobna tisti na PCju s primerljivo natančnostjo. O input lagu in ostalih kvazi stvareh nisem razmišljal ,ker to se enim samo zdi da je, čreprav je povprečen reakcijski čas človeka 0,2 sekunde. Tako sem popolnoma odpisal HALO Reach na X360 in dvomim, da ga bom kdaj preigral in se bolj posvečam Killzone 3, ki je bila v bundle s konzolo.

Pri Xboxu je treba še plačevati da lahko igraš prek neta z ostalimi.

Prav tako mi na pogled bolj sede Move, ker mi neko mahanje pred TVjem brez da imaš kak rekvizit v roki, kateri te vsake tolko spomne da z nečim nekaj delaš oziroma nekaj uporabljaš, ne potegne.

Tako da na koncu lahko rečem, dopadeta se mi obe konzoli. Xbox mi je nekak bolj domač, mogoče ker sem se nanj navadil, ali pa ker mi je sam interface bolj všeč, vključno s kontrolerjem. PS3 pa preferiram ker ima dosti več uporabne periferije za priklopit, ki je po vrhu še kompatibilna s PCjem ali MACom.

Glede exclusive naslovov za ene ali druge pa se ne sekiram.

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.