Skoči na vsebino

Ekskluzivno:Prva slika prototipa Playstation 4?


Priporočene objave

Moje mnenje je omejeno.Tvoje mnenje ki je ravno nasprotno pa ne.

In zakaj naj bi odprto razmišljal ? Mogoče zato ker bi pol ps3 bla res

top konzola in sixaxis top controller in dildo top devce. WTF

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

AMD: Xbox 720 graphics will look like Avatar

Technology company AMD, who supplied the graphics hardware for the Xbox 360, claims that the next Xbox will be capable of the level of graphical detail seen in James Cameron's movie Avatar. Even on PC, that kind of technology just isn't here yet, but AMD claims the Xbox 720 will launch with it.

While AMD would not confirm they were actually working on the 360's successor, director of ISV relationships at AMD, Neal Robison, stated that gamers have a lot to excited about.

Advertisement

Robison also mentioned that the A.I. and physics capabilities of the next-gen hardware will allow for every pedestrian in a game such as Grand Theft Auto or Saints Row to have a totally individual mentality, meaning when you shoot a gun or run someone over they don't all just do the same thing. There will be no more mob mentality, where everyone just screams and runs away; every NPC will actually be an individual character.

Whoa.

Source: August issue of OXM (U.S.)

:neo:

Continue reading on Examiner.com AMD: Xbox 720 graphics will look like Avatar - National Game News | Examiner.com http://www.examiner.com/game-news-in-national/amd-xbox-720-graphics-will-look-like-avatar#ixzz1SMRmxHVz

 

 

Link to comment
Moje mnenje je omejeno.Tvoje mnenje ki je ravno nasprotno pa ne.

In zakaj naj bi odprto razmišljal ? Mogoče zato ker bi pol ps3 bla res

top konzola in sixaxis top controller in dildo top devce. WTF

Ti znaš samo pljuvat. To je vse. Ne znaš niti za trenutek malo bolj odprto gledat na karkoli. Boli tebe kurac. Samo, da je tebi in tvojim rokicam v redu in da je gears of war.

Pa moje mnenje ni točno nasprotno od tvojega. Ti bluziš o tem, da je ds3 za en kurac. Jaz ne pravim, da je ds3 najboljša stvar na svetu.

Nehaj se trudit, resno. Ti nimaš niti o od karkšnekoli objektivnosti. Čemu bi te kdorkoli jemal resno.

Urejano od ke_kit

lp,

k_k

Link to comment

Sounds legit to me.

The only thing, I'm worrying about is, that the guys from Avatar used:

-4352 PC doing the rendering

-with 34816 CPU-Cores

- used 2,5 Petabyte (2,5 Million GB)

Some of the frames took 4 hours of rendering.

But I'm glad the Xbox720 can do it on the fly in realtime. AWESOME!

:dog:

 

 

Link to comment

Meni je DS3 odlična zadeva, ampak ima grdo slabost, gobice so preveč skupaj ter hitro razpade pa še težje ga je skup ponovno sestavit, pri xbox gamepadu zgolj baterije poletijo, plasitka je zgolj opraskana, enkrat je tudi počil, toda v nasprotju z DS3 triggerji in knofi niso kar tako poleteli.

Sicer igram na ps3 Battlefield Bad Company 2 , po več kot 320 urah (level 48) sem kar razočaran nad PSN storitvijo, da ne omenim kolikokrat se je sesul ter ni hotel povezat ter še marsikaj bi se dalo našteti (ob igranju sem se počutil kot da peljem avto z praznim tankom). Igral sem tudi Uncharted 2 MP ... kar nekaj ur in iste težave. BI rekel da kljub večjemu naboru MP eksluzivah , igranje preko spleta na ps3 celo odsvetujem, ker je storitev popolnoma neresna , kar smo mesece nazaj tudi čutili z dolgo odsotnostjo ter raznim cheatanjem in goljufanjem v določenih igrah.

Po vsem tem, pa naj se veselim nad starhawkom če na ps3 ni takšnega klanskega-prijatelskega vzdušja kot je to na xboxu (sploh ker na xboxu zberem v kakšni uri pravo vojsko igralcev, medtem ko moram na ps3 pošiljat bedasta sporočilca en teden prej da se kdo javi za igranje, pa še ti so vsi povečini "ps3dober.si" loverji.

Ajde to sem napisal tak pozno ker ne morem spat.

Link to comment
Mislim, da je stal toliko zaradi precejšnjih medijskih zmogljivosti. Blu ray player in primis.

No potem je pa jasno zakaj ga je popušil... Povprečen gamer pač ne bo fuknil 200€ več za "precejšnje medijske zmogljivosti", ki jih ne rabi...

Sem najbrž že povedal, da sem gledal filme v 1080p še preden so sploh finalizirali BD format? Sem, ane... No, ne vidim zakaj bi naenkrat za to opravilo rabil BD player, ko je zadeva prišla na trg... sploh pa ne zakaj bi za to plačal 200€, če je vse kar hočem igrat dobre igre z dobro online storitvijo... Saj igralna konzola je za igre? Ali je igralna konzola multipraktik, ki nam nadomesti 5 naprav v kuhinji in vse naprave v dnevni sobi?

Nenazadnje so gamerji bolj ozaveščena sorta na področju tehnologije... vsaj nadpovprečno... in večini je jasno, da obstajajo boljše in cenejše alternative kot je BD. Ki so bile na trgu že bistveno pred BDjem. BD je dober izključno zato, da so imeli fanboyčki tolažbo zakaj do leta 2008 niso dobili ene pametne igre... ja slaba igralna konzola... ima pa BD... LULZ

Tale BD argument je večen fail... ker je govora o igralni konzoli... Podobno, kot da bi govorili o športnih avtomobilih in bi rekli, da je marcedes unimog boljši kot ferrari, ker gre lahko tudi po tračnicah in mu lahko spredaj priključiš plug... Ja popolna primerjava... ker ne rabi vsak voziti s športnim avotmobilom po tračnicah in natikati gor pluga. Tako kot ne rabi vsak BDja...

In nenazadnje... Ferrari je boljši športni avto, ker plug in tračnice nekako nimajo veze z športnim avtomobilom... podobno, kot nenajboljša tehnologija za distribucijo HD videa nima veliko z igralno konzolo.

Pa ne razumi me napak... ni boljšega kot ferrari, ki ga lahko pozimi uporabim tudi za kidat sneg... vendar so nas tisočletja izomov naučila, da se zadeva ponavadi ne izide... ferrari s plugom pomeni slab ferrari in slab plug... in kaj maš potem? Več slabih stvari v eni... Zgodba o PS3. :D

Anywayz... PS3 je pač failal... Mislim, da to lahko na tej točki suvereno rečemo. Nikoli ni prišel "moment" v katerem bi se developerji naučili izkoristiti dem powah of teh PS3... le zakaj? LULZ

DS3 je pa itak čudo ergonomije in paše kot vlit v vsake roke. To je bilo ugotovljeno v silni raziskavi na vzorcu dveh ljudi... tako, da bo zihr držalo... Glede na to, da je vzorec štel dva kosa se ne čudite, če ste ena tistih izjem, ki ima krče v rokah po pol ure uporabe... jaz namreč sem... ena teh izjem. In vem, da nas je še veliko, ker ne rabiš vedet ene stvari o ergonomiji, da veš, da je DS3 za človeka z nejaponsko velikostjo rok zadeva absolutno premajhna, da bi sedla v roko, ki ni popolnom skrčena in zakrknjena. Potem pa so tukaj še "triggerji"...

Urejano od Travar
hotz-tshirt-thumb.jpg
Link to comment
No potem je pa jasno zakaj ga je popušil... Povprečen gamer pač ne bo fuknil 200€ več za "precejšnje medijske zmogljivosti", ki jih ne rabi...

Sem najbrž že povedal, da sem gledal filme v 1080p še preden so sploh finalizirali BD format? Sem, ane... No, ne vidim zakaj bi naenkrat za to opravilo rabil BD player, ko je zadeva prišla na trg... sploh pa ne zakaj bi za to plačal 200€, če je vse kar hočem igrat dobre igre z dobro online storitvijo... Saj igralna konzola je za igre? Ali je igralna konzola multipraktik, ki nam nadomesti 5 naprav v kuhinji in vse naprave v dnevni sobi?

Nenazadnje so gamerji bolj ozaveščena sorta na področju tehnologije... vsaj nadpovprečno... in večini je jasno, da obstajajo boljše in cenejše alternative kot je BD. Ki so bile na trgu že bistveno pred BDjem. BD je dober izključno zato, da so imeli fanboyčki tolažbo zakaj do leta 2008 niso dobili ene pametne igre... ja slaba igralna konzola... ima pa BD... LULZ

Tale BD argument je večen fail... ker je govora o igralni konzoli... Podobno, kot da bi govorili o športnih avtomobilih in bi rekli, da je marcedes unimog boljši kot ferrari, ker gre lahko tudi po tračnicah in mu lahko spredaj priključiš plug... Ja popolna primerjava... ker ne rabi vsak voziti s športnim avotmobilom po tračnicah in natikati gor pluga. Tako kot ne rabi vsak BDja...

In nenazadnje... Ferrari je boljši športni avto, ker plug in tračnice nekako nimajo veze z športnim avtomobilom... podobno, kot nenajboljša tehnologija za distribucijo HD videa nima veliko z igralno konzolo.

Pa ne razumi me napak... ni boljšega kot ferrari, ki ga lahko pozimi uporabim tudi za kidat sneg... vendar so nas tisočletja izomov naučila, da se zadeva ponavadi ne izide... ferrari s plugom pomeni slab ferrari in slab plug... in kaj maš potem? Več slabih stvari v eni... Zgodba o PS3. :D

Anywayz... PS3 je pač failal... Mislim, da to lahko na tej točki suvereno rečemo. Nikoli ni prišel "moment" v katerem bi se developerji naučili izkoristiti dem powah of teh PS3... le zakaj? LULZ

DS3 je pa itak čudo ergonomije in paše kot vlit v vsake roke. To je bilo ugotovljeno v silni raziskavi na vzorcu dveh ljudi... tako, da bo zihr držalo... Glede na to, da je vzorec štel dva kosa se ne čudite, če ste ena tistih izjem, ki ima krče v rokah po pol ure uporabe... jaz namreč sem... ena teh izjem. In vem, da nas je še veliko, ker ne rabiš vedet ene stvari o ergonomiji, da veš, da je DS3 za človeka z nejaponsko velikostjo rok zadeva absolutno premajhna, da bi sedla v roko, ki ni popolnom skrčena in zakrknjena. Potem pa so tukaj še "triggerji"...

Se strinjam.

Glavni problem DS3ja je, da je namenjen manjšim dlanem in pa seveda ogabni triggerji. Glede ostalih stvari je za vezi v dlaneh precej manj obremenjujoč od konkurence.

Vzorec je bil 10ih ljudi. Različne velikosti dlani.

lp,

k_k

Link to comment

Jaz sem svoj Dualshock 3 opremil z raznimi dodatki, ki malo izboljšajo občutek.

kamikaze-gear4.jpg

Povišana desna gobica konkavne oblike, tako kot jo ima X360 kontroler, enako tudi kurcmantel na levi gobici, dodatki na trigerjih...

Pol mam pa še en kup raznih pizdarij, third party kontrolerjev, ki bolj ali manj slabo nadomestijo meni osebno že tako zanič nadzor v fps igrah. Kakšen third party action ala SOCOM še gre igrat z DS3, ostalo pa smeh... Vem da nisem navajen, X360 imam leto in pol, PS3 pa dobre 4 mesece. Ko sem unboxal PS3 sem kr mal čudno pogledal tist plastičen žmičk od kontrolerja, ki je napram Xboxovemu pravi nedonošenček. O kvaliteti gumbov in trigerjev je bilo pa itak že veliko povedanega.

Link to comment

Da si človk mora pimpat triggerje je žalostno.

Kao Sony noče spremenit kos plastike ker se

jim ne da...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Glede na to da je ps3 konzola ki je narejena zato da

se kurčiš pred sosedi ki je nimajo, bi tudi jaz raje imel

batrang. Kakorkoli že , fail je fail...

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Moj ps3 je na regalu za to da se vidi raskoš...

Kekit si me zajebal z zavajujočimi informacijami o ps3ju

in ker sem te smatral za nekega administratorja tega foruma

sm ga tudi kupil. Je pizdarija vse skupi kar nudi. Sony je govno.

Ti lažeš...in dejansko si ti res mislil da imam jaz 15 let.Toraj

teoretično si otroku svetoval da naj kupi ps3 namesto xboxa...WTF...

govoriš same neumnosti.

Three rifles, two shotguns, three pistols, Longshot, Torque Bow, Boomshot, Digger, Mortar, Mulcher, One-Shot, Hammer of Dawn, Boomshield, four types of grenades, and a ****ing fire extinguisher. MITKKO HAZ SPOKEN

Link to comment

Pridruži se debati

Objavi takoj, registriraj se kasneje. Vpiši se, če imaš račun in objavi s svojim računom.

Gost
Odgovori v debato...

×   Prilepljena vsebina je formatirana.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Tvoja povezava je bila samodejno vpeta..   Namesto tega prikaži kot povezavo

×   Tvoja prejšnja vsebina je bila obnovljena.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembno obvestilo

Z uporabo spletišča se strinjaš s Pogoji uporabe.