Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Mah bedno je da se pri vaših letih iz konzolne vojne sprevrže v besedno pljuvanje. V zadnji par straneh nisem nič konkretnega videl, kar bi nakazovalo v čem je katera konzola spet fail in kje bi moral limat facepalm.

Očitno je da sta ratali obe konzoli bedni s svojim podhranjenim hardware. Ta E3 bo očitno spet poln iger ki so grafično in igralno iste že pet let, torej razen obraznih animacij iz L.A.Noir. tudi nič novih tehnologij.

Link to comment

Eko rezultate...

lulzsecurity.jpg

Greetings folks. We're LulzSec, and welcome to Sownage. Enclosed you will

find various collections of data stolen from internal Sony networks and websites,

all of which we accessed easily and without the need for outside support or money.

We recently broke into SonyPictures.com and compromised over 1,000,000 users'

personal information, including passwords, email addresses, home addresses,

dates of birth, and all Sony opt-in data associated with their accounts.

Among other things, we also compromised all admin details of Sony Pictures

(including passwords) along with 75,000 "music codes" and 3.5 million "music coupons".

Due to a lack of resource on our part (The Lulz Boat needs additional funding!)

we were unable to fully copy all of this information, however we have samples

for you in our files to prove its authenticity. In theory we could have taken

every last bit of information, but it would have taken several more weeks.

Our goal here is not to come across as master hackers, hence what we're about

to reveal: SonyPictures.com was owned by a very simple SQL injection, one of

the most primitive and common vulnerabilities, as we should all know by now.

From a single injection, we accessed EVERYTHING. Why do you put such faith in

a company that allows itself to become open to these simple attacks?

What's worse is that every bit of data we took wasn't encrypted. Sony stored

over 1,000,000 passwords of its customers in plaintext, which means it's just

a matter of taking it. This is disgraceful and insecure: they were asking for it.

This is an embarrassment to Sony; the SQLi link is provided in our file contents,

and we invite anyone with the balls to check for themselves that what we say

is true. You may even want to plunder those 3.5 million coupons while you can.

Included in our collection are databases from Sony BMG Belgium & Netherlands.

These also contain varied assortments of Sony user and staffer information.

Follow our sexy asses on twitter to hear about our upcoming website. Ciao! ^_^

Link to comment

Tele novice o hekanju Sonyja bi sodile v drugo temo, Arey a ne bi opraviljal malo bolj resno svojo funkcijo na forumu.

Drugače pa ja res sem blesav, da sem sploh kdaj objavil svoje mnenje tukaj, kot bi šel na forum Greendragonsov/Viol razlagat zakaj je Maribor/Olimpija boljši. In ja ostali odrasli se ukvarjajo z bolj resnimi zadevami kot je npr. plačevanej kreditov, visenej ob šanku in reševanje sveta... wait... aja ne eno je virtualno drugo pa zares.

Za slušalke sem falil na polno, na prvi pogled so se mi zdele kot Sennheiser, my bad. Aja morda še model in osebna izkušnja v primerjavi s kakimi podobnimi, po po možnosti v novo temo, da ostane tole tukaj on topic.

BessieSABU.png

Link to comment
Tele novice o hekanju Sonyja bi sodile v drugo temo, Arey a ne bi opraviljal malo bolj resno svojo funkcijo na forumu.

Mislim, da je edino prav, da se vse to sranje drži v ENI temi... in ne treh miljoni.... kot bi si želel ti. Ena tema za sranje je več kot dovolj... Naj se vidi Sony pwnage na enem mestu....

Sicer pa, verjamem, da si sit teh ownaž (sej vem... ni razloga, da bi te motilo a vendar te... LOL)... Sam to še ne pomeni, da boš sedaj zganjal back seat moderatorstvo... to je zelo nezaželjeno... Raje zagrizi v pogačo... ali pa se skrij v Sanctuary za Sonyboye... ya know...

Dej Bessie... spomni me... kako že gre tista fora? We certainly showed them on the 16th of April? LOL

Sony se je pa očitno veliko naučil... še vedno imajo nezaščiteno infrastrukturo in izpostavljqajo podatke svojih strank... Bravo Sony!

In kot, da nebi bilo dovolj, da PSN še vedno ne dela povsod in da za velik del sveta še niso objavili kaj bodo naredili za zaščito pred zlorabo naših podatkov... so že rasurektali največjega bedaka ever Kevina Butlerja.... Da ne omenjam, da so včeraj spet izpostavili podatke miljonov nedolžnih ljudi... kljub napovedi, da se bo zgodilo... How incompetent is that? LOL

Thats Sony for you. Podgane brezobrazne... Najprej ti zgubijo osebne podatke... potem se ti pa režijo v faco...

Also, Sownage: http://lulzsecurity.com/releases/

baiacaadh.jpg

Hey, Sony... je bilo vredno za en beden Linux? Ali naj vprašam, ko bo zadeva dejansko končana? LOL

Butthurt Sonyboyi ali pa kar Sony Inkompetenca LCC je poskušal DDOSat lulzsecurity.com... Ni jim uspelo, kot ponavadi je vse česar se lotijo sonyfagi ali sony popoln fail...

breznaslova.png

Thanks fur teh LULZ captain LulzSec!

Epic LULZ!

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Ja verjetno bi bilo najbolje ukinit vse teme in imet eno samo itak se vse vrti okoli tega kdo bo koga. Moderatorje je pa potrebno včasih malo spomnit na njihovo funkcijo, drugače pozabijo, da jo sploh imajo in če že imam naziv KSi Debugerator, se pač trudim opozoriti tudi na take "hrošče".

Si se že poskusil prijavit s kakim od teh gesel, ki so jih ukradli?

BessieSABU.png

Link to comment
Ja verjetno bi bilo najbolje ukinit vse teme in imet eno samo itak se vse vrti okoli tega kdo bo koga. Moderatorje je pa potrebno včasih malo spomnit na njihovo funkcijo, drugače pozabijo, da jo sploh imajo in če že imam naziv KSi Debugerator, se pač trudim opozoriti tudi na take "hrošče".

Kdo bo koga? LOL

Nah... vrti se okoli tega kolikokrat jih bo še Sony dobil z gorjačo po glavi... Sony ne bo nikogar... LOL

Sicer pa nevem, če si me razumel... ne vse v eni temi... vse sranje v eni temi... ostale koristne reči pa vsako v svojo temo...

Sicer pa ali nisi dojel sporočila, ko so zaklenili že deseto temo, ki si jo nasral? Aja ne... je bila šele tretja... no... sporočilo je bilo jasno... keep the shit in one place... da se vidi fail. LOL

Si se že poskusil prijavit s kakim od teh gesel, ki so jih ukradli?

Woot?

Irrelevant...

Raje povej kaj o tem zakaj bi hranil podatke v enkriptani obliki... ali pa bi "zaščitil" lastne interese in se šel vojne z black hati.... ali pa kako bajkico o neuporabnosti Other OSa... LOL

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Hitting mainstream media in 3, 2, 1....

http://www.guardian.co.uk/technology/2011/jun/03/sony-network-hackers-lulzec

Here we go again!

Sonyjeve delnice so padle že za okoli 15% od 1. Aprila... in očitno še ni konec... Najbrž vam ne rabim razlagat koliko je 15% od 50 miljard kolikor so vredne vse delnice skupaj... In ko človek pomisli, da se je šlo za en beden linux na igralni konzoli... LULZ!

Heh... nekateri revčki, so govorili, da tej napadi Sonya ne bodo dosegli ničesar koristnega...

Napak! Napadi generirajo tone lulza... in kot pravijo... lulz je pol zdravja... in kaj je bolj dragoceno kot zdravje? LULZ.

hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

Če si že debuggator ne imet pol še svoj mali blog tle na kSiju.

Dej ti meni še neki povej. Kaj se ti zdi normalno da stran ki se

imenuje konzole slovenija zaradi tebe ispade kod Mali blog random ps3 nooba???

Pa kaj si ti dobu kao krila??? A ti misliš da koristiš temu forumu

s tem da spammaš vse teme in se dejansko noben ne ukvarja s tabo???

Nonstop mam filing da ti misliš da se pogovarjaš s podrejenimi.

Kao neki čin pa to.In zdej ki znaš debuggirat si dobu proste roke

tle pametovat,al kaj? In si nakupu 500 iger za neki na hitro nadoknadit??

In Travar ti meče že vse možno u glavo in še kr je ps3 bolši???

Ma kaj se hecaš???

ALSO. včasih sm neko budalaščino napisal in je takoj 5 ljudi pokomentiralo

in se smejalo in je kSi komjuniti obstajal.In je debata tekla.

Pol je Kekit začel težit.Pol si ti začel težit.Pol te je Kekit začel

podpirat in ste spodili vse normalne gejmerje stran od tle.

PS3----->kSi----->Bessie----->Failz

ALSO2. pa zakaj naj bi Cinnarey gnjavu Travarja??? Pa sej tip

res skrbno zbira zelo raznoliko barvno paleto dreka ki ga v tebe meče...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Ja dejansko je ostal sam v peskovniku ker se ostali ne igrajo več ;)

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Naziv debugertor je bolj kot značka, da uporabim trenutno aktualen izraz, lulz in ne Ksi ni moj mali blog, skušam pa z objavljanjem tem zadevo premaknit in spodbudit druge k temu, ampak očitno je to fail, namesto, da se preseravaš ti, travar in Arey raje kaj objavi in napiši, da se scena premika, ne pa da moram jaz odpret temo o npr. Gearsih. Igre pa ne kupujem kar po čez ampak izbiram dokaj previdno, res pa je, da ne visim za eno samo ves čas, odigram in grem naprej.

Ma kaki podrejeni, še vsakemu sem z veseljem pomagal, če sem mogel in sprejel nasvet, če bi na to gledal zviška verjemi, da ne bi napisal niti besedice.

Če je mnenje, da se bo komjuniti brez men bolje razvijal in bolje obstajal, malenkost, takoj spokam na bibaleze al karkol pač že. In če Kekit teži, teži ker mu ni vseeno za to stran. Budalaštine pač ne naredijo komjunitija razen, če imaš vse za budale, ki igrajo igre in so člani KSi.

Hail to DrMiha!

Urejano od Bessie

BessieSABU.png

Link to comment
  • vrhovni
Ja dejansko je ostal sam v peskovniku ker se ostali ne igrajo več

Ostali se vedno znova vračajo nazaj v peskovnik, čeprav sami pravijo da ga ne marajo. :lol:

Naziv debugertor je bolj kot značka, da uporabim trenutno aktualen izraz, lulz in ne Ksi ni moj mali blog, skušam pa z objavljanjem tem zadevo premaknit in spodbudit druge k temu, ampak očitno je to fail, namesto, da se preseravaš ti, travar in Arey raje kaj objavi in napiši, da se scena premika, ne pa da moram jaz odpret temo o npr. Gearsih. Igre pa ne kupujem kar po čez ampak izbiram dokaj previdno, res pa je, da ne visim za eno samo ves čas, odigram in grem naprej.

Ma kaki podrejeni, še vsakemu sem z veseljem pomagal, če sem mogel in sprejel nasvet, če bi na to gledal zviška verjemi, da ne bi napisal niti besedice.

Če je mnenje, da se bo komjuniti brez men bolje razvijal in bolje obstajal, malenkost, takoj spokam na bibaleze al karkol pač že. In če Kekit teži, teži ker mu ni vseeno za to stran. Budalaštine pač ne naredijo komjunitija razen, če imaš vse za budale, ki igrajo igre in so člani KSi.

Hail to DrMiha!

Zelo lepo povedano!

Urejano od matej1990

PSN & Xbox LIVE: NowickySLO

NowickySLO.png

Link to comment

@B.

Spet si obrnu vse po svoje.

Nisem odvetnik...peskovnik je tvoj.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Vsega še ni obrnu... in niti ne poskuša več... pogrešam čase, ko je branil vsak fail Sonyja v stilu: Zakaj pa sploh bi enkriptal podatke? LOL

Pa tista mi je bila tudi všeč... Anonymous ni napadel PSNja... Ni, ni ni.... NI!!! PSN je online!!! Nič se ni zgodilo! LOL

Ali pa tale, ki pa res poseka...

anonfail.jpg

Hja... človek se po tolikih failih najbrž naveliča failat in si raje začne govorit, da mu je vseeno...

Sedaj je obupal... ker "mu je kao vseeno".... ane, pravica, do zaščite lastnih interesov... Kje pa je interes nedolžnih uporabnikov?

Še dobro, da je Kevin "Failman" Butler nazaj, da nas malo razvedri...

>http://www.youtube.com/watch?v=Cwn4R_GexLM

LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Glede enkripcije si me narobe razumel ampak ok imej svoje veselje. Če spremljaš dogajanje se zadnej čase vdira vsepovsod, najbolj popularen je seveda vdor v Sony, in kot megakorporacija sem mi pač ne smili, kar pa ne pomeni, da podpiram vdore.

Ja ja... seveda... narobe razumel... LOL

Pa to, da anonymous ni napadel PSNja sem tudi narobe razumel... ali pa si ti še edini, ki v to vrjemeš...

To, da se vdira vsepovsod je normalna praksa... vsak dan se zgodi vdor ali deset njih... kar pa je zanimivo je to, da je bil Sony v dveh mesecih shekan že vsaj desetkrat... in kljub temu še vedno niso izboljšali varnosti... kaj čakajo? Božička? Boćiček ni kaj prida koder... jaz nebi čakal nanj...

In veš zakaj so napadi na Sony popularni?

To je tisti, del, ki ti gre tudi v nos...

Zato, ker so vtikali penis v tuje panje... LOL

Ta metafora ti tudi ni bila jasno; si dojel kateri penis in katere panje? LOL

Sami so si narisali ogromno tarčo med oči... je kdorkoli res mislil, da se te tarče ne bo opazilo?

V glavnem... LULZ.

Napadi pa so seveda izjemno KORISTNI... to je lepa šola za Sony... in kot pravijo; vsaka šola je dobra. Kar je dobro je koristno... LULZ

Sicer pa... kaj smo se prerekali v začetku aprila... aja... kdo je zmagal.. Geo ali Sony... No kdo je zmagal? LULZ ROFLOL LMAO BWAHAHAHAHAHAHA lulz

Koga ti podpiraš je irelevantno... jaz konkretno podpiram pravico... in ta pravi, da je Sony prvi hekel PCje nedolžnih ljudi in kradel... to je vse kar je pomembno, kar se tiče pravice...

Sicer pa veš kako pravijo? Fool me once shame on you. Fool me twice shame on me.

Veš kaj to pomeni? Da je Sony nesposoben, ker so ga shekali že 10x... LOL

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

@B:

Glej. Danes prišu delat.Spil kavo.Skadu čik.Pripalu

pc.Loginal kSi. Travar mi neki govori o barčici za Sony.

Cool si mislim.New input.Thx.Tko verjetno tudi kdo drugi.

Pol pa prideš ti neki čivkat nasproti.Pa bluzit.

In smo spet na tvojem Facebooku.Direkt na tvojmu

wallu.Kod neki terroristi ki ti hekamo perfect status.

Urejano od Mitkko

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment
Če si že debuggator ne imet pol še svoj mali blog tle na kSiju.

Dej ti meni še neki povej. Kaj se ti zdi normalno da stran ki se

imenuje konzole slovenija zaradi tebe ispade kod Mali blog random ps3 nooba???

Pa kaj si ti dobu kao krila??? A ti misliš da koristiš temu forumu

s tem da spammaš vse teme in se dejansko noben ne ukvarja s tabo???

Nonstop mam filing da ti misliš da se pogovarjaš s podrejenimi.

Kao neki čin pa to.In zdej ki znaš debuggirat si dobu proste roke

tle pametovat,al kaj? In si nakupu 500 iger za neki na hitro nadoknadit??

In Travar ti meče že vse možno u glavo in še kr je ps3 bolši???

Ma kaj se hecaš???

ALSO. včasih sm neko budalaščino napisal in je takoj 5 ljudi pokomentiralo

in se smejalo in je kSi komjuniti obstajal.In je debata tekla.

Pol je Kekit začel težit.Pol si ti začel težit.Pol te je Kekit začel

podpirat in ste spodili vse normalne gejmerje stran od tle.

PS3----->kSi----->Bessie----->Failz

ALSO2. pa zakaj naj bi Cinnarey gnjavu Travarja??? Pa sej tip

res skrbno zbira zelo raznoliko barvno paleto dreka ki ga v tebe meče...

Če misliš resno, si prizdet.

lp,

k_k

Link to comment

Takole, zaklepam temo, da se mal ohladite, greste malo na zrak, v naravo, pa malo pogledate, kaj novega boste lahko igrali drugo leto.

Če pa do srede kjerkoli na forumu vidim kakršnokoli teženje, flejmanje in podobno, pa kršitelja lastnoročno permabanam za vse večne cajte.

Temo bom odklenil v sredo tekom dneva.

 

 

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.