Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Očitno je SDF našel svojega mesijo... čeprav je pajac v igri že precej časa, vendar razen velikega gobca nima ničesar... predvsem pa mu manjka mad skillz... kar pa je za dvornega norčka povsem normalno.

Mogoče pa vam prinese katarzo že samo jesterjev pogum... LULZ

Sicer pa prosim... ne se pritoževat, da je tema dolgočasna... sodelujete in kaj pripomorite ali pa ne berite... to ni domače branje v šoli - nikogar se ne sili, da bere... in glede na to, da se noben noče z mano igrat v peskovniku bom pač sam gradil gradove iz peska kakršni so meni všeč.

Lulz boat sailz on!

Kar jaz čakam je, da Sony nekoga udari nazaj, kot je napovedal SDF. LULZ

Sicer pa nevem kakšno je vaše mnenje... vendar tipi so za moje pojme carji. Hekajo vse počez od FBI do US vlade do... CIE, imajo odprto telefonsko linijo, spletno stran, twitter ... pa še vedno jih ne dobijo. Res lulz. lulz

In CIA? Yeah baby... in potem naj bi Sony koga udaril... LULZ

150000 followerjev na twitterju v enem mescu? Doing it right... če se vam ne zdi zabavno nimate humorja ali pa ste zagrizeni SDFji... LULZ

Po drugi strani pa to jasno kaže na to v kakšnem stanju je net security v letu 2011... kot da bi bili na začetku zgodbe 20 let nazaj... Mega korporacije nimajo popatchanih serverjev za SQL injection... hranijo podatke v plaintextu... etc...

Definitivno je boljše, da luknje v sistemu pokaže skupina, ki je v tem za lulz, kot da nekoč v prihodnosti kakšni kitajski (s strani države podprti) hekerji razfukajo cel sistem v prafaktorje... kar se bo najbrž zgodilo v vsakem primeru, ker white hati nimajo niti pol tolko skilla...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

500.000 $ v Bitcoinih v enem dnevu...

http://blockexplorer.com/address/1KPTdMb6p7H3YCwsyFqrEmKGmsHqe1Q3jg

Če ne razumete detajlov se ne sekirat... point je, da je Lulzsec ukradel 500k dolarjev v enem dnevu... ni slabo za en dan zajebancije. LULZ

Poleg tega pa je AAron Barr spet v akciji...

http://twitter.com/#!/aaronbarr/status/81187502404288512

Hmmm... nazadnje, ko je rekel nekaj podobnega je zafukal svojo kariero in anihiliral firmo katero je vodil... možakar ima spet pogum... je pa res, da sedaj nima več kariere in firme za zafukat... mož, ki nima ničesar ne more ničesar izgubiti... LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Predvidevam, da te je stari naučil, da hraniš svoj dnar doma v nogavici...

Predvidevam da si ti zgolj glasna propaganda LULZU , včasih tako nadležen kot spam in razne reklame. Daj si preberi naslov teme vsakič, ko boš tu not trolal. Potem pa odpri svojo Sony trololo temo pa tam limaj vice na račun SONYa.

Link to comment
Predvidevam da si ti zgolj glasna propaganda LULZU , včasih tako nadležen kot spam in razne reklame. Daj si preberi naslov teme vsakič, ko boš tu not trolal. Potem pa odpri svojo Sony trololo temo pa tam limaj vice na račun SONYa.

Slabo predvidevaš... sicer pa nevem zakaj zahajaš v to eno in edino tako temo na tem forumu, če ti je nadležno...

Ravno zato, si ne odpira vsak svojih novih tem (v preteklosti je SDF že izvajal podobne diverzije), da se ve kje so smeti in pač kdor jih noče vohat preprosto ne hodi sem... simple, kajne?

Če pa bi rad povedal karkoli smiselnega v zvezi z naslovom teme pa kar. Z veseljem bom zadevo podebatiral s tabo... sicer ne vidim kaj bi lahko še povedali o naslovu teme...

Jasno je, da je PS3 na tej točki popušil... smo pred vrati osme generacije in PS3 se nikoli ni izvlekel iz slow starta... je na zadnjem mestu po prodaji hardwera in softwera... nikoli ni pokazal WOW 4D grafike, ki bi bila tako občutno boljša kot na 360... odstranjevali so funkcije po nakupu... večina multičev med njimi tudi vse najjače igre te generacije so slabše na PS3... pač fail od konzole. Full pa še lahko povemo o tem...

Kot pravim, smo pred vrati osme genracije... čas se naglo izteka...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Predvidevam da si ti zgolj glasna propaganda LULZU , včasih tako nadležen kot spam in razne reklame. Daj si preberi naslov teme vsakič, ko boš tu not trolal. Potem pa odpri svojo Sony trololo temo pa tam limaj vice na račun SONYa.

Ja, travar dela propagando na močno obljudenem KSI forumu z več kot 5000 obiskovalci dnevno. Let the word spread.

Link to comment

Exactly... kot da rabijo propagando... CNN, BBC, ars technica in 200k followerjev na twitterju ni dovolj... LULZ

NMA strikes again (NMA so tisti azijci (Tajvan?), ki vsako reč animirajo in ponavadi naredijo stvar hillarious... no tudi tokrat jim je uspelo).

Komur ni smešno je butthurt SDF (ali pa ni videl pedobearov, ki kukajo izza dreves). LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment

http://www.ps3hax.net/2011/06/graf_chokolo-may-go-to-prison/

Nazadnje, ko so poskušali streti enega random kratkohlačnega rapperja/hekerja se je končalo pri skromni oceni 170... pardon 171 miljonih škode za Sony in neprecenljive škode za 100 miljonov ljudi katerih osebne podatke je Sony hranil dobesedno pred vrati... a se tej japonci sploh kej naučijo iz lastnih failov al ne?

Če jim že ni mar za njihov biznis naj bi jim bilo mar vsaj za nedolžne stranke? LOL woot?? This is Sony... mar za stranke... rootkiti in odstranjevanje funkcij ftw...

Sicer meni osebno ni jasno kaj ilegalnega je Graf naredil... sicer mi je jasno, da sistem dan danes ne potrebuje nobenih dokazov za vtaknit nekoga v arest... neodvisno koliko oči je uprtih v zadevo... assange je lep primer. Bi rabil kakšno razlago dežurnega člana SDF, da mi razjasni kaj je naredil Graf... tako kot mi je pojasneval kaj je naredil Geohot... hekal lasten hardware, ki ga je plačal z lastnim denarjem in izvajal svojo pravico do svobode govora.. a to je torej to... SDF ftw.

Da ne omenjam, da za Slovenijo Sony še ni sporočil kaj bodo ponudili strankam v zameno za izgubo podatkov in kartic... namreč blesave igre, ki jih ne rabim niso kompenzacija za tako resno zadevo... mislim, da moj odvetnik ne bo imel ničesar proti plačanim sodnim stroškom... seveda po naviti tarifi, kot se obračunavajo v primerih, ki so zmagani že na papirju.

V dugih novicah pa je Lulz Boat sklenil pakt z brati Anonymousi in napovedal vojno proti vsem anti-lizardom. LULZ :)

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
  • 3 tednov kasneje...

Samo je res eno sranje ta PS3. Zadnjič sem bil pri Metalordu in mi je dal za probat par špilov, ki bi naj bli oh in sploh AAA system sellerji in ne vem kaj, igre ala Killzone, GT5 in to. Vse skupaj najprej pokvari oni njihov cheap dualshock kontroler s cheaply narejenimi triggerji in premehkimi gobicami, pa na sploh je cel kontroler nerodno držat. Sej sem igral PS2 in je blo takrat še OK, ampak najbrž še nisem vedel za X360 pad.

Isto Killzone nek average shooter z raznimi noobovskimi fintami in tono ljudi, ki te finte izrabljajo - sicer sem igral samo multiplayer, pa še to samo enih 10 minut, potem sem pa kaj hitro videl, da nekega potenciala v špilu ni, ker sem bil s pozitivnim K/D ratiom avtomatsko boljši od tričetrt folka v lobbyju, čeprav sem zadevo nasploh igral prvič. Itak so me takoj znervirali ljudje, ki se kamuflirajo v barve tvoje ekipe in potem pridejo med tvoje friendlyje delat štalo, kje ste pa še to videli? Čuden špil v glavnem, nič kaj boljši od Call of Duty Govna, kvečjemu še slabši.

GT5 je bil po drugi strani kr kul, čeprav me je par stvari zmotilo. Takoj v štartu se pojavi problem s kontrolerjem in tistimi zanič triggerji, za drugega playerja v split screenu je treba posebaj nastavljat gumbe, ker je po defaultu vse pošvedrano, pred dirko je mogoče nastavit vse polno nekih sliderjev - kar je kul, če si neki hardcore maher, zame je to pač odveč - pa še bi se kje kaj našlo. Grafika je kr kul, premium avti zgledajo dobro narejeni (standardnih raje nisem niti gledal), soundtrack tudi ni švoh.

Najbolj pozitivno me je presenetil Super Stardust HD, ker so taki špili meni pač všeč. Malo mi je žal, da ga ni na XBLA, ampak OK. Se najde kaj druga za igrat. Na celi črti PS3 v glavnem "njah" konzola - najbrž se najdejo tu pa tam kaki kul špili, multije pa osebno dost raje igram na Xboxu.

NitroBlast90.jpg

Link to comment

Vidiš meni je pa ravno xbox kontroler za en drek, ne vem no enostavno se ga ne morem navadit. Glupa pozicija gobic, gumbov.... Pa tud ne vem kaj folk vidi na HALO, meni je vse podobno malim letečim medvedkom... Ne vem no, kupil sem xbox360, igral dve uri, zdaj stoji prašen. :) Lepo pa izgleda. Saj pravim 100 ljudi, 100 čudi... 100 žena 200 sisa. :)

miham.png
Link to comment

meh...dokler vsi nabijajo arcade stick bi ti neki kontra da xbox konTroller.

Ko vsi xbox konTroller spet bi ti ps3 konTroller.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Jaz še vedno nevem zakaj je PS3 stal 600€...

Aja itak da vem... da je bil par let brez iger, da je imel poden od onlina še preden je bilo 90% cheaterjev, da ima slabše multiče (ja ja nesposobni developerji) in mogoče dve igre vredne it enkrat skozi (katere že?)...

No... je pa zato supercomputer in ima 4D grafiko... ali kako so že pravli patetiki leta 2007, ko so še čakali na prvo igro. LOL

V glavnem... 100 ljudi... na žalost za sony ne pomeni 100 čudi... Zato pa je PS3 to generacijo tam kjer mu je mesto... Na zadnjem mestu v globokem dreku. LULZ

Kar je seveda jako čudno, glede na prednost, ki jo je za brand pritekel predhodnik PS2... A sony je dokazal, da se da s pravimi potezami spušit še tako veliko prednost... Bravo, maestro.

Slow start? Nah... zgolj fail od konzole. :D

http://kotaku.com/5821443/sony-exec-calls-psn-hack-a-great-experience-quickly-clarifies-himself

Izgubiti 10 miljard v vrednosti delnic v par mescih... Great experience, I guess.... LOL w00t? Se vidi, da je model zgolj v upravi in ne sedi v skupščini - če bi, nebi bil tako vesel... LULZ

Sicer pa pravi, da so se kao neki naučili... bog ve kaj... glede nato, da so jih shekali še najmanj 20x po tem, ko so kao ojačali zadevo.

Also, sem mislu, da osnove internet securityja že poznajo, ako laufajo kriplano infrastrukturo, ki je dom bazi z 100 miljoni osebnih podatkov in kreditnih... Than again... pa ne moreš pričakovat, da bo nekdo vlagal denar v varnost omrežja, ki je zastonj. Nenazadnje se šenkanemu konju ne gleda v zobe... zato pa nemoreš na PSN odigrat ene poštene igre COD-a... preveč goljufov. LULZ

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
Jaz še vedno nevem zakaj je PS3 stal 600€...

Aja itak da vem... da je bil par let brez iger, da je imel poden od onlina še preden je bilo 90% cheaterjev, da ima slabše multiče (ja ja nesposobni developerji) in mogoče dve igre vredne it enkrat skozi (katere že?)...

No... je pa zato supercomputer in ima 4D grafiko... ali kako so že pravli patetiki leta 2007, ko so še čakali na prvo igro. LOL

V glavnem... 100 ljudi... na žalost za sony ne pomeni 100 čudi... Zato pa je PS3 to generacijo tam kjer mu je mesto... Na zadnjem mestu v globokem dreku. LULZ

Kar je seveda jako čudno, glede na prednost, ki jo je za brand pritekel predhodnik PS2... A sony je dokazal, da se da s pravimi potezami spušit še tako veliko prednost... Bravo, maestro.

Slow start? Nah... zgolj fail od konzole. :D

http://kotaku.com/5821443/sony-exec-calls-psn-hack-a-great-experience-quickly-clarifies-himself

Izgubiti 10 miljard v vrednosti delnic v par mescih... Great experience, I guess.... LOL w00t? Se vidi, da je model zgolj v upravi in ne sedi v skupščini - če bi, nebi bil tako vesel... LULZ

Sicer pa pravi, da so se kao neki naučili... bog ve kaj... glede nato, da so jih shekali še najmanj 20x po tem, ko so kao ojačali zadevo.

Also, sem mislu, da osnove internet securityja že poznajo, ako laufajo kriplano infrastrukturo, ki je dom bazi z 100 miljoni osebnih podatkov in kreditnih... Than again... pa ne moreš pričakovat, da bo nekdo vlagal denar v varnost omrežja, ki je zastonj. Nenazadnje se šenkanemu konju ne gleda v zobe... zato pa nemoreš na PSN odigrat ene poštene igre COD-a... preveč goljufov. LULZ

Mislim, da je stal toliko zaradi precejšnjih medijskih zmogljivosti. Blu ray player in primis.

Ostalo kar naštevaš pa je itak že znano in pogrevanje tople vode.

Trolling Travar style - zaciklaj se in govori vedno eno in isto, ter pri tem pumpaj slabe lastnosti do onemoglosti, dobre pa elegantno izpusti.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment

Kaj zdej? Sixaxis je dober kontroller al kaj??? Se hecaš???

Mogoč u svetu HairyPotterja v katerem ti živiš...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.