Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Zadnje dni se je pojavil zanimiv detajl v Geotovem ugovoru glede jurisdikcije... Ves softwere na PS3 seveda ni vaš... kot so nadebudni fanboyi že pravilno ugotovili... problem je, da ni niti od SCEA (Sony Computer Entertainment America)... Pač pa od entitete Sony Computer Entertainment, Inc., ki je registrirana na japonskem.

"The system software included within this product is subjected to a limited license from Sony Computer Entertainment, Inc. refer to [www.scei.co.jp] for further details".

To piše na ameriški škatli... v kakršni je Geohot kupil svoj PS3.

Kaj je detajl? Da SCEA toži Geota za škodo, ki jo je povzročil... Edini problem je, da škoda ne moreš utrpeti na nečem, kar ni tvoje na prvem mestu.

Mimogrede... Hardware je še vedno vaš v vsakem primeru. Pa BMW tudi.

Zadeva je vsak dan zabavnejša, ako ti ne poka srce od žalosti, ker se Sonyju godi krivica. LOL

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Sej microsoft pravi pa da Xbox ni tvoj, ampak ti ga oni samo posojajo.

Pol nardim jaz Travar s.p. in rečem: "Cel svet je moj in vam ga samo posojam." in bo kaj?

Ni pomembno kaj pravi Microsoft.

Pomembno je kaj pravi zakonodaja.

Kam pa pridemo, če bi korporacije same postavljale pravila?

V glavnem po naši zakonodaji (in zakonodaji večine kapitalističnega sveta) po nakupu blaga, ki se prosto prodaja potrošnikom za končno uporabo prodajalec in proizvajalec nimata možnosti postavljati pogojev kaj ti lahko in česa ti ne moreš početi z tem blagom. Največ, kar lahko naredijo je to, da ti propade garancija in dolžnost, da ti popravijo napravo, če kršiš kakšnega od pogojev garancije. Sam to je druga stvar. Če te garancija ne zanima imaš vso svobodo, da narediš z predmetom, ki je tvoj karkoli. Lahko ga prodaš, uporabljaš kakor ti paše, zažgeš, raztreliš, vržeš v kislino ali pa preposto ne narediš ničesar. Seveda ob spoštovanju veljavne zakonodaje, ki jo je sprejel zakonodajni organ, ne pa neka korporacija v svojem manifestu, ki ti je predstavljen šele po nakupu ali ti pa sploh ni.

Zgodbicam o tem, da v svoj avto bavarskega porekla ne smeš vgraditi motorja od tomosa, ne gre verjeti. To so bajke. LOL

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://ca.kotaku.com/5787698/sonys-mmo-studio-confirms-layoffs-closes-the-book-on-the-agency

In an official statement delivered to Kotaku this afternoon, Sony Online

Entertainment outlines the strategic decision that resulted in the unemployment

of more than two hundred people and the shuttering of studios in Denver,

Seattle, and Tucson.

Mogoče, če bi malo manj lovili čarovnice in več vložili v razvoj kvalitetnega softwera to verjetno ne bi bilo potrebno.

Oh well... in potem bajkoljubci pravijo, da so za take reči krivi pirati...

Kot, da je dolžnost zaposlovanja Sonyjevih delavcev na komerkoli drugem kot Sonyu... LOL

Ironično sem igro Agency pričakoval od trenutka ko sem kupil PS3 že kar dolgo nazaj. Druga, ki sem jo pričakoval od takrat pa je bila PS3 ekskluziva od Rockstarja L.A. Noire... samo, da sedaj, ko je njen izid za vogalom ni več PS3 ekskluziva. Classic. LOL

Way to fail Sony, way to fail. Bravo maestro.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ma komu se sploh še da ubadat s Sonyjem in PS3, najprej ti crkne laser, potem ti dvakrat YLOD... meh, smeti, da seveda ne omenjamo gluposti ala odstranitev Other OS, btw zadnji info je, da so to storili zaradi stroškov in ne možnosti piratiziranja LOL.

In reality, SCEI and SCEA removed this feature because it was expensive to maintain (as they previously admitted when the feature was removed from the "slim" models but which they conveniently removed from SCEA's website); they were losing money on every PS3 unit sold (due to poor decisions in the planning and design of the Cell chip as noted above and given the PS3's extra features); SCEA needed to promote and sell games to make their money back on the loss-leading PS3 consoles (and there was no profit in users utilizing the computer functions of the PS3); and IBM wanted to sell its expensive servers utilizing the Cell processor (users could cluster PS3s for the same purposes much less expensively).

Link

X360 je zakon sploh Slim. Sicer se mi Elitka bolj dopade zaradi barve, Slim malo preveč šajna, Ps3 je pa kot en grdi raček, če ga postaviš zraven, škoda da Wii ni po zmogljivostih na nivoju X360, ker potem bi imeli eno in edino ultimativno konzolo.

BessieSABU.png

Link to comment

"Game machine is the wrong description these days. Console can mean so many

things. It's a central hub if you will for all kinds of digital content."

by Shawn Layden, Sony Computer Entertainment Japan president (31.3.2011)

http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-31-sony-dont-call-the-ps3-a-game-machine

O čem ta tipo govori? Sej PS3 nikoli ni bil igralna konzola... ya need gaems for that.

Najprej je bil računalnik... super computer celo.

Potem je izgubil lastnosti računalnika...

In sedaj je "entertainment media hub"... precej glasen media hub z zelo omejenim številom podprtih formatov...

PS3 ni "game machine", ker nočejo, da se jih primerja z tisto drugo HD igralno konzolo, ki je najprej igralna konzola in potem vse ostalo... in seveda ščije na PS3 v vsem razen predvajanju BD filmov.... seveda zelo pomembni zadevi za igralno konzolo. Kar PS3 ni.

Očitno še Sony ne ve kaj izdeluje... pomanjkanje fokusa pa je tudi razlog, da je PSN tako sranje kot je in da več kot 5 ur dolge igre z lepo grafiko in plitko igralnostjo na PS3 ne dobiš... Uncharted, I am looking at you. Ima pa vsaj dobro zgodbo za tiste, ki ne vedo kaj sploh dobra zgodba je. Indiana Jones, ki se nekje vmes brez smisla spremeni v 28 Days later to definitvno ni. To je delo neoriginalnih bebčkov, ki niso sposobni originalnosti - vzameš dve obstoječi zgodbi in ju sešiješ skupaj, da vse poka po šivih... In to naj bi bila smetana na PS3... Zato pa ni igralna konzola. Pač pa vse drugo.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Sem šel po sledovih nekega uporabnika na nekem drugem forumu...

Prijatelj mi je posodil GTAIV in Resident Evil 5. Igre je dobil ko je kupil xbox torej pred tremi leti.

Obe igri sem probal igrati ampak mi je le napisalo (v 4. različnih jezikih, seveda ) da naj igro vstavim v xbox 360. Imam xbox 360 slim, prijatelj pa navadnega. Kakšna pomoč?

>http://www.youtube.com/watch?v=NJ17oH3X3j4

Torej Xbox360 te želi prepričati, da ni to kar je...!?

>http://www.youtube.com/watch?v=WCYxbaYVDQ4

Kar je pa najbolj smešno/zanimivo, da ostale medije pa lahko predvaja torej Audio CD-je, Video DVD-je.

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment

Eh te prvoaprlske, al pa tudi ne?

Apparently, a new one had been spotted, and this time, it appears to be exclusive for the Xbox 360 only. The glitch found is a grain filter one, which covers the entire screen, defying all laws of graphical superiority.

>http://www.youtube.com/watch?v=8d_CHC5fXc0

BessieSABU.png

Link to comment

Viri poročajo, da je v zadnje pol leta zelo zrasla prodaja PS3jev v tretjem svetu... Mogoče pa bo PS3 res prevzel vodstvo na "vseh" trgih razen ameriškega.

Zdi se mi, da bo PS3 kmalu dominiral tudi na trgih južne amerike, vzhodne evrope in azije... nenazadnje tej ljudje ne morejo pirtizirat 360, ker nimajo za DL DVDje...

Tudi delnice vseh večjih internetnih ponudnikov na svetu strmo rastejo. Najbrž ljudje na veliko jemljejo večje pakete, ker zdownloadat 20 GB balasta ni šala mala. Poleg tega so se delnice Western Digitala in Seagata dvignile za dobrih 10% od jeseni, saj se je povpraševanje po trdih diskih velikosti 1TB+ podvojilo.

Zahtevni ameriški trg pa je očitno izgubljen. Škoda, ker se na ameriškem trgu verjetno proda več softwera kot v vseh ostalih regijah skupaj.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
by Shawn Layden, Sony Computer Entertainment Japan president (31.3.2011)

http://www.eurogamer.net/articles/2011-03-31-sony-dont-call-the-ps3-a-game-machine

O čem ta tipo govori? Sej PS3 nikoli ni bil igralna konzola... ya need gaems for that.

Najprej je bil računalnik... super computer celo.

Potem je izgubil lastnosti računalnika...

In sedaj je "entertainment media hub"... precej glasen media hub z zelo omejenim številom podprtih formatov...

PS3 ni "game machine", ker nočejo, da se jih primerja z tisto drugo HD igralno konzolo, ki je najprej igralna konzola in potem vse ostalo... in seveda ščije na PS3 v vsem razen predvajanju BD filmov.... seveda zelo pomembni zadevi za igralno konzolo. Kar PS3 ni.

Očitno še Sony ne ve kaj izdeluje... pomanjkanje fokusa pa je tudi razlog, da je PSN tako sranje kot je in da več kot 5 ur dolge igre z lepo grafiko in plitko igralnostjo na PS3 ne dobiš... Uncharted, I am looking at you. Ima pa vsaj dobro zgodbo za tiste, ki ne vedo kaj sploh dobra zgodba je. Indiana Jones, ki se nekje vmes brez smisla spremeni v 28 Days later to definitvno ni. To je delo neoriginalnih bebčkov, ki niso sposobni originalnosti - vzameš dve obstoječi zgodbi in ju sešiješ skupaj, da vse poka po šivih... In to naj bi bila smetana na PS3... Zato pa ni igralna konzola. Pač pa vse drugo.

HAHAHAHAHA

lp,

k_k

Link to comment

Slišim, da PSN uporabniki strašansko uživajo v krasni varnosti, ki jim jo je privoščil Sony... Najnovejša novica na to temo pravi, da je Killzone 3 infestiran s cheaterji... ki jih Sony tako uspešno bana, da očitno ne pomaga.

Sicer pa ni lepšega kot igrat online igro z cheaterji... samo ne zdej kritizirat. Šenkanemu oslu se ne gleda v zobe!

Razen, če se seveda zavedate, da nič ni šenkano, če se plača. In tudi gum na novem avtu ne dobiš zastonj pač pa jih plačaš. No potem pač pogledaš oslu v gobec in ugotoviš, da zob nima sploh. Samo to ni za preproste bajkoljubce bajk o bavarskih avtomobilih in posameznih pokvarjenih primerkih konzol - tej so mnenja, da je PSN zastonj... LOL

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
HAHAHAHAHA

Očitno tih za ljudi z nizkimi standardi... Jaz osebno imam rad ob ogledu filma smrtno tišino - oziroma samo zvok iz filma... in preden pomisliš; ne, ne gledam filmov na 360. Brez skrbi. Pa tudi na PS3 ne... Sorry nisem dal 4K € za full HD 3D projektor, da bom gledal BD 3D v 720p in ne mogel predvajati HD mkvjev. Hkrati pa poslušal še šumenje PS3ja... Tnx, but no...

Ampak to je lepota tega sveta. Da nismo vsi enaki. Nekomu je že film posnet na kamero brez zvoka predvajan na mobilcu vrhunec filmskega doživetja. Drugi smo pač bolj zahtevni.

Mimogrede... 360 je bil nekoč zelo glasen... sedaj je manj... al je bolj al ne kot PS3 nevem... Vsekakor pa ne eno ne drugo ni dovolj tiho za predvajanej filmov... no... vsak ma svoj standard, kot pravim, nekateri uživajo ob na kamero posnetem filmu na mobilcu... Vsakemu svoje.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Samo še nekaj:

Cross-game chat is coming to the PlayStation Network! According to our sources at the company, Sony will offer cross-game chat, which allows PSN members to talk to each other, even while playing different games. However, the oft-demanded feature does come with one large caveat: chats can only be initiated by PlayStation Plus members.

PlayStation Plus members will be able to send invites to any member of the PlayStation Network, free or paid. Up to four PSN members can be in a party chat, however at least one participant must be a member of PlayStation Plus. The chat will discontinue if all paying members disconnect.

While some may be disappointed that such a hotly demanded feature is closed behind a pay wall, the service is still technically available to free members. So long as you're popular and have friends that pay for PlayStation Plus, you should be able cross-game chat and keep your free ride, too.

MUAHAHAHAHAHA!!!

psplus530-imgcrs.jpg

BessieSABU.png

Link to comment

Itak takoj kontra...!!!

Microsoft has Xbox 360 Blu-ray drives ready to go

According to the article, Toshiba (yes, you read that correctly) and Samsung have been asked to come up with the external Blu-ray solution for the Xbox 360. Rumors are also floating around claiming a $100-to-$150 price point.

With Blu-ray playback remaining as one of the few advantages the PlayStation 3 has over the Xbox 360, one would imagine Microsoft would want to release this immediately to level the Blu-ray bragging rights issue.

xbox360blu.jpg

YUHEJ, YUHEJ!!!

BessieSABU.png

Link to comment

PLAY WITH CHEATERS

Why would you want a fair game? Never play fair again!!! (exclusive to PSN)

Ni lepšega kot online sistem preplavljen s cheaterji... PSN wins. V glavah fanboyčkov, ki ne razumejo kaj je prioriteta online sistema za igranje iger... HINT: To niso "excluive offers" in "select early demos".... LOL

LOL... again.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Očitno tih za ljudi z nizkimi standardi... Jaz osebno imam rad ob ogledu filma smrtno tišino - oziroma samo zvok iz filma... in preden pomisliš; ne, ne gledam filmov na 360. Brez skrbi. Pa tudi na PS3 ne... Sorry nisem dal 4K € za full HD 3D projektor, da bom gledal BD 3D v 720p in ne mogel predvajati HD mkvjev. Hkrati pa poslušal še šumenje PS3ja... Tnx, but no...

Ampak to je lepota tega sveta. Da nismo vsi enaki. Nekomu je že film posnet na kamero brez zvoka predvajan na mobilcu vrhunec filmskega doživetja. Drugi smo pač bolj zahtevni.

Mimogrede... 360 je bil nekoč zelo glasen... sedaj je manj... al je bolj al ne kot PS3 nevem... Vsekakor pa ne eno ne drugo ni dovolj tiho za predvajanej filmov... no... vsak ma svoj standard, kot pravim, nekateri uživajo ob na kamero posnetem filmu na mobilcu... Vsakemu svoje.

Vse kar sem hotel povedat je, da si navaden hipokrit. Nič več, nič manj...

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment
Vse kar sem hotel povedat je, da si navaden hipokrit. Nič več, nič manj...

Očitno ti je uspelo povedati manj...

Zakaj sem hipokrit?

Ker sem leta 2007 igral Halo 3 na zadevi, ki je glasnejša kot pralni stroj na centrifugi, hkrati pa ne prebavljam filmov na šumečih tabletah?

Če mi razložiš kakšno alternativo sem imel, če sem hotel igrati Halo 3 na tišjem hardweru bom takoj priznal, da sem hipokrit. Ni, da mi je PS3 ponujal Halo 3 v tišji vrjanti...

Filme lahko na srečo gledam na praktično neslišnih napravah. Za gledanje filmov je na srečo mnogo alternativ. Ki so veliko starejše in veliko tišje od vseh konzol te generacije. In so že leta 2005 imele veliko več multimedijskih zmogljivosti kot jih imata PS3 in 360 skupaj.

Pa da bo jasno... z veseljem bi igral Halo 3 samo ob zvokih iz igre... samo nisem imel alternative.

Boš uspel sedaj tudi dejansko utemeljil zakaj sem hipokrit, ali meniš, da si to že povedal?

Ali pa preprosto ne veš, kaj pomeni hipokrit. Bolj verjetno.

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.